• Slush
    621


    Jesam ja jedini koji hejta Fruka?

    Doslovno od 15 asistencija koje je imao prosle godine 7 su bile gdje nije ni znao da je asistirao.
  • CastAway1986
    1.4k
    ma kakav Fruk , trenutno nitko iz Rijeke osim Selahija..
  • Mihaljević
    9.8k
    Taman i da ima (nema) profil igrača koji nama treba u Rijeci, ne bi doveo nikog od njih, iz principa.
  • blubach
    231
    Taman i da ima (nema) profil igrača koji nama treba u Rijeci, ne bi doveo nikog od njih, iz principa.Mihaljević

    Ima, kolega iznad je napisao, Selahi, profilno savršen igrač kakav nam treba.
    Kvalitativno? Sa svojim najboljim utakmicama u Rijeci, odličan i ima mjesta u prvih 18. Pitanje je igra li lošije u zadnje vrijeme zbog odnosa sa Rijekom ili zbog pada u formi (nadam se ovo prvo ako dođe kod nas).
  • Jurki
    11.7k
    Dajte ljudi kakav Fruk?
    U kojem to jebenom paralelnom svemiru ima mjesta u Dinamu za Fruka?
    Da odu Rog i Baturina, ostaju ti Kaca, Stojke, Vrba... vjerojatno bi se po jos nekoga islo.
    Isto tak Miskovic bu gledal da se od Fruka dobro debelo naplati.
    A mi sigurno nebumo istovarili između 8 i 10 milja kaj hoce Miskovic za njega.
    Do sad se svrsavalo na Ivanovica koji je u međuvremenu otisel.. i na Pasalica za kojega su i najveci slijepci konacno vidli da je panj.. ajmo dalje kojeg igraca Rijeke bi mogli sad dopeljati.
    To je ista ona Rijeka koja je samo prije 3 dana popila petardu od Olimpije Ljubljana.
  • Daliban
    1.6k
    Pašalić je jedini igrač Rijeke koji bi donio nešto Dinamu. Nakon odlaska Franje, tamo više nema nikog drugog za nas osim Pašalića. Selahi, Fruk, nula bodova.
  • Bratić
    26
    S obzirom da je rok prijave do sutra ponoć, nadam se da se radi neki lječnički upravo za koje ne znamo. Osobno bi volio defanzivnijeg lijevog beka i još jednu špicu. U svakom slučaju ćemo sutra bit puno pametniji
  • Omake
    2.5k
    nije još vrijeme za Pašalića. Tek kada krenu radovi na novom stadionu će nam igrač s njegovim skill setom dobro doći.
  • Jurki
    11.7k
    kaj mislis na mješalici za beton?
    Jer s obzirom kak je precizan i brz nije za zidara.
  • dinon7
    849

    Očito smo oko ovoga podjeljeni.
    24:00 CET 03.09.2024 je kaj točno?
  • Dani Olmić
    222
    I ja se nadam da se u tišini kuha nekaj. Inace bi bilo skoro pa nemoguće sve ovo u roku 2-3 dana riješit.
  • OsamŠest
    3.3k
    Jel moguće da nakon svih fenomelanih poteza Uprave i sportskog sektora u ovo kratko vrijeme, neki od vas i dalje sumnjaju?
  • NitkoBitan
    17k
    Sutra Maric nosi poklone.
  • blubach
    231
    I ja se nadam da se u tišini kuha nekaj. Inace bi bilo skoro pa nemoguće sve ovo u roku 2-3 dana riješit.Dani Olmić
    Primjera radi, Arsenal je Sterlinga riješio u manje od 12 sati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions