• tp1997
    262
    Možda netočna informacija, ali na Indexu piše da će sporazumno raskinuti ugovor i prijeći kao slobodan igrač
  • Crni86
    3.5k
    to sam i ja procitao negdje, a da nije index. Msm da rijeka danas isto pise
  • Nolifer
    8.1k
    Opet Rijeka dovodi džabe Dinamove igrače, a preko Dinama su nabijali cijene svojih....
  • Omake
    2.5k
    Nadao sam se Timu Lemperleu kao trećem napadaču, ali mislim da će Koln produžiti ugovor s njim. Gol i dvije asistencije u 4 utakmice dosada. Sve 4 utakmice krenuo u startnih 11.
  • badjibadara
    3.1k
    Opet Rijeka dovodi džabe Dinamove igrače, a preko Dinama su nabijali cijene svojih....Nolifer

    Ako su u pitanju Jurić, Štefulj, Menalo - nemam problema sa tim. Isto kao što mi je drago da nismo preplatili raznorazne pašaliće, frigane, ivanoviće, radeljiće, galešiće…
  • Jurki
    11.7k
    Mrzim kad Rijeku svake godine pomognemo sa nekoliko igraca.
    Ali za Menala ocito nismo nis mogli dobiti. Ima 28 godina, prodajni potencijal los do nikakav.
    Ima ugovor jos dve godine.. pa da smo se rijesili samo njegove place je odlican posao.
    Jos jedan na platnom spisku manje.
  • Danko
    1k
    Super.
    Al ne kužim kak ih marić nagovori da odu na manju lovu.
    Ni vrag da ih provoza u gepeku?! :)
  • emilperska
    5.4k

    Vjv dobe otpremninu u vidu par mjesečnih plaća i zauzvrat raskinu ugovor jer imaju neku opciju, a alternativa u Dinamu je trčanje po šumi ili gdje već do kraja sezone.
    Pare jesu pare, ali nisu to baš takvi ugovori da si mogu dopustit cijelu godinu ili dvije neigranja. Tko će ih više potpisat.. Loksa na stipendijski eventualno..
  • Jurki
    11.7k
    imas npr 200 tis godisnje i jos dve god ugovor. To je 400 keka ugovorna obveza.
    Dogovoris se s klubom.. daju ti pola i slobodne papire.. a ti mozes ko slobodan igrac traziti vecu proviziju kod potpisa ugovora s novim klubom.. tebi financijski isto a bivsi klub je ustedio pola ugovorne obveze.
  • The Undertaker
    5.1k
    Do kada Menalo ima ugovor? Ne može biti da reprezentativac BiH vrijedi nula.
  • Jurki
    11.7k
    do 2026. da ga se uspjelo prodati.. bil bi prodan. To kaj je reprezentativac BIH ne znaci apsolutno nist.
    Klubovima kojima je on zanimljiv je previse dati npr 500 keka plus placu..
  • The Undertaker
    5.1k
    Pa nek daju 200k, ili postotak od transfera ili nešto drugo... Menalo bi dobro došao svakoj ekipi u HNLu osim Dinama. Istresa se veća lova za puno veće rupe.
  • badjibadara
    3.1k
    Da je bilo ikakvog interesa za njih, otišli bi i na najmanju ponudu. Osrednji i loši igrači sa bogovskim ugovorima, klubovi i koji bi razmišljali o njima ne mogu si ih priuštiti, a vjerojatno možeš dovesti puno boljeg igrača za manju cifru.
    Grijesi prošlosti i danas nam pucaju u koljeno.
  • Jurki
    11.7k
    stvar je u tome da ga se Dinamo zeli rijesiti i usparati na njegovoj placi.. i u tom slucaju nismo bas u bajnoj poziciji..
    postotak transfera za 28 godisnjeg igraca?
    Imaju samo dvije opcije.. Menalo i dalje na nasoj placi ili sporazumni raskid pa smo bar nekaj usparali.
    Nije interesantan igrac na trzistu i moremo lajat na Mjesec.

    Edit: odlazak cak 30 igraca iz kluba je dovoljan dokaz šalabajzerske politike kluba zadnjih godina.
    30 ljudi je gutalo ogromne kolicine Dinamovog novca bezveze.
    Jednom rijecju.. katastrofa.
  • The Undertaker
    5.1k
    Nije interesantan igrac na trzistu i moremo lajat na Mjesec.Jurki

    Kako nije interesantan kad je odmah dogovorio Rijeku? Pa nije Menalo no name igrač u HNLu. Ja razumijem kad se besplatno riješimo nekog juniora za kojeg nema mjesta u ekipi ali da gotovog i relativno solidnog igrača sa još dvije godine ugovora dajemo besplatno (ako je uopće tako) mi se ne čini dobrom odlukom..
    Edit: Hoćemo li se tako rješavati i Bočkaja, Perića, Moharramija...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions