• tp1997
    269
    Siguran sam da će Marić riješiti napadača na vrijeme za prijavu za LP. Ne očekujem šesticu niti lijevog beka.
  • NitkoBitan
    17k
    Ne očekujem šesticu niti lijevog beka.tp1997

    Izrazito sam zadovoljan prijelaznim rokom, ali uvijek fali nesto za 10. Ukoliko ne dovedemo sesticu to bi bila ta ocjena manje.

    Nismo bezveze bilo zainteresirani za Cerina i Romaa. Misic vec sezonama pati jer nema adekvatnu zamjenu. Sjecam se da se pitanje njegove prave zamjene poteze jos od Chelseaja na Maksimiru, a mozda i prije toga.

    Misic ima 30 godina i vidi se da vise nije na apsolutnom vrhuncu. Ademi i Ristovski sa 32 i 33 godine su znacajno kondicijski pali... Jednostavno trebamo mislit na buducnost.
  • tp1997
    269
    Potpuno se slažem, volio bih vidjeti šesticu. Samo mi se nekako čini nerealno da ćemo uspjeti riješiti dva zadovoljavajuća posla u jedva preko 24 sata prijelaznog roka.

    Nitko sretniji od mene ako tako ipak bude.
  • NitkoBitan
    17k
    Samo mi se nekako čini nerealno da ćemo uspjeti riješiti dva zadovoljavajuća posla u jedva preko 24 sata prijelaznog roka.tp1997

    To se trebalo rjesavat i pregovarat dosta prije (cim se saznao protivnik u PO) i jasno iskomunicirat da od posla bude nesto ukoliko se plasiramo u LP.
  • tp1997
    269
    I to se slažem. Kad je prijelazni rok krenuo, upravo su mi ti propali poslovi oko Čerina a kasnije i Elšnika izazvali žestoku skepsu oko toga da ćemo odraditi dobar ljetni mercato.

    Srećom me Marić s vremenom potpuno demantirao.
  • Dani Olmić
    222
    Mozda se sve pripremalo i sad sljedeca dva dana rijesi
  • tp1997
    269
    Je li se na kraju utvrdilo je li rok za prijavu za LP sutra do ponoći ili prekosutra do ponoći?
  • Dani Olmić
    222
    Iskreno rećeno nisam siguran - Nadam se da je do 03.09. 23:59 CET.
  • Marquis Manners
    53
    Opet se zazivaju kante iz Hnl-a, pa do kada više?
    Ovog Menala bi pristao plaćati 200k do 2026 samo da nije u Dinamu.
    Još one dvije rupe od Mohharamija i Perića + Boćkaj.
    Nadam se u dogledno vrijeme i Špikić koji je po TM mrđu našim najskupljim igračima. Tip nema šanse da igra u Bochumu, ali hajde neka ga tu jer ovaj PR smo napravili čuda, na zimu ga se treba riješiti.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Menalo njima selahi nama ,imali tu imali sanse ,sta mislite ljudi. napadac 100 posto dolazi jer u suprotnom bilo bi suludo rijesiti se Brodica ,a to je bilo jos odavno. Samo se cekali koja od opcija nam stize jer predpostavljam da su nam apetiti veci a i privlacniji smo sad kad je liga prvaka zagarantirana
  • Dani Olmić
    222
    Selahi bi bio ok rijesenje za zadnjeg veznog i back-up misicu
  • Marquis Manners
    53
    Zamislite kakva posao je napravio Marić. Mi smo do prije manje od godinu dana imali stoperski par B.Šutalo - Perić i krila Menalo- Špikić + Marin koji je svako malo ulazio.
    Da se čovjek smrzne.
    Zaboravio sam kombinaciju ne bekovima Mohharami-Boćkaj.
  • Bratić
    26

    Poanta mog upisa je da imamo još dan- dva da prijavimo igrače i da se nadam da je to u završnim fazama. Ako sam pogriješio dan, ispričavam se
  • Fanboy
    2.6k
    Zamislite kakva posao je napravio Marić. Mi smo do prije manje od godinu dana imali stoperski par B.Šutalo - Perić i krila Menalo- Špikić + Marin koji je svako malo ulazio.Marquis Manners

    Ovo nije realno, Dinamo je u tih nekih prvih 7 mjeseci, osobito preko ljeta izgubio Oršića(zima), kasno proljeće tj. travanj (Ademi), J.Šutalo, Livaković, Ivanušec(kasno ljeto) te KTC-a...

    Govorimo o najboljim ili ponajboljim igračima Dinama 20-og stoljeća, dečkima koji su godinama vodili Dinamo po Europi i utisnuli svoj trag u povijest kluba. Zamijeniti ove igrače bez obzira na upravu koju nisam volio nebi uspio ni najbolji SD u tako kratkom periodu. Klub je imao 4 igrača u utakmici za broncu na SP-u 2022.
    Na kraju KTC je vraćen već u listopadu iste godine.

    Da ne govorim kako se momčad nova mora uigrati jer je dobar dio ovih igrača bio samo kao prijelaz između igrača koji su se tek trebali dovesti kao prvotimci. Perić sa staklenim nogama je meni jedan od najdražih igrača, čovjek koji je tu zadnjih 7 do 8 sezona i dao bi pola noge za klub. Odigrao je maestralno nekoliko sezona baš tog atomskog jakog europskog Dinama te je bio u momčadi sezone 2022/23.

    B.Šutalo je nažalost doživio tešku ozljedu, sad je standardan član u Belgiji gdje je već 2 kola bio proglašen najboljim igračem kola. Igra vrhunski, kod nas ga je zeznula teška ozljeda.

    Menalo je također nakon posudbe u Rijeci bio dobar kao zamjena. Nitko od njega nije očekivao da bude nositelj ili prvo krilo osobito kada smo imali Oršića, Ivanušeca itd. Međutm, tih par sezona sa ograničenom ulogom osobito kada su se prvotimci trošili u Europi je bio dosta važan da popuni širinu.

    Špika je i sad u klubu te igra dobar nogomet, baš kao i Kulenović te Bernauer iako si sva trojica bili često pod metom kritika, a sad daju važan doprinos u svojoj već namjenjenoj ulozi. Nekima igračima treba dulji period da se prilagode, nekima kraći. Marić je napravio dobar posao, ali eto Jakir tek sad dolazi do izražaja iako je prošle godine bio često pod metom kritika kao i neki igrači...

    Puno se faktora poklopilo, ne treba Marića sad uzdizati u nebesa jednako kao što ga ne treba odmah cipelariti ako napravi nekoliko grešaka. Sve je to dio posla, važno je da klub raste i ima uvijek ambicije
  • vjeko1701
    8k
    Zamislite kakva posao je napravio Marić.Marquis Manners

    Jel ti je sad jasno zašto su ljudi onako reagirali na tvoje postove prije koji mjesec tipa "jao svi nas odbijaju jer ne želimo platiti" "jao, nama samo odlaze, ne dovodimo nikoga" "sad se štedi i možemo dovest samo iz indonezijske lige" "ovako propadamo za godinu-dvije" "ovo je gore od prošlog ljeta"?

    Ponekad treba dati šansu i malo se strpiti. Čak i ako ne možeš, pucanje frustracija na forumu dovede samo do toga da te u najmanju ruku svi automatski preskoče.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions