• dzg2024dzg
    84
    Ti si bio sretan kad smo prodali Oršića ako sam dobro razumio komentar? Ako je tako nemamo što duljiti razgovor :lol: Moram na posao, al teško će se biti koncentrirati nakon saznanja da je ijedan navijač Dinama bio sretan kada je Oršić otišao... to je najgluplji potez za nas jer nismo dobili ni blizu novac u zamjenu za to što nam je Orša značio...a i za njega jer mu se karijera uništila nakon odlaska nažalost. Da smo i mi i on bili pametni, završio bi karijeru kao legenda Dinama. :smile:
  • Daliban
    1.6k
    Možda smo i mi limitirani ... sredstvima?Zagi

    Širom Europe ima boljih krila od ovog lika, daj me nemojte zajebavat.

    Protiv PSG-a je izvodio loptu s centra na početku utakmice i napravio nekakvu rolicu, sudac svirao loptu za PSG zbog duplog kontakta. U životu takvu idiotariju nisam vidio. Vidio sam da se desi slučajno kod penala ili slobdnih kada se igrač oklizne, nisam vidio da netko to napravi namjerno.
  • NKDZ86
    1.4k
    dovodimo mlade nedokazane strance, a našim juniorima dobrim ne damo pravo priliku, pa daj im šansu i protiv velikih momčadi, ne samo protiv šibenika, gorice i sl.
  • prefontaine
    315
    Protiv PSG-a je izvodio loptu s centra na početku utakmice i napravio nekakvu rolicu, sudac svirao loptu za PSG zbog duplog kontakta. U životu takvu idiotariju nisam vidio.Daliban

    Hahahaha vidi stvarno :lol:
    Messi umro od smijeha
  • Zagi
    7.6k
    Ali ovi mladi nedokazani stranci igraju na pozicijama koje u juniorima imamo daleko najslabije popunjeno.
    Olivares i Mbuku ne uzimaju nikome mjesto. Pa nemreš Pavića staviti na desno krilo jer je eto , naš.
  • Daliban
    1.6k
    Ne možeš napraviti nikakav iskorak s limitiranim igračima, a pogotovo limitiranim igračima koji imaju odličan učinak. Takve se nitko ne usudi dirati i treba biti mudonja za napraviti takav rez. Čačke je tu položio.
  • Laugreano
    2.5k
    Davalo se prilike pa znas kakav je bio rezultat.
  • dzg2024dzg
    84
    Dobro dobro, ponekad trebat znati i završiti razgovor kada on nigdje ne vodi. :smile: Poz svima.
  • Maxova dijagonala
    143
    Kad je RPG dolazio prvi je germanijak kritizirao njegovo dovedenje sa pitanjem zasto mijenja klubove svako 6 mjeseci...amo dat igracima vremena za prilagodbu pa cemo onda sudit(to se odnosi na oliverasa torentea i mbukua)
  • dinamoharambaša
    8
    Možda će doći još jedan napadač. Tako pišu Germanijak i SN.
  • Laugreano
    2.5k
    Pa ajde nabroji te igrace koji nisu limitirani
  • Orc123
    7.8k
    Krv te ebo.......kakvih sve ovdje ima...
  • mrgud
    95
    Sa Mbukom možemo samo dobiti.Dolazi na posudbu i ako se ne pokaže vratimo ga nazad i nikom ništa.
  • hardek
    2.8k
    Daliban se probudio i odabrao nasilje za zadnji dan prijelaznog roka. Treba pripremit cjelodnevne kokice jer ovdje će biti fešta. Tipujem na 2+ bana
  • nemapredaje
    3.2k


    Širom Europe kažeš, dakle to bi po tvome bilo najmanje njih 10.

    Ok, ajde mi daj njih 5 koji su dokazani. Dakle nositelji su u svojim klubovima s odličnom statistikom i da su napravili nešto u europskim utakmicama (ne ligaškim) - i na kraju ključno - da su spremni doći u Dinamo, a da nisu skuplji od 2-3 miliona eura
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions