• Marquis Manners
    53
    Ma malo sam neuobičajeno kritičan, ali slažem se. Treba i strpljiv biti više nego kritičan.
  • dinon7
    849
    Nadam da smo svi svjesni nakon 50 minuta koliko je potrebna ozbiljna 6ica.
  • Benito
    822
    I špica i krilo i ofenzivni vezni i lijevi bek...ajmo samo trpaj što više igrača
  • Dinaminjo
    929
    Treba pristup
  • Marquis Manners
    53
    Imamo dva dana.
    Nathanaël umjesto Špikića, Sissoko, stoper, špica i l.bek.
    Špikića pokloniti samo da se riješimo plaće.
  • Olmic
    3.6k
    a i Nevistic je na klimavim nogama
  • Dinaminjo
    929


    Jel mozemo tebe poklonit nekom drugom forumu?
  • Davieboy86
    212
    Tko god ne vidi da Misic igra kriminalno vec mjesecima ( tu i tamo kao odigra ok) onda ima velikih ocnih problema. 6 ica nam treba pod hitno
  • dinon7
    849
    Mišić ne igra dobro kao što smo navikli od njega. Slažem se. Ali Mišić ne može i ne smije odigrati opet 50 utakmica u sezoni. I to je jedan od razloga zašto je Mišić danas ovakav
  • Davieboy86
    212
    Pa zato i kazem da nam treba kvalitetna zamjena za Misica
  • dinon7
    849
    Slažem se kolega. To sam napisao prije par tjedana i dobio par komentara u stilu možda nam treba još 17 igrača bla bla bla.
    Nogomet koji Mišić igra nije na nivou, današnji gol je njegov gol. Prije toga je bilo nekoliko situacija gdje je njegovim losim pasom Rijeka mogla do pogotka.
    Kako je netko od kolega napisao, prijelazni rok je odličan, slažemo se svi. Da bi bio najbolji ikad, nedostaje 6ica i napadač. Sezona je jako duga i bit će utakmica za sve. Klince pustiti da se razvijaju negdje drugdje. Svi oni trebaju minute i kontinuitet koji tu neće dobiti.
  • Davieboy86
    212
    Slazem se. Svi smo mislim slicnog dojma da se ekipa brutalno mentalno ispuhala zadnju utakmicu i zadnje dane ali to ne opravdava 35 min protiv Rijeke nas nijr bilo apsolutno nigdje . Nekako sam dojma da obrambeno cim bilo tko krene u napad protiv nas naseg veznog reda nema . Prelako se dolazi u nasu zadnju trecinu. Ali dobro , sve jasno, da ne trolan vise nadam se da je Mae ok , neka svi dobro odmore i sto manje igraju u ovoj glupavoj Ligi nacija. I dovedu nam nekog crnog kao 6icu u ovih par dana
  • Nemrem99
    22
    I Rile se opet ozljedio rekao sad ispred kaveza. Tko zna kaj je s Mmaeom. Tko misli da Max moze startat u LP je smijesan.

    Imamo dva besplatna bivsa stopera trenutno na trzistu.

    Zamjena za Misica potrebna apsolutno, ali da ga se rastereti. Treci napadac dolazi, ali tu Maric vaze. Mozda padne odabir na jednog s kim necete bit bas odusevljeni. Broda je avion za njega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions