• Ivdzo11
    4.2k
    ne kazem da nema informacije oko toga, ali nekada bas buba cijene, o tome slabo zna
  • Marcinko
    595
    Odmah možeš znati da nije istina, jer je u suprotnosti s Marićevom transfer politikom.
  • Maxova dijagonala
    143
    Kolika je vjerojatnost da se na zimu krene po Jurišića ako se Ogiwara ne otkupi? Jedan od rijetkih igrača Osijeka koji nešto pokazuje,naše dijete i momak kojem je cilj doći do Dinama(izjavio je to na germanijaku). Sasvim okej igrač za Dinamo...napadački odličan ima top prodore i solidan ubačaj pritom relativno mlad igrač...jedino mora poradit na defanzivi ali to se sve da rijesit pored mentora Ristovskog RPG-a i Theopila.
  • deda
    32.5k
    Jurišić nije igrač ni za Osijek, a kamoli Dinamo.
  • Nomad
    47
    ↪Pop corn
    jel mi ako on eksplodira kod nas imamo alate da ga zadrzimo bez obzira na buy back opciju Agsburga?

    Nesto se pisalo da mozemo kontrirati sa ponudom i zadrzat ga...
    Orc123

    Imamo. Ukoliko on ne želi ići nazad. Srećom, u 21.stoljeću više se ne trguje Afrikancima bez njihovog pristanka i ukoliko eksplodira kod nas ne vidim ni jedian razuman razlog zašto bi se čovjeku išlo nazad gdje se baš nije najbolje snašao.
  • Maxova dijagonala
    143
    po meni ništa lošiji od Ogija a plus je domaci
  • deda
    32.5k
    Ja ti velim kako ga ja vidim, što će Marić ili netko treći misliti to je na njima.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ovo oko Baturine i Uniteda, a sve treba uzeti s više od jednog zrna soli, je jako dobra vijest. Puno je velikih koraka klub napravio ovih mjeseci i puno će ih napraviti u narednima, ali kad govorimo u kontekstu transfera - realizirati ozbiljan, masni transfer u klub koji nije razvojni (od Rennesa preko Ajaxa do Leipziga) je jako dobro za klupski ugled.

    Prodaja igrača poput Baturine je neminovnost Dinama, ali trebamo težiti tome da se dovoljno dokažu kod nas da ih možemo prodavati krajnjim kupcima za najveće iznose. Malo smo takvih transfera napravili u povijesti: Eduardo u Arsenal, Pjaca u Juve, Bišćan u Liverpool... daleko od toga da nije bilo dobrih transfera u velike klubove, ali ako uspijemo doći na razinu da najbolje igrače prodajemo zaista najboljim klubovima, to će se itekako odraziti na naš budžet i naše sportske rezultate.
  • Keyser Soze
    10k
    Ako ga United stvarno želi, mi ih tu možemo izmusti za veću lovu od onih klasičnih 18 milijuna + bonusi + postotak.
  • Maxova dijagonala
    143
    pa to su englezi,ako ode tamo to ce bit rekord dinama sigurno...oni svakakve panjine placaju 30 milijuna
  • by-tor
    152
    Jedino mi je žao samog Batija ak ode u United, i većim je potencijalima tamo propala karijera u zadnje vrijeme
  • Jaro
    7.3k
    postotak nema smisla, jer iz uniteda ce otici za manju cifru od ulazne posto ce mu ko i svima tamo cijena pasti za 25-30 posto :rofl:
  • Captain America
    17.6k
    Nije ni Dan Ashworth lud.

    Kad bi bar interes Uniteda potaknuo interes drugog Manchestera :cool:
  • Laugreano
    2.5k
    Neke kontakte ima. Nije prvi put da prvi objavi. A o cijeni sve zavisi od kog je dobio info. A ocito oko Mbukua ima dobre kontakte. Mozda objave nasi.
  • Nogo
    3.6k
    Ostaje još riješiti neke detalje tog posla, dogovoriti se o modelu posudbe, hoće li Vrbančić u startu otići u Lokomotivu do kraja sezone, ili će otvorenom ostati opcija da ga Dinamo već na zimu vrati natrag. Ako se, primjerice, Marko Rog vrati u Cagliari pa se otvori mjesto... Saznat ćemo ubrzo, ionako sve mora biti gotovo do četvrtka u ponoć kad završava prijelazni rok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions