• Dinaminjo
    929
    ne mozes, lista je konacna za svih 8 utakmica

    Mizes dodati tek za ko fazu
  • hardek
    2.8k
    Sad sam išao provjerit i stvarno si u pravu. Isprike za fake news
  • Peškaman
    4.2k

    Mirko Marić?

    Ne znam,meni nije loša ideja Antonio Čolak ali vidim da je potpisao za Speziu
  • Orc123
    7.8k
    Maric je u potpunosti slican igrac ko i Kule i Petko...nema nikakvog smisla ...
  • Ivdzo11
    4.2k
    Kolega @sport je naveo jednom koliko se sjećam da bi taj treći napadac trebao biti netko od mladih talentiranih igraca, koji bi trenutno bili zadovoljni ulogom 3 napadaca, a pritom bi bili zalog za budućnost, da zamjene Petka.

    Tako da ne vidim tu ni Henriqueza niti Marica
  • Nogo
    3.6k


    Tu jedino spada Matković ili neka posudba.
    Marić će sigurno naći rješenje, u to ne sumnjam.
  • dmil
    299
    spocitavalo se bivsoj upravi da ne gledaju dalje od HNL i bivsih igraca, a mi tu sami valjamo takvd gluposti kao Mirko Maric, Henriquez, Colak, Matkovic, Dogan iz 2hnl..

    Mislim da covjek koji je doveo Mmaea i RPGa ima malo sire vidike i da ce se dovesti dobar igrac, samo mu dajte jos malo vremena
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Ja se za treceg cak nebi bunio protiv Dogana. Sumnjam da je gori od Marica i Henriqueza koji su u ociglednom padu.


    Nije realno da ce se dovesti neko jako ime i da ce isti biti spreman sjediti na klupi kao treci napadac. Jednostavno nije realno i nece se dogoditi.
  • dinon7
    849
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-doznaje-rijeka-dovodi-lijevo-krilo-iz-maksimira/134519
    Kao sto sam i napisao neki dan, s obzirom da simpatije između Menala i Rijeke traju već neko vrijeme, bilo je očekivati da će otići tamo. Šteta je samo sto je posudba u pitanju
  • dmil
    299
    Ni ne ocekujem neko jako ime, ali ni ne iskljucujem cinjenicu da Jakir igra sve vise s dva napadaca, kad se raspored zgusne i kad dođu sitne ozljede, sigurno da ce nam treba neki kvalitetniji igrac kao zamjena, samo ne nijedan bivsi HNLovac
  • badjibadara
    3.1k
    Broda je bio savršen za tu ulogu trećeg napadača. I on je rekao da su mu rekli da stiže netko mlađi na tu poziciju.
  • Dani Olmić
    222
    puno vremena vise nije ostalo
  • Hrc-Vg
    346
    Ma mora biti Matković…Mali bu propao u Botovom Osijeku.
  • CastAway1986
    1.4k
    Ma kakav Matkovic on je preskup za nas pogotovo u ovakvoj situaciji u kojoj se nalaze..Meni inače dečko izgleda top i mislim da je budućnost hrvatskog nogometa..Još bi htio reći da su neki prije zagovarali dolazak Bukvica koji je panj do te mjere da je Špikić za njega televizor u boji...
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    pogotovo u ovakvoj situaciji u kojoj se nalazeCastAway1986

    Ovakva situacija u kojoj se nalaze nam je doslovno jedina sansa da uhvatimo tog decka. Iako mislim da nece sada doci, mislim da nam je sada ili nikada za njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions