• hardek
    2.8k
    Teško da će Marić ići po njega onda. Vidi se da Marko dosta visoko rangira profesionalizam u svojoj evaluaciji igrača.
  • jp23
    2.6k
    Wdowik je potpisao u šestom mjesecu za Bragu, na čemu ste vi? Odigrao je 1 utakmicu Brage, ne bi za nas mogao igrati do naredne godine, jer ne možeš igrati za 3 kluba u jednoj godini.

    Uz to, njegova najveća prednost su prekidi - izvođenje prekida. Obrambeno je prosječan u najbolju ruku, radi se o čovjeku koji je igrao u obrani Jagiellonije, koja je osvojila ligu jer je utrpala hrpetinu golova, a pritom primila više i od ekipe koja je ispala iz lige (Warta).

    A ako Bragi nije ni blizu dobar, niti može izdržat njihov tempo, kako itko da očekuje da kod nas procvate?

    Bilo bi čudo

    Edit: I odmah da preduhitrim pitanje "Jesi li ga uopće gledao" - Ekstraklasa je liga koju pratim uz našu, i gledam dosta njihovih tekmi.
  • rioda
    4.8k
    jer ne možeš igrati za 3 kluba u jednoj godini.jp23

    Gleda se po sezoni. Možeš biti registriran za tri kluba, a igrati najviše za dva. Tako da bi pravo nastupa imao
  • Daliban
    1.6k
    Ne čudi me. Nisam ga želio ni kada je bio aktualan za nas. Nadam se da nećemo uzeti još jednog limitiranog beka na posudbu.

    Brine me što nas nakon plasmana u LP opet na sve strane povezuju sa škart igračima. Bolje da ne dovodimo nikog nego ova imena koja su trenutno u opticaju.
  • jp23
    2.6k
    Moja greška, mislio sam da se gleda na razini godine, ali ipak samo sezone.
  • Captain America
    17.6k
    Bolje da ne dovodimo nikog nego ova imena koja su trenutno u opticaju.Daliban

    Dovodilo nas se cijeli prijelazni rok u vezu sa škartom. Od igrača koji su stigli ovo ljeto i na koje se ozbiljno računa (MMaee, Pjaca i Cordoba) su pokazali da povezivanja sa škartom nemaju veze s vezom.
  • Dani Olmić
    222
    Neka hvala, onda bolje jurisica iz osijeka nego ovog poljaka
  • Daliban
    1.6k
    Nadam se, ali uvijek se sjetim da je prije RPG-a onaj Koffi Kouao pao na liječničkom.
  • Zagi
    7.6k
    Ispada da je taj Wdowik poljski Bočkaj?
  • Jurki
    11.6k
    Ne vjerujem da se bu dopeljal jos jedan LB.
    Kaj se lige prvaka tice bekovske pozicije budu igrali RPG lijevo, Rile desno.
    U hnlu bude igral Ogi, a moras i Oliverasu dati minute da ga vidimo al ima ili nema svrhe ici u otkup ugovora.
    Jos imamo tu Perkovica.. i kam jos jedan igrac?
    Igraca razine RPG-a ako imamo mogucnosti dopeljati za tu poziciju ok.. a jos jedna popuna nam ne treba.
  • jp23
    2.6k
    Nešto bolji defanzivno od Bočkaja (iako, da citiram poljskog kolegu, nije poznat po svojim defanzivnim zadacima), al u prekidima bih prevagu dao Bočkaju.
  • Zagi
    7.6k
    Pa jel bar brži od Pere?
  • jp23
    2.6k
    Teže mi je to za procjeniti, rekao bih da je nešto brži od Bočkaja, doduše kod nas je Kadzior izgledao "spor", a u Ekstraklasi čovjek postavio rekord za brzinu na utakmici (i potom sprdao Kastratija). Pa mi je zato teže procjenit

    Al svakako sporiji od Ogiware i RPGa.
  • Zagi
    7.6k
    rekao bih da je nešto brži od Bočkaja,jp23

    To mi je dovoljna informacija.
    ne
  • tp1997
    262
    Ja bih volio da se dovede, iako se slažem da vjerojatno neće. Ipak je RPG puno jači desno, a Ogiwara em izbiva svako toliko, em nije sinoć baš ulijevao povjerenje defanzivno.

    Perković je out dulje vrijeme, a Oliverasu ne vjerujem da će se u LP davati minute.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions