• wolfgang14
    1.4k
    Ma Ljubo je teška legenda, dinamovac naš
  • Hnlovac
    1k
    PUSTITE ME DA SANJAM
    Screenshot-20240829-212857-Gmail.jpg
  • Zagi
    7.6k
    I za par godina Slaven kao 5. u neki novi Intertoto.
  • Hnlovac
    1k
    Slaven i Cibalija kad se vrati :starstruck:
  • Omake
    2.5k
    Vratite Marsoniu slijepci!
  • Infinity
    16.3k
    Meni je zao samo sto Rijeka nije primila 10 komada. To bi bolje prikazalo stanje ova tri nesposobna kluba koji predstavljaju HNL uz Dinamo.

    Ja ne mogu vjerovati da je netko sposoban izgubiti 5-0 u Sloveniji. Bez uvrede Sloveniji kao Sloveniji, ali je Hrvatska za Sloveniju velesila po pitanju nogometa. I onda tamo dobijes pet komada, na poluvremenu gubis 4-0, navijaci ti u ocaju pune teren bakljama...

    Zdrijeb se nikad, ali nikad nije ovako otvorio. U tom trenutku je djelovalo da bi HNL mogao imati cetiri kluba u grupi, ali se ukazala realnost. Bruka i sramota. Tip sam koji ce cijelu sezonu navijati za manje ekipe, ali pred kraj sezone pogledam tablicu i kazem sam sebi da je mozda najbolje da Rijeka, Hajduk i Osijek izadju u Europu, jer nitko drugi nece napraviti nista. I tako godinama oni ne prave nista. Ove sezone svim srcem zelim da barem jedna sramota HR nogometa izvisi i da Europu igra bilo tko drugi, makar taj primio 10 komada na Islandu, a vjerujem da bi nekakva Istra prosla i Ruzomberok i Olimpiju.
  • jp23
    2.6k
    Panathinaikos poveo 2-0 protiv Lensa nakon školske kontre
  • ShanKu
    733
    Al svaka čast Armadi na tolki pirotehniki :clap: a ostalo... za zabrinut se
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Vjerojatno navedeni ne bi ušli u grupe, ali bi se barem pofajtali do kraja za razliku od ovog trojca koji nas sramoti već godinama protiv raznih azera, kazahstanaca, maltežana i slovaka. Zato se nadam da dogodine uz Dinamo u kvalama gledamo i neki novi klub. Sjetimo se da je Loksa 2016 došla do playoffa europa lige ili kad je RNK Split 2011. držao Fulham u neizvjesnosti, a 2014. su u playoffu ispali od Torina sa samo jednim golom razlike. Treba spomenuti i Slaven koji je ispao od Bilbaa ali se nije obrukao (čak su ih i dobili u Koprivnici), za razliku od trojca HAJ/RI/OS koji se usere ovih raznih armenaca, slovaka, maltežana, a kamoli nekog ozbiljnijeg kluba tipa Bilbao ili Torino.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Heidenheim, momčad koja je u zadnjem kolu prošle sezone skočila sa 10. na 8. mjesto i ulovila playoff za Konferencijsku ligu, čija momčad, sastavljena od većinom dugogodišnjih drugoligaških igrača, košta 46 milijuna eura i čiji je najskuplji igrač Marvin Pieringer od 3 milijuna eura upravo pred ulaskom u KL. Ekipu vodi Frank Schmidt, koji je prošle godine postao trener sa najduljim stažom na klupi jedne ekipe u povijesti njemačkog nogometa. Vodi ih od 2007. a preuzeo ih je u petoj ligi i vodio do prve.

    Btw, pred izbacivanjem su Hackena, momčadi koja ima bod manje i utakmicu manje od čudesnog Elfsborga, svemirske momčadi protiv koje Rijeka nije mogla.

    EDIT: možda sam prenaglio, Hacken izjednačio i sad im treba gol za produžetke
  • marcio amoroso
    36.4k
    I Zrinjski je bome fasovao dobru porciju. Ukupno 0-7 od Vitorije Guimaraes.
  • jp23
    2.6k
    Panathinaikos izbacio Lens... Mogli su ih i 3-0 dobit da Ioanidis nije fulao mrtvaca sa par metara
  • Nogo
    3.6k
    Sutra ujutro u domu obitelji Mišković:
    - Ustani Miško, 6 je.
    - Šta, jel opet Thalisson?
  • GOAT
    1.2k

    ajoj
  • nemapredaje
    3.2k


    Ovo je takvo susramlje da je meni neugodno koji imam veze s Olimpijom k’o Papa s kombajnom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.