• Ludovic IX
    7.2k
    i tu ljudi pričaju o nekim viskovima novaca.. mi viška nemamo jer imamo velike obveze od ranije i ne mozemo se razbacivat lovom.. nova uprava okrene svaki euro tri puta prije nego ga potroše i tako se vodi klub koji nema neograničeni priljev novaca..

    i onda još ovdje isti ljudi se zale na cijenu karata
  • Jaro
    7.3k
    Pa ja sam bio sretan kad ga je Čačke prodao.Daliban

    samo da ostane ovdje - post stoljeca.
    Ako netko pokusa ovog klauna* doziviti barem poluozbiljno, pa da si poslozi misli...


    Jos cekam odgovor:
    - koji stoperi su po tvome zadovoljili Dinamov nivo?
    - koji stoperi na trzistu zadovoljavaju Dinamov nivo?


    *Klaun je umjetnik čija je umjetnost potaknuti gledatelje na razmišljanje, na čuđenje ili nasmijati ih.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Svaka čast Dalibanu, vlastoručno je uništio, ma devastirao ovu temu.
  • YasutoWakizaka
    132

    Dugo me neš ovak nije nasmijalo :D
    A znaš kaj vele.
    Smiješno je, jer je istinito.
  • don
    5.5k
    Pa ja sam bio sretan kad ga je Čačke prodao.Daliban

    nek on dadne za Dinamo pola kao Oršić, nitko sretniji od mene.
  • kajjaznam
    44

    Ili još bolje, zašto on nije na poziciji SD-a
  • Marquis Manners
    53

    Hahhahaha kakav čovjek.
    Ja imam konjske živce za ljude, alo ovo...
    Hvala dragom Bogu prošla su vremena dovođenja Bosanaca i davanje prilika našim dečkima koji su za ništa.
    Sada neka primitivci malo gledaju crnce i jedu banane svaku utakmicu.
    Baš čitam i po fb komntare ( da znam da sam budala ), znači tip je loš jer je crnac, a štefulji, menali, rukavine i kojekakvi skupljači željeza nisu dobili priliku.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Banana samostalno ubije temu i onda još dođe ovaj njegov alter ego da igra majmuna s druge strane, katastrofa
  • Marquis Manners
    53
    Opet nisi uzeo terapiju?
    Srca ti, kakvih ljudi ima.
    Klokan skače na svakoga tko kaže bilo kakvu i najmanju kritiku i proziva da je ovaj ili onaj...e klokane crni klokane.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    bez vrijeđanja, dovoljno truješ sa apsolutno svakim upisom, skacem na tebe jer tvoja jedina svrha je provokacija i uvijek se pojavis kad onaj drugi profil zakuha
  • Marquis Manners
    53
    Bez vrijeđanja, a nazoveš me majmunom. Očekuješ latice ruža za bljuvotine koje pišeš? Svaki puta mi dođe slabo kad vidim tvoju sliku i ime na ovom forumu.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Nek te je lajkao i naš dragi Patrik Pašalić, taman si možete tulum napraviti. Odskakutaj i ne gadite temu više. Samo mi nije jasno kako još nisi baniran jer samo crnilo bacaš i provociraš, ti i tvoji drugi profili
  • Mr Anderson
    7.9k
    Banana samostalno ubije temu i onda još dođe ovaj njegov alter ego da igra majmuna s druge strane, katastrofaJos-Optimus

    Hahaha...isti lik se prepucava sam sa sobom. Vrh.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    I svaki put napravi istu stvar, katastrofa...i ozbiljna dijagnoza
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ali temu i forum jednako ubijaju i ovi koji svakodnevno hrane trollove (ili možda jednog?).

    Oni dođu tu i pecaju, a masa toliko naivno zagrize udicu i cijeli dan izgube objašnjavajući trollu da nije u pravu i sipaju ga uvredama. Oni svoju pažnju dobiju i motivaciju za dalje jer je očito ovo plodno tlo gdje oni mogu bit bitni i nekakav faktor
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions