• dinon7
    849
    Odličan potez. Za Vrbu su minute ove sezone krucijalne.
    Nadam se da će se naigrati u Lokosima
  • BPAM
    87
    Bati će odigrati vrhunsku LP i na kraju će ga u lipnju kupiti Arsenal za 28 milijuna čiste love :)
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Sad cemo vidjeti jel Vrba toliko potencijal kakvog ga mnogi smatraju. Ja vjerujem ljudima koji su ga bezbroj puta gledali u njegovom uzrastu. Kritike tipa nista nije pokazao itd postujem Ali pripisujem i mladosti, nervozni i suzdrzanosti i respekta prema voljenim dresu. Mislim da ce biti sve bolji i bolji sto vise vremena provede na terenu. Nesto Kao i Sucic. Nadam se da ce se naci rjesenje i za Pavica i da smo odustali od veznog bas radi njega. Onda mu se moraju dati i minute i povjerenje ,tako i Mikicu. Ogiwaru volim Ali mi pocinje ici na zivce svaki drugi nastup nesto mu smeta ,neka ozljeda. Mozda smo trebali dovesti ljevog beka ,nekog iskusnijeg od Oliverasa . Napadaca jos mozemo dovesti ,onog koji se izbori za ciste papire
  • Nolifer
    8k
    A tu su me neki htjeli uvjerit da je to odlično za Čavlinu i na kraju ispalo sasvim suprotno...
  • Dudu9
    812
    Najbolje bi bilo da ode iz Osijeka u neki drugi klub
  • MarK
    621
    Ako dođe do raskida posudbe najbolje mu je da ostane u Dinamu i ohladi glavu. Ovdje se zna s golmanima, dokaz su Livi i Neva. Neka bude marljiv na treninzima, bit će kup utakmica za njega. Neva je tako dobar da bi mogao ubrzo postati vruća roba. Bolje mu je da se tako privikava na Dinamov dres nego da opet ode u kakvu zabit svađati se s domorocima.
  • Nolifer
    8k


    A Filipović? Makar da od prvog dana kupovine Čavline sam bio za ostanak u klubu, ali pitanje gdje bi mogo na novu posudbu, a da nije Loksa? U Sloveniju?
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ovaj neki lik piše da je Koscevic raskinuo ugovor s Dinamom i potpisuje sa Sibenikom
  • Ludovic IX
    7.2k
    nadam se sa pravom prvokupa.. očito je nešto puklo ali ne mora bit za zauvijek
  • Samurai
    103
    mislim da neće bit nis s njega..
  • Samurai
    103
    sasvim očekivano,decko se bori za sebe i svoju egzistenciju,neće ga Dinamo..ima ko oce
    Nije Dinamo jedini klub za lansiranje u orbitu
  • mrgud
    95
    Ja sam isto govorio da mi nema neke logike posuđivati Čavlinu Osijeku jedino ako nije neki deal za Matkovića.Nije mu ništa falilo u loksi,i tu bi bio sigurno prvi golman.
  • MarK
    621
    Filipoviću svaka čast ali on nije budućnost kluba. Tu je da bude drugi ili treći izbor, nešto kao Zagi. Nema potencijal da ikad bude prvi golman i ne treba se zamarati hoće li imati minutažu ili ne. Ako bude potrebe, a nadam se da neće, može uskočiti. Čavlina je ipak nešto drugo.
  • deki87
    37
    Ja ne vidim problema zašto ne bi Čavlina branio svaku treću tekmu u prvenstvu i kup utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions