• ZgDLions
    395
    Pod hitno dozvoliti Dinamo 2 da igra hnl da se barem nešto od ugleda hr nogometa spasi.
  • Purgeri
    755
    Prekid je jos, ne zna se jel trajni
  • Zagi
    7.6k
    Sad se vidi kolko je Rijeka sve radila na leđima Keka. Postepena degradacija do 5:0 protiv Olimpije.vjeko1701

    Degradacija Kekovog posla je kulminirala za vrijeme Sensija.
    Jakir ih je digao do borbe za titulu, ovo sada je degradacija njegovog posla.
  • ibro1986
    150
    komentator na maxsportu je rekao kako će se nastaviti za dvadesetak minuta
  • OldSchoolZG
    178
    Prošli put je armada v ZG hitala baklje na civile (ne bbb) po Borongaju bili su iza kordona
    murje al svejedno , sad pokušavaju prekinuti tekmu z Olimpijom i opet gadjaju ne navijače.
    Koja gamad !

    Naša liga je još bol slaba neg kaj sam ja mislil. Potopi oslov/tovara,Rijeke,Osijeka
    su me ipak iznenadili. Iako mi ni žal , njihovi navijači nikaj drugo ne delaju neg celu tekmo
    vredjaju naš Zagreb i nas Purgere/Agramere tak da ja nigdar za njih (st,os,ri) ne navijam
    (samo kad igraju proti Srbom).

    Bravo Janezi , najte sad stat, tek je 5 - 0 !
  • ibro1986
    150
    kreće utakmica
  • Tom Hanks
    3k
    Stari odi cugat gemišta pusti se ovih stvari
  • ibro1986
    150
    pa nije možda pašalić ili smolčić bacao baklje na civile, nego navijači, meni je osobno bila želja da je svaki hrvatski klub prošao.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Mislim da nakon ovoga Rijeci ne gine zabrana Uefe od par godina ne igranja europe i neka apsolutno zasluzeno.
  • Gelipter
    3.7k
    Možemo svi tu srati sad, ali činjenica je da si mi sva sreća ovu situaciju nemremo ni zamisliti. Naravno baklje među obične navijače valjda nitko ne opravdava, ali očekivati da se nikaj ne bi dogodilo nakon ove neviđene sramote je naivno. Pritom su ovi Green Dragonsi žešći jazavci kao pale majice neke Armadine i izgleda fejk trans "Incidenti Turnić".
    Sopić Miškoviću nije valjao, ali dam ruku u vatru da ovak posrani i usrani ziher ne bi pod njim ušli u utakmicu. Dva gola ti zabije ko iz pičke frajer koji je donedavno igrao za Slobodu iz Varaždina. Meni je neugodno to gledati i frustrirajuće. Poniženje teško za hrvatski nogomet, ali nažalost i realnost.
    Isto tako, jedva čekam orgijanje najvećih licemjera na svijetu iz južnih krajeva sad prema Rijeci iako su oni kraljevi sramote proteklih godina kaj se Europe tiče.
  • Omake
    2.5k
    Plakao je Miškov separeeeee
  • Simpatizer
    270
    Ne postoji opravdanje za ovakvo ponašanje Armade, frustracije se iskazuju na drugačiji način
  • Blueshadow86
    1.6k
    Ne zna se tko je veću sramotu i blamažu napravio u Europi. Osijek, tovari ili Rijeka...
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    imam osjecaj da bi olimpija bila malo jaci trening da je sopa ostao.
  • Oluja
    4.3k
    a svi oni ce prvom poluprilikom srati kako ih Dinamo krade i osvaja naslove uz pomoc raznih mafija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.