• ShanKu
    734
    ja do sad uvijek parkiral na Borongaju ili iza kluba navijača Old school, nikakvih problema..
  • ZgDLions
    395
    Čisto osobno, nisam ni ljubitelj tih izoliranih stadiona. Novi Maksimirski stadion ima potencijal biti živi stadion 7 dana tjedno, s eventima, kafićima, restoranima, muzejom, shopovima, movingom, integriran je u društvena zbivanja i u okolicu u kojoj ljudi žive, atraktivan je za turiste jer je blizu centra i odmah pored su park i Zoo kao zanimljive lokacije... kad bi ga se izguralo negdje na periferiju, bio bi mrtva građevina koja živi samo kad je utakmica.

    A, i kak bi ja reflektore vidio kroz prozor.
    Fini je muving u maximiru kad je tekma i parking se koristi kad je nema.
    Da je sadržaja tu bi uz park i zoo bio drugi centar, ak bi ponuda bila top, možda i posjećeniji.
    Samo jedno mjesto…
    Kak bi to bilo Dinamo iz Blata
  • Marley
    1.6k
    Evo pa kud puklo da puklo. Hoxha je ove sezone jaci od Pjace. A sad bjezim, znam da je Pjaca omiljen :grimace:
  • Peškaman
    4.2k

    U prva 4 kola apsolutno,činjenica.
  • Captain America
    17.6k
    Bernauer bi među navijačima imao isti tretman kao Bočkaj, Jurić i Štefulj da su njegov transfer dogovorili isti ljudi.
  • cibona
    2.9k
    A ja baš mislim da bi ti imao drugačiji tretman prema Bernaoeru da njegov transfer nisu dogovorili Šimić i Biščan.

    Ali izjednačavati Bernaoera i Štefulja ili Jurića čiji je transfer definicija pranja novaca je apsurdno.
  • Noel
    5.9k

    Sve je to super da nisi namjerno izostavio jednu jako bitnu stvar. Razlika između Bernauera i ove trojice je ta da su na ovima opasno oprane i podjeljene pare preko "posrednika". A nisu ni igrački pridonjeli ničim. Bernauer je uz Theophila donio kao stup obrane dvostruku krunu i izbacio Betis.
  • Dzgšb
    812
    Preko te trojice je se iznijelo iz džepa Dinama bar 6 milijuna eura, a nisu nista donijeli plus imaju odlične plaće a Bernauer je koštao 1.2 milijuna i bio je odličan u europi i u najbitnijim tekma u HNL-u prošle sezone.
  • emilperska
    5.4k
    Inace se cesto slazem s Captainom, ali po pitanju Maxa imamo skroz razlicito misljenje..
    Max je doveden u cistom transferu za 1m EUR kao back up opcija u trenutku dok je Sutalo odlazio, Teo odlazio/vracao se/ponovno odlazi u mirovinu (2025), Perić je stalno na bolovanju, a ova djeca tipa Jakirović i ovi na posudbi nisu jos dovoljno dobri za rotaciju..
    Kostao je samo 1m, a pretili Bockaj u rikvercu je kostao 2,3. Deni Jurić je kostao 1,2 kao igrac na prijelazu 1. i 2.HNL, a Stefulj kao osrednji HNL bek isto vise od 1m.
    Bernauer je bio moneyball koji je opravdao svoje dovođenje. Kiksa.. ali kiksa i MMA i Teo i Perić

    Jako jako zahvalan igrac za te pare koje smo dali bez rikverca..
  • Zagi
    7.6k
    Da se mogu vratiti godinu dana u prošlost, opet bi kupio Maxa.
  • Majki2111
    3.1k
    Volio bih vidjet Pjacu na prednjem veznom. Iliti 10ci.
  • hardek
    2.8k
    Vidim puno kritika na Pjacu. Nitko ne uzima u obzir činjenicu da je dečko na svojoj prirodnoj poziciji proveo cca 30-tak minuta do sad. Ajde ti Marko malo desno krilo, malo lijevo krilo pa odigraj malo wing-backa. Špikić i Hoxha sa svojim stilom igre puno bolje mogu krpat tu wing back poziciju dok je Pjaca čisto krilo. Meni se čini da bi on čak korisniji bio kao alternativa Petku nego kao wing back.
  • mali M
    5k
    nebi to nikad pretpostavio za tebe s obzirom da ne propustiš ni jednu tekmi da ga ne spomeneš, spljuješ ili izrugaš. Zeznu Teo i Max, ti prozoveš Maxa. Zezne Mmae par puta, Max bez greške, ti opet spomeneš Maxa. Uglavnom, tvoje mišljenje nije nepopularno nego samo užasno pristrano.
  • Vratite nam Istok
    232
    Draže mi je gledat utakmice poput Sparte i PAOKa vani, nego čitat ovdje komentare na temi utakmice u kojoj smo itekako živi, ali ne igramo dobro. Komentari otrovniji od igre.
  • jp23
    2.6k
    Kao osoba koja je i sama krivac dijela tih komentara, slažem se
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.