• Hnlovac
    1k
    Uz novi format LP koji donosi ogromne novce ,nikad gori HNL te odličan modus operandi SDa Marica koji ne robuje imenima i ne troši puno na pojačanja koja su ipak klasa, volio bi da klub gradi stadion većinom s vlastitim novcima i ne robuje nekom investitoru

    Uostalom, svi za novi Maksimir koji bi nam bio dom narednih 50+ godina želimo da bude pravo grotlo, a investitor bi nam donio arenu koja bi s 2 prstena na svim tribinama vrlo moguće nastetila brojci grupe i išla na neki šablonski model, a ne model po navijackim zeljama i prijedlozima

    Znam da je izrazito teško i nezahvlno dizati kredite kao klub koji ima varijabilne prihode, ali 5m e godišnje 20 godina i evo otplate stadiona od 100 mili. Ma ni toliko, neka gradi i sponzor ali ne cijeli stadion jer ne vidim tko će se naci da mu je isplativo to graditi osim ak ne nakrka 500 000 kvadrata šoping centra i poslovnih prostora pored

    Mislim mi uz standardne sponzore i prihode poput loza i godisnjih i lp više manje imamo osiguran budžet. Sve ostalo je bonus koji može u pojačanja ali i u infru. Znam da 99% ljudi želi da novac ide u ovo prvo, ali ja bih prvi potpisao 10 godina bez iceg poput prolaska grupa LP ako bi ti novci otišli u modernu arenu s 30ak tisuća stolica

    Ne želim čekati investitore i državu, tako stadion nećemo izgraditi nikad ,mi smo ogroman klub i po meni ne trebamo niciju pomoć.
  • ShanKu
    734
    Samo me nemojte stavljat uz bivši sistem i uz tog majmuna.. molim vas.. za ostalo vas sve poštujem :up:
  • Dudu9
    812
    kad bi svaki član od 40k uplatio svake godine idućih 20 godina 125eura tada bi imali za stadion novaca
  • Hnlovac
    1k
    Ili to Ili kao Željo, samo kod nas staviti npr x eura za npr trogodišnju ulaznicu za sjever ili y eura za Zapad

    To + investitor + klub i 80 milki bi prebacili bez problema

    Ja bih prvi dao novce u oba slučaja, samo da ne čekamo
  • Bosskovitz
    11.7k
    5m e godišnje 20 godina i evo otplate stadiona od 100 miliHnlovac

    Nemoj se ljutiti, ali nit je novi stadion samo 100 milijuna, nit krediti funkcioniraju ovako kako si napisao.
  • Hnlovac
    1k
    odustao sam od stadiona koji su iznutra sofisticirani kao Krasnodarov ili slični

    Zadovoljio bih se i stadionom kalibra turskih s običnim nesklopivim stolicama i najdosadnijom fasadom i golim betonom iznutra samo da ne bude postojece stanje. Ja i dalje ne vidim univerzum i galaksiju gdje se itijednom privatnom investitoru da graditi stadion od 150 milja eura
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ja ne. Stadion koji napravimo bit će stadion na koji ću ići najmanje do mirovine, a vjerojatno do kraja života. U tom periodu očekujem da Dinamo napreduje; raste i objektivno postane jedan od 5 najboljih klubova van 5-6 najvecih liga, a za to mu je potreban reprezentativan stadion. Ne ogroman, ali uvjetima, mogućnostima pa i izgledom dostojan najvećeg kluba u Hrvatskoj i šire.

    Radimo to samo jednom u životu, moramo to napraviti kako treba.
  • Hnlovac
    1k
    A koji je investitor onda voljan to financirati. Ja isto vjerujem kao što kažeš da ćemo napredovati , ali zašto ne bismo svojim novcima napravili stadion?
  • Daliban
    1.6k
    Da cijeli roster prodamo x10 imali bi novaca eventualno za neki socijalni stadion. Klub to nikako ne može financirati.
  • prefontaine
    318
    Vi stvarno mislite da je izgradit stadion mačji kašalj? Ono, hej, hoćemo li izgradit stadion? Hoćemo! Ajmo! I za 2-3 godine stadion je tu. Kako da ne...
  • Ludovic IX
    7.2k
    U ovakvim tvrdim utakmicama kule je igrač manje ako ne mislimo ubacivat barem 10tak centarsuta..

    Bolje da je cordoba igrao od početka a onda ubacio kuleta kad igra postane malo divlja i kule dobije malo i mjesta da se izvuče negdje i primi loptu. Ovako lopte u 16 dobio nije a van 16 je ko riba na suhom bio
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Nastavno na ovaj intervjuu Čavline: https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/osijek/kapetan-mladih-vatrenih-nisam-ja-neki-klinac-pa-da-mi-zvizde-svaku-utakmicu-odsad-cu-raditi-po-svojem-15498770 i komentare na nekim drugim temama da ga u Osijeku uništavaju, moje nepopularno mišljenje je da je dečko apsolutni kreten.

    Jedini razlog zašto ovakav isti intervju nije davao u Lokomotivi jest zato što Loksa nema navijače niti ikakvog pritiska rezultata. Dečko ima u karijeri masu smiješnih primljenih golova i kikseva, no dosad mu se to nije obilo o glavu jer doslovno nikog nije bilo briga.

    Ovaj stav “ja sam najpametniji i radit ću kako ja mislim” je kontraproduktivan i ne čini mu dugoročno dobro. Spominje utakmicu u Azerbajdžanu gdje je skinuo 3 penala, ali on je sam uopće kriv što je došlo do penala jer je primio pacerski gol u 90’.

    Znam da tu dosta ekipe na forumu vidi Čavlinu kao iduću jedinicu Dinama i golmana za budućnost, ali meni ovo u Osijeku i njegov stav i karakter uopće ne daju dobar osjećaj.
  • nemapredaje
    3.2k


    Nakon tog intervjua mislim da uoće nije nepopularno mišljenje da je dečko kreten.
  • The Undertaker
    5.1k
    Zar nije njegov otac neki trener u Osijeku?
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Bio je, sad je na Cipru u Pafosu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.