• BPAM
    87
    DiMarzio isto piše. Da Fiorentina nudi 15, a Dinamo želi 18.
  • Facke
    3.6k
    Same jedna stvar ljudi moji. Budite realni. Baturina je prerasel nasu ligu. To svi zname. Bile je pitanje vremena kad nas bude napustil. Rok u Italije zavrsava danas u pol noci. Pa bumo vidli kaj bude. Uostalem nemojte lupetati po Lorenzu. Covek dobre dela, ima dobre kontakte v hrvatskem nogometu (iznedalili bi se) i prije nek nekaj objavi uvijek trazi odobrenje agenta i slicne. Ili bude nas Baturina otisel sad ili na zimu. Vidli bumo.
  • Dani Olmić
    222
    DiMarzio je ista klapa ko i Lorenzo
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Mislim da će se sutra naci Dinamo i Fiorentina na nekakvu 15 plus 3-5 milijuna bonusa. Martinu koliko sam saznao nude brutalno jak ugovor. Ništa još nije odlučeno, ali svašta bi sutra moglo biti i teška je odluka i pred klubom i pred Martinom
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Baturina djeluje kao zadnji igrač u cijeloj ekipi koji želi ići. Slavio je golove za ulazak u LP i skakao po igračima iako je znao da vjerojatno odlazi ukoliko ne uđemo u ligu prvaka.

    Što se tiče Ogiware: nažalost treba priznati da je on klasični bek koji je solidan prema naprijed a loš prema nazad. Nije on čak ni toliko loš u obrambenoj igri 1 na 1, nije ni spor niti fizički nejak ali je taktički neškolovan i podsjeća dosta na Moharramija koji bi također zbog taktičke neškolovanosti znao ispasti pa bi onda to pokušao ispraviti svojom brzinom. Nekad je uspijevao, nekad ne.

    Često su igrači iz nogometno egzotičnih zemalja svijeta poput Japana, Irana upravo takvi. Imaju fizičke kapacitete i naizgled imaju sve što treba imati jedan npr. bek ali nisu nogometno školovani i ne znaju gdje i kako trebaju stajati u kojem trenutku.

    Protiv Qarabaqa se dogodilo par puta da veznjak Qarabaqa ima loptu i gleda kako da je podvali Qarabaqovom desnom krilu (iza leđa Ogiware) a Ogiwara je u tim trenucima imao stav kao da naš igrač ima loptu i kao da se treba jurnuti u kontru. On je u tim situacijama bio licem i prsima okrenut prema protivničkom golu i imao je stav kao da je recimo Mišić oduzeo loptu protivniku i kao da sada on (Ogi) treba kao zapeta puška krenuti u sprint na protivničku polovicu. Naravno veznjak Qarabaqa bi u tom trenutku podvalio loptu njihovom krilu, Ogiwara bi ispao kao budala i onda bi svoju taktičku grešku pokušao ispraviti vlastitom brzinom.

    U Hrvatskoj se djeca u pionirima uče bekovskom plesu i uče da ne smiješ biti prsima okrenut prema protivničkom golu dok protivnički veznjak ima loptu jer ti protivničko krilo može vrlo lako utrčati iza leđa i napraviti problem. U tim nekim zemljama niti igrači od 25 godina poput Ogiware ne znaju za bekovski ples nego igraju na divlje. Nije ni čudo da u tim zemljama angažiraju Jurčića, Rendulića, Ivankovića, Čačića jer se njihove igrače treba doslovno učiti osnovama nogometa i taktike. Često njihovi igrači imaju brzinu, moć ponavljanja, fizičke kapacitete, centaršut ali taktički su na razini hrvatske djece koja nastupaju za predpionire.
  • Dani Olmić
    222
    Nadam se da Martin ostaje najmanje do zime. S njim se imamo dosta tome nadat u LP. Bez njega ce bit tesko. A zamjenu u tih par dana neces nac. A i ako nekog dovedes, to nece bit ni priblizno na njegovoj razini
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    To bi bio veliki udarac za nas, uz Petkovića Baturina je glavni nositelj igre. Utakmice u ligi prvaka bi mu donijele samo dobrog, a vjerujem da će dobiti i neku minutažu u reprezentaciji.
  • Nogo
    3.6k
    Ma nema šanse da Martin želi otići i da će sutra to sve proći s Fiorentinom.
    Možda najranije na zimu ali sada čemu žurba?
    S druge strane ni mi ne stižemo naći zamjenu za tu poziciju (nemojte mi samo pisati da će Stojković to igrati).
  • Georg Koch
    4.5k

    Ne moze mi nitko reci da bi to bio dobar transfer.
    Iznos premal za dragulja poput Baturine.
    Iznks ce rasti sada kad krene igrati za repku.
    Izgleda da bi ovo trebala biti njegova cijela sezona u full-u.
    Ni njemu osobno (mislim) ne bi tal.liga bila brutalna za daljnji razvoj.
    Nije nesto zaduzio klub da mu se MORA izici u susret.
    NE MORA.
    Nije da smo u skripcu sa parama sada.
    NISMO.
    I za kraj, kako sam i poceo:
    Premala je ta cifra koja se spominje.
    Hvala
  • Crni86
    3.5k
    Osigurali smo LP, financijski smo sada stabilni i zatvorili smo budzet. Da se baturina sada proda za ovu cifru koja se spominje, ova uprava bi od mene imala jedan jako jako jako veliki minus. Ostaviti nas bez naseg najboljeg igraca pred skupinu u kojoj mozes nesto rec zbog ponude koja bas i ne obara s nogu. Po meni bi to bio jedan jako jako veliki fejl i pitao bi se jel nama uopce cilj jaki dinamo? Jer mi zamjenu za batija trenutno nemamo, da imamo ne bi nista rekao ali ovako kada imas rijesenu financijsku situaciju…. vidjet cemo…
  • Nogo
    3.6k
    Ako nismo Sučića dali onda se nadam da nećemo ni Baturinu.
    Sigurno je i on svjestan da mu ostanak do zime ili ljeta može samo goditi uz reprezentaciju.
  • NitkoBitan
    17k
    Ako mi sada prodamo Baturinu onda veliki - sportskom sektoru. Prakticki smo popunili budzet ulaksom u LP, a tu su jos bonusi od Olma, prodaja Ljubicica, Brodica, Solde... sponzori i prihod od marketinga.

    Valjda imamo neku sportsku ambiciju za razliku od HNL konkurenata. Kakva jbna Fiorentina i 15 milijuna... Nek se mali pokaze u grupi i ide za 20 minimalno.

    A i cigosi talijanski nasli pregovarat u zadnji cas. Klasicna taktika kako mi ne bi stigli dignut cijenu, valjda nije Maric pao s Marsa.
  • BPAM
    87
    15 plus bonusi
    Čini mi se da se Miro šali, ne vjrrujem jednostsvno da bi to u zbilji pisao.
    Teška odluka za Martina i klub??
    Fiorentina je organizacijski u rasulu, jedva ušli u UCL.
    Dajte najte...
  • Nogo
    3.6k


    Ovo kada kažu da se njega isto pita?!
    Šta ga se ima previše pitati, pa nije zadužio klub. Imaš dugi ugovor i igraj!

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/498647
  • Paggini
    19.6k
    Mislim da će se sutra naci Dinamo i Fiorentina na nekakvu 15 plus 3-5 milijuna bonusa. Martinu koliko sam saznao nude brutalno jak ugovor. Ništa još nije odlučeno, ali svašta bi sutra moglo biti i teška je odluka i pred klubom i pred MartinomMiro Vugrinec

    Nemoj se ljutiti, ali molim te da ovakve informacije koje mozda jesu mozda nisu ne iznosis na forumu. Ništa protiv tebe, ali zadnji put kad si napisao da je sucic korak od odlaska je nastao shitshow ovdje, a od toga je ispalo famozno ništa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions