• Kujtim Shalla
    2.9k
    Jbt vratio se sa posla ,jedva cekam otvorit zonu i oroslavit sa bracom ostanak Sucica i Baturine. kakve divne vjesti jutros. Kad ono ovdje opet svadja. Pa ljudi nikad nam ljepse nije bilo a mi se prepucavamo. Ajmo se skupa radovati , jer od ovog nema boljeg
  • Mr Anderson
    7.9k
    Dovest Ben Yeddera za 3. špicu pa nek gori sve.
  • hardek
    2.8k
    Meni čak nije toliko bitno koga dovedemo, samo da dovedemo nekog. Koliko god to glupo zvučalo, ne želim da se nađemo u situaciji da nam Pjaca i Cordoba moraju igrati napadače ako dođe do ozljeda ili u rotacijama.
  • Mihaljević
    9.8k
    Nadam se da treći napadač nije neki Dogan, već igrač koji će se nametnuti u prvu špicu za par mjeseci.
  • NitkoBitan
    17k
    Ja se nadam i da se razmislja o sestici. Ukoliko se Misic ozljedi ostajemo na Ademiju... Ademi u LP igrac manje (a i pitanje je moze li pratit taj tempo duze od pola sata).
  • tp1997
    262
    A ipak je bitno. Ako se dovede nekakav Deni Jurić ili slično spadalo, onda i bolje da Cordoba igra napadača.
  • us3r
    23
    Piše Ivica Medo da se tražilo fiksna od 24mil + bonusi + postotak od Fiorentine kao neki minimum, a ponuda od Leedsa da je bila odbijena od strane kluba i Baturine odmah.
  • M94
    1.2k
    treba po čupu motinga oticDani Olmić

    Što je Mane sadio, to je Moting čup'o.
  • don
    5.5k
    Roko Šimić prije 3 dana potpisao za Cardiff a sad ga poslali kod Kaneka na posudbu u Kortrijk :rofl:
  • Jaro
    7.3k
    pa to je odmah receno da ide u Kortrijk
  • Fanboy
    2.6k
    Malog Matkovića treba dovesti, Osijek je u krizi i kasnije će biti prisiljeni prodavati. Ne pretplaćivati, ali dečko u Dinamovom sustavu može postati igrač koji može otići za 10+ milja samo tako i biti najdominantniji igrač lige.
    Žao mi ga gledati u ovakvom Osijeku...
  • miro
    4.4k
    Ma na temelju čega bi on sad bio pojačanje za Dinamo? Taj dečko mora igrati, a u Dinamu to sigurno ne može trenutno. Jedino ga kupit pa ostavit u Osijeku, ali opet nema logike, ako ti pojačanje treba sad
  • Fanboy
    2.6k
    Znači Špikić, Xoxha, Kulenović su svojim izvedbama u Loksi, Slavenu i Gorici bilo velebna pojačanja ?!!

    Svaki od njih izgleda kao avion u odnosu na vrijeme dolaska, a Matković je tv u boji za većinu igrača i usudim se reći da bi već sada u Dinamu bio pojačanje kada bi bio okružen Mišićem, Rogom, Baturinom, Petkovićem umjesto igračima Osijeka ..

    On je na kraju zalog za budućnost( nema potrebe da se sad gužva za mjesto) i ne vidim većeg talenta za kojeg bi sad izdvojio novac. Uz zdravlje možemo dobiti igrača koji bi mogao ostaviti dubok trag u klubu.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    XoxhaFanboy

    Dobro stvarno vise, decko je u Dinamu vec 9-10 mjeseci, mogli bi mu bar prezime pisat kak spada.
  • Fanboy
    2.6k


    Autocorrect na mobitelu mi zamjeni često nazive, Hoxha*
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions