• Dani Olmić
    222
    jel ste vi bacili mozda oko u klubsku kasu pa mozda znate tocno cifre? Neki su jednostavno malo frustrirani sto drugi „sitni“ klubovi nekako mogu (bilo to na koji moguci nacin)…. Ovo je sad bio najbolji trenutak za dovest neko ozbiljnije ime… dobar novac ces zgrabit a i imas LP na papiru koja te pravi doslovno tri put atraktivnijeg kluba od ostalih… ako nismo sad, onda realno neznam kad cemo
  • Jaro
    7.3k
    jebo me pas - proklamirani navijaci Dinama kao uzor vide Crvenu Zvezdu. Nije dovoljno sto je to Zvezda, nego tu Zvezdu izravno financira vlada kojoj je na čelu dokazani (po)Četnik koji je širio mržnju po Hrvatskoj.
    E svaka čast...
  • Mali Zeus
    12.6k
    U kojem ti svijetu živiš mili Bože.
  • sebenico
    552


    Jel možeš obrazložiti što sam krivo naveo?
  • Mali Zeus
    12.6k
    Jel možeš obrazložiti što sam krivo naveo?sebenico

    Malo previše igraš ili FM ili Monopoly.

    Tvoja logika je sjajna, ej ušli smo u LP i ajmo sad ući u riziki, dovesti pojačanje za 10, 15 milja i s ne znam kakvom plaćom, razbucati te i takve plaće, tj razbucati sve kaj smo doveli financije u red do sad da bi onda mogli to raditi svake godine, kao eto Zvezda koja ne troši preko svojih mogućnosti. Reci mi samo koje su to njihove mogućnosti, tj. naravno da ne troše preko kad ih financira Vučić i mogu bacati lovu unedogled trenutno.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ne znam što je smiješno. Cifre od 10-15 milijuna plaćaju RB Salzburg, Celtic i slični klubovi za jednog igrača, a mi mislimo da ćemo protiv tih klubova za mjesec ili dva biti favoriti i očekivati pobjedu.sebenico

    Oba kluba koja si naveo su bogatiji od nas, ne kuzim kako je argument da trebamo trosit 10-15 milijuna mi taj da netko bogatiji toliko trosi. Favoriti cemo bit protiv celtica doma, protiv rbs-a u salzburgu cemo imat ozbiljne sanse uzet bodove, ne vidim sta je tu cudno ili upitno.

    jel ste vi bacili mozda oko u klubsku kasu pa mozda znate tocno cifre?Dani Olmić

    Da bacio sam i znam tocne cifre kao sto i ti znas, otprilike 55 mil eura rashoda (mozda i vise zbog ulaska u LP i jakih premija), zasad 30ak mil prihoda, mi da bi trosili ozbilnjije cifre na kupnje moramo prodat, nismo nikog prodali ne mozemo vise od 4-5 milijuna potrosit na odstete

    Neki su jednostavno malo frustrirani sto drugi „sitni“ klubovi nekako mogu (bilo to na koji moguci nacin)Dani Olmić

    To je vas problem, malo koristite mozak za razliku od refleksivnog divljanja pa dođete do zakljucka da su neki ti "sitniji" klubovi bogatiji, drugi politicki protezirani ko zvezda, treci mozda loše posluju, nije jedino objasnjenje "dinamo skriva lovu" i moram iz nekog razloga tri put pisat da je i to opcija da bi itko od vas reagirao jer ideja je ocito samo lupat po svojem i ignorirat bilo kakvo racionalno objasnjenje
  • Dani Olmić
    222
    favorit protiv celtica doma nismo. Protiv salzburga svakako ne.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Zovu te Fenerbahce i Galatsasaray, nešto ne štima
  • Mali Zeus
    12.6k
    Ne shvaćate, treba sad dati 10 milja i onda ćemo isto to moći i sljedeće ljeto za igrača, dva, kužite.
  • Nino Bule
    13.4k
    Mislim to uopce nije bila tema, nit zelim ulazit u glupe rasprave, za salzburg u gostima nisam ni rekao da smo favorit niti to itko tvrdi, ono sto je jasno je da imamo šanse koje su ozbiljne, ne bi bili favorit ni da potrosimo jos 10 milijuna eura tako da je cijela prica priglupa, vidjet cemo sta ce kladionice rec za dvoboj dinamo - celtic, mene se cini realnim nekih 55-45 za nas
  • Dani Olmić
    222
    idemo se vratit nekoj drugoj, pametnijoj temi… na kraju ovih 8 tekmi cemo vidit kako stojimo :)
  • sebenico
    552


    Oprosti, ali povezao si moja dva posta i na temelju toga izveo pogrešan zaključak. Nigdje nisam napisao da sada treba potrošiti 10-15 milja nego da nam to treba biti cilj (evo baš na TM-u vidim da smo npr. 2020 godine potrošili 13.85 milja - to je godina kad su dovedeni Nevistića, Štefulja, Špikića, Čabraje, Bulata i dr.). Prema tome već se trošio taj iznos, s tim daje inflacija od tada ogromna. Napisao sam da bi bilo dobro da smo se pojačali na nekim pozicijama za lp, ali dobro... idemo sada ovako, možda ispadne dobro
  • Nino Bule
    13.4k


    Nemam ja problem s temom da vi date neke brojke il ozbiljan argument, nego bacite udicu a iza nje nista i kao mi svi trebamo past na koljena i priznat vam kako ste pametni i da se u klubu loše radi. uzme primjer celtica i salzburga.

    Celtic: "Revenue rose £31.7m (36%) from £88.2m to £119.9m, another Scottish record"

    Rbs: vlasnik milijarder

    Nadam se da ne moram objasnjavat koliko je ovo glupa usporedba da oni troše 15 milijuna a kako mi ne mozemo, mozda imate jos kakav argument pa slobodno napišite nesto konkretno i smisleno umjesto floskula "ko ne riskira ne profitira", "sad je prilika", "necemo bit konkurentni" i ostale budalaštine.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Oprosti, ali povezao si moja dva posta i na temelju toga izveo pogrešan zaključak. Nigdje nisam napisao da sada treba potrošiti 10-15 milja nego da nam to treba biti cilj (evo baš na TM-u vidim da smo npr. 2020 godine potrošili 13.85 milja - to je godina kad su dovedeni Nevistića, Štefulja, Špikića, Čabraje, Bulata i dr.). Prema tome već se trošio taj iznos, s tim daje inflacija od tada ogromna. Napisao sam da bi bilo dobro da smo se pojačali na nekim pozicijama za lp, ali dobro... idemo sada ovako, možda ispadne dobrosebenico

    U redu, kako bi ti postigao taj cilj?
  • Nino Bule
    13.4k
    evo baš na TM-u vidim da smo npr. 2020 godine potrošili 13.85 miljasebenico

    To je potroseno u 2 prijelazna roka ? Rađeno u doba mamica kad je jedno 4-6 mil od tih 14 bilo rikverc vađenje para iz kluba zbog kojeg i jesmo bili u losoj financijskoj situaciji prosle godine cim nije bilo europe. Ovo ljeto si potrosio na pjacu, cordobu i kacavendu skoro 4.5, dodaj jos 750k potpis mmae-a, dakle trosimo slicno kao i prije minus rikverc.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.