• Brusa
    1.5k
    u inat tebi ruše ih dovedeni Hoxha i Cordoba :cool: mi smo purgeri, najjači smo najjači!
  • DiddyGuela
    2k


    Naravno da te ne dira kad si debelokožac. Nemas srama ni najmanje. Tebi i slicnima bi forum trebao biti zabranjen jer lupaš ko otvoreni prozor i sipas gorcinu i osobne frustracije prema klubu,igracima,treneru,komegod...

    Od tebe i takvih koje "ne dira" se covjek zbilja mora dobro pripremiti prije nego odluci citati forum u slobodno vrijeme.
  • ShanKu
    733
    Do kad je prijelazni rok? Samo to me zanima..
  • deda
    32.5k
    5.9.
  • dinon7
    849
    Nema potrebe za nikakva velika ulaganja. Ukoliko Marić uspije ubosti kvalitetnog napadača i veznog igrača odlično.
    Ukoliko ne, i dalje smo dovoljno jaki za nositi se s Celticom, Salzburgom, Bratislavom i Monacom. U to sam uvjeren.
    Sad i da uložimo svih 35 od ulaska neće biti dovoljno za Arsenal i Bayern (sto ne znaci da se ne trebamo nadati dobrom rezultatu).
    Milan i Borussia po meni može biti svašta. Niti jedna ekipa nije krema europskog nogometa i roster nije toliko mocan kao kod ova dva prethodno navedena kluba.
  • Dinaminjo
    929
    Mozda ovo moze i u korisnicku sluzbu, ali ako sam dobro vidio na B listu moze igrac koji je roden iza 1.1.23. I u klubu je 2 godine.

    Sucic je roden u 10 mj 23. I u klubu je od 1.7.22.

    Sto mi promice da nije na B listi?
  • scooniepenn
    3.3k

    Moram priznati da mi nije jasno kako dosta ekipe, a vidim i ti, nije primijetilo da je Jakir kao ciljani rizik ostavio nesto vise prostora na nasoj lijevoj strani defanzivno, a Qarabagovoj desnoj u ofanzivi pa je Ogiwara ponekad bio sam bez pomoci. Na taj nacin je potpuno otupio Qarabagovu najjacu stranu, a to je ofanzivna poluga Benzia - Zoubir, sto se pokazalo kljucnim taktickim potezom. Imajuci to sve u vidu stavljati Ogija u kontekst lose defanzivne igre je u najmanju ruku nepotrebno. Ne bih rekao da je u pitanju neka ozbiljnija ozljeda tako da ga ocekujem sigurno spremnog vec za Hajduk, ako vec ne za Rijeku.
  • Tried'nTested
    9
    ovaj je uzeo tri cjepiva protiv covida, sudeći po izjavama predozirali su ga onim kineskim sranjem
  • Crni86
    3.5k
    primjetio sam to ali mu je pozicioniranje bilo svejedno lose i svakako mu nije pomagalo to sta nema nekog strpljenja i mnoge situacije je mogao i morao mnogo mudrije odraditi, probijali su rpg-a isto tako ali smo puno manje visili nego sto je to bio slucaj kad je ogi igrao.

    Ali ruku na srce ogija nesto previse nismo ni vidjeli, i ne mogu donijeti konacan zakljucak je li on taj ili nije jer sam ga vidio jedva jednu cijelu utakmicu u nekom ozbiljnom tempu. Kao sto sam napisao ogiju ne sudim samo po ovoj tekmi, ali jednostavno prema svemu prikazanom nemam neko definirano mislienje o njemu, a on je tu vec 9 mjeseci.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Onaj Lorenzo piše da Baturina želi otići, znači treba ga tužiti za dezinformacije. Da, igrat će protiv Leccea i talijanski kup umjesto Bayern, Arsenal, BvB, koji lik, strašno
  • Dani Olmić
    222
    uzasno sere taj lik, ne vjerujem mu nista, obicno lupanje i drkanje .. misli da je neki romano
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Onaj Lorenzo piše da Baturina želi otići, znači treba ga tužiti za dezinformacije. Da, igrat će protiv Leccea i talijanski kup umjesto Bayern, Arsenal, BvB, koji lik, strašnoLaznjakProsineckog

    Sve 5 majstore, ali tvojom logikom i selektivnim odabirom klubova mogla bi se napisat kontra teza: Da igrat će protiv Celtica i Slovana umjesto Juventusa, Intera, Milana, Napolija,Rome,Lazia dvaput u sezoni. Fiorentina je puno jači klub od Dinama, dvije godine zaredom su ihrali finale konferencijske gdje smo mi došli do osmine finala. Također i finale i polufinale kupa zadnje dvije sezone i redoviti u Europi. Taj klub je doveo Keana za 20 milijuna, Gudmundsona za 30, Pongracica za 15 i De Geu na gol ovaj prijelazni rok, imena i iznosi o kojima samo možemo sanjati. Uz to imaju i najbolji kamp u Italiji. Nemojmo bit nerealni. Vdijet ćemo sto će biti sutra, ali Martin i da ode i da ostane momku se nema sta prigovoriti jer je prerastao našu ligu, a tu ipak igra 90 posto utakmica godišnje. Nadajmo se da će ostati, ali kazem da odluci otići rijeci mu ne bih rekao pogotovo jer znamo kako nas izbornik tretira igrače Dinama, a kako kada odu van.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Objašnjenje prihvaćam, ali lik je doslovno napisao da Martin želi otići. Ja mu ne vjerujem et.
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Miro jel ima istine da Baturina želi otići? Neki insajder je bacio da mu se ne žuri prije zime i da preferira Leipzig
  • Dani Olmić
    222
    Uvjeren sam da Martin ne zeli u Fiorentinu niti ga Dinamo razmislja prodat za tu smijesnu cifru. Ako su odbili 8+2 za Sucica onda ce valjda sve sto je ispod 20 odbit za Batija. Moje misljenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions