• dinon7
    849

    Ne vjerujem da će se dovoditi igrače koji ne mogu nastupati u LP. Do 02.09 u 23:59:59 ćemo znati nas roster za idućih par mjeseci.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Rijeka bi trebala nama platiti da uzmemo nogometaša koji nije u stanju proći beka rumunjskog drugoligaša i slovenskog prvoligaša, a umjesto da kao zadnji loptu vrati golmanu kad dva igrača jurišaju na njega, on ide driblati. Pašalić je samo Kiki Lovrić s boljim PR-om, a ne pojačanje klubu za Ligu prvaka.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Pa to i ja mislim. Ako sto Maric ima pred realizacijom to je to. Ako ne sve za 10 do sada odradjeno. Mozda neki izlazni jos uvijek. Naci klub za viśkove
  • dinon7
    849

    Kiki iz Gorice je doktor nogometa za ovog nogometaša :nerd:
  • Jaro
    7.3k
    kiki je na HNL razini dokazan igrac - Pasalic u HNLu ima mjesec i pol dobrih igara...
    Vratit se zidanju dok nije kasno - ionako fali radnika
  • Orc123
    7.8k
    Svi su tu pricali da na sto smo spali da gledamo igrace iz Slovenske lige!? Da tamo igraci nemaju vrijednost!? A kakvu imaju vrijednost igraci iz Hrvatske lige onda izuzev Dinama? Jel kao kod Miska gdje je sve na 4+mil eura??
  • Marquis Manners
    53
    Kad smo krrnuli dovoditi normalne strance umjesto ove preplaćene na " ić " krenuli smo gore. Samo jako što više stranaca i tu i tamo netko naš ako zadovolji.
    Reprezentacija je ionako za 3 godine gora od bugarske, klubovi i liga nam se raspadaju doslovno, jedino smo mi ostali, a to možemo održati strancima, a ne kojekakvim pašalićima koji gubr po 5:0 od Slovenaca ili igračima Lokomotive preko kojih smo do nedavno prali novac, i koje nitko normalan neće toliko platiti osim nas.
  • vjeko1701
    7.9k
    Krenuli smo na gore? Pa nisi pisao da za dvije godine propadamo s ovom politikom i vodstvom?
  • rioda
    4.8k
    Mi igrača koji će srušiti Milan i Borussiu ne možemo dovesti, možemo ga samo proizvesti...sebenico

    Znam, zato sam to i napisao. Čemu Pašalić sad ako nam neće donijeti nikakav napredak u odnosu na postojeću ekipu
  • Laugreano
    2.5k
    Smanjite očekivanja, pripremite se na scenario Eura 2024.
    Jedino ako se dogodi nekakvo čudo.
    Ovo da ima vremena, da novonari nemaju info i da se pikiraju prava pojačanja, ja mislim da je to malo jače zavaravanje.
    Po novinarima nas je odbilo već 4-5 igrača i klubova zbog jako slabe ponude.
    Da se razumijemo, mene veseli što nismo doveli nikoga od 95% igrača koji su se spominjali.
    Ali da ti ne radiš apsolutno ništa sve ovo vrijeme, sigurno nije pozitivo.
    Jedino pozitivno je riješavanje Kaneka i koga smo se još riješili? Mislim Štefulja ako se ne varam.
    Svi pišu kako je Pjaca naš igrač, kako je to gotovo, ja u to ne vjerujem dok se ne slika s dresom u rukama, a i nije pojačanje u odnosu na apetite koje mi imamo.
    Marquis Manners

    Pozdrav
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Kakva reprezentacija se raspada i kakva razina Bugarske sa Baturinom, Sučićem, Gvardiolom, Šutalom…
  • Paggini
    19.6k
    Kad smo krrnuli dovoditi normalne strance umjesto ove preplaćene na " ić " krenuli smo gore. Samo jako što više stranaca i tu i tamo netko naš ako zadovolji.
    Reprezentacija je ionako za 3 godine gora od bugarske, klubovi i liga nam se raspadaju doslovno, jedino smo mi ostali, a to možemo održati strancima, a ne kojekakvim pašalićima koji gubr po 5:0 od Slovenaca ili igračima Lokomotive preko kojih smo do nedavno prali novac, i koje nitko normalan neće toliko platiti osim nas.
    Marquis Manners

    Stari, mi da osvojimo LP, ti bi opet tu došao srati s nečim, tipa da ne možemo s Pjacom osvojiti LP dvaput zaredom...
  • Marquis Manners
    53
    Pozdrav dežurnim dužebrižnicima i samo da vama javim kako me vaše prozivanje ne dira niti najmanje, stoga uštedite si trud.
    Pozdrav.

    Reprezentacija je odavno krenula dole, a gospodin izbornik će prije zvati Dialla nego naše igrače.
  • Dinaminjo
    929
    Nadam se da se nakon veceras dulje vremena ime jednog lijevonogog hrvatskog igraca nece povezivati sa nama
  • dd29
    535
    Koga briga šta se spominje i koga novinari povezuju
    Opušteno
    Marić je već dokazao da zna dovesti prave igrače za dinamo
    Vrh prijelazni rok, 5-0 uništen protivnik u playoffu lige prvaka, što je nezapamćeno za dinamo
    Potpuna dominacija u hnl-u, a tek nam slijedi uživanje u 8 utakmica lp
    Sve, ali baš sve u klubu ide kako treba
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions