• Medvedgrad
    257
    Ne zna se tko je veću sramotu i blamažu napravio u Europi. Osijek, tovari ili Rijeka...Blueshadow86

    Definitivno Rijeka.
  • DrawTube
    4.7k
    Ljubic cijelu tekmu bez dlake na jeziku. Čovjek bi rekao i puno gore stvari ali zna da ne smije
  • Slush
    621


    Koliko god mrzim karcinom sa juga, izgubiti 5:0 od kluba iz slovenske lige je nenadmasivo. Ovo mi je cak mozda najveca sramota HR nogometa u povijesti.
  • hardek
    2.8k
    Miško je stvarno dao treneru bez poraza otkaz, samo da bi njegova zamjena izgubila 1:6 od lošije ekipe. Teška karma
  • Slush
    621


    Jakir im poslozi ekipu, Sopic ju afirmira i onda dode misko i kaze NE, dalovic je taj koji ce nas voditi u grupe. E pa oce kurac.
  • ShanKu
    733
    Salvete - Chelsea.. napeto
  • Krizy
    43.1k
    Češka jako blizu 4 kluba u skupinama, svaka čast!
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    nista ne moze biti veca sramota od vanzemaljaca na poljudu i u kazahstanu.
  • Jurki
    11.6k
    Nasi klubovi su od idealnog zdrijeba napravili hrpu govana.
    Umjesto realnih 2 kluba uz Dinamo u Europi.. na kraju standardno knjiga spala samo na Dinamo.
    Za zamisliti se koji jazavci vode nase klubove i kolko moras losih poteza napraviti da uspijes zasrati apsolutno sve.
    Eto zaradit ce svi milju eura nit orali ni kopali.. bravo na velebnom uspjehu.
  • Slush
    621


    Ma sve mi je jasno, dan danas upalim highlightse kako im se Kone istoravio u usta na onoj WC skoljci od stadiona. Ali ovo su susjedi koji ti sprase 5:0. Manje bi me bolilo Dinamo - Molde 0:5 nego Dinamo - zvezda 0:1 ako kuzis kaj zelim reci.
  • DrawTube
    4.7k
    Hahahah Ljubic on fire, prevrtite tekmu samo zbog Ljubica

    "Sudac, ko Boga te molim prekini ovu muku, prekini ovu golgotu"

    "Došli smo s nadom u Ljubljanu, na kraju smo dobili najveću moguću sramotu"
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ma shvacam sve, samo realno gledajuci ovo je Rijeci prva veca blamaza u povijesti dok ih je Hajduk imao toliko da ih vec svi znaju napamet.
  • Boycie
    1.1k
    Armada skoro smanjila na 3-0. Tezak tjedan za njih. Zmajceki im i incidente Turnic zapalili...
    Ipak nad njima nemrem tolko likovat kao nad nekima...
  • Slush
    621
    Ljubic od 89:30 do 90:00

    "30 sekundi do kraja, na zalost vidim semafor u rukama 4og suca."
    "nemoj ko boga te molim, zavrsi ovu agoniju veceras. "
    "ali ajde prezivit cemo jos koju minutu."
    "ako smo sve ovo do sada, ovu golgotu, ovaj krizni put."
    "e moj sven wolfsberger(ime 4suca), mislio sam da smo prijatelji."
    "ajde 1 minuta. HVALA, HVALA."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.