• jakov1
    83


    Ma sve 5, ali vec 15 godina unaprijed se nadamo na bodove protiv klubova kojima smo kao blizu, mislimo da mozemo mi njih uz malo srece, a redovito zavrsimo popisani i cesto bolje odigramo s jacim klubovima.

    11/12 Ajax 0-2 0-4
    12/13 Dinamo Kijev 0-2 1-1
    15/16 Olympiakos 0-1 1-2 (Arsenal 2-1 0-3)
    16/17 Lyon 0-3 0-1
    19/20 Shakhtar 0-0 3-3 (Atalanta 4-0 0-2)
    22/23 Salzburg 0-1 1-1 (Chelsea 1-0 1-2)
  • Mrvicu stariji
    0
    Jel' zna netko kak je Stojković? Sinoć je bio na klupi.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ljudi ne zazivajte Brugge, igrali su polufinale KL (izbacili PAOK), godinu prije prosli grupu LP... Objektivno su jaci od nas.jakov1

    Gledao sam taj Brugge nedavno protiv Standarda, ako se protiv njih ne možemo nadati bodovima, onda ne možemo protiv nikoga. I nisu jači od nas, pričaš napamet.
  • Joza
    455
    Ljudi ne zazivajte Brugge, igrali su polufinale KL (izbacili PAOK), godinu prije prosli grupu LP... Objektivno su jaci od nas.jakov1
    Ekipi je i glavni argument bio da je qarabag namucio bayer prosle godine (a znamo kakvu su godinu imali) pa smo jucer vidjeli kak je to sve zavrsilo.
  • javolimtebejako
    1.5k
    zna netko kojih gostujućih navijača je najviše došlo na maksimir u europskim tekmama?
  • Svi na Sjever
    2.2k

    Imao sam momačku u Bratislavi, prije 8 godina,dobar grad za provod...
  • flexXy
    2.3k

    Ovak iz sjećanja bih rekao Atalanta i Bayern da je jug bio rasprodan.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Na prvu bih rekao - Ferencvarosevih, ali ne mora biti da sam u pravu.
  • Borovljanin
    74

    Austria Beč? Sjećam se da ih je puno bilo, najviše?, nisam siguran
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Na stranu kaj je meni Bratislava baš dobar grad, bio sam 2x i opet bih rado, ali da u pravu si. To je ovaj dio "i smislom". :up:Neki tip

    Slovacka-Hrvatska kad smo ih razmontirali u Trnavi, bia sam smjesten u Bratislavi. Top grad reka sam isto da cu vratit opet nekad i preporucit svakom grad.
  • jakov1
    83


    Ma nikad nije isto domaca liga i Europa. Da su nase utakmice protiv Hajduka mjerilo kvalitete, ne bi Europe nikad vidjeli.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Mi moramo gledati sebe, konačno smo posloženi i imamo sve - atmosferu, momčad, igru i rezultat.
    Respektirati sve, apsolutno, ali se ne treba bojati nikoga i tko god da dođe ili mu mi odemo u goste neka razmišlja o nama. Ova sezona je naša i ja sam uvjeren da protiv ekipa kao što je Brugge možemo osigurati prolaz dalje!
  • nemapredaje
    3.2k


    Da je Špikić zabio što je morao zabiti u Solunu i mi bi lako moguće igrali u polufinalu KL.

    Tak da…



    Nikoga ne trebamo podcjenjivati, ali se niti nikoga ne trebamo bojati.
  • Neki tip
    21.3k


    Ista stvar! :smile: To mi je bio prvi posjet Bratislavi. Uzeli smo bili neki veliki stan u samom centru nas četvorica, ostali 4 dana, uz taj izlet u Trnavu na tekmu. Jako smo fino jeli, izlasci bili top, a i Slovaci jako prijateljski raspoloženi.

    Sjedili u bircu u dresovima, prišao nam neki Slovak, inace navijač Spartaka iz Trnave pa pričao kako smo fenomenalna reprezentacija, a i navijači i kako je bio u Koprivi na tekmi sa Slavenom u Intertotu.

    I kak je poslije bio na par tekmi u HNLu tijekom ljetovanja. Zadržao se bar 15-20 minuta u priči s nama, već nam postalo žao cure koja stoji pored njega i čeka ga. :lol: Pozvali ih da sjednu s nama, on htio, ali ga cura odvukla mrmljajući mu da kasne, ako smo dobro razumjeli.

    Kako god, lijep i uredan, pravi srednjoeuropski grad u kojem si možemo priuštiti jesti u odličnim restoranima pa se odmah i cjelokupni dojam diže za pokoju ocjenu. :)
  • BBB Sibenik
    4.3k


    Nas trojica uzeli takoder veliki stan u centru. Prvo se izvjesila zastava kroz otvoren prozor i krenuli sa navijackim pismama. Dosli smo prvu vecer u centar Bratislave stari dio, nekakv Pub je bio inace ta tri dana koliko smo bili stalno je krcat bija. Decko koji je radio unutra je bio Srbin i rjesio bi nam stol. Unutra Hrvati, Englezi i Poljaci. Mis da su englezi bili turisticki tu nekakva ekipa i odmah su poceli provocirat nase sa nekakvim pismama. Najaci trenutak je bia kad je dosla grupa Poljaka, mlada ekipa medu nase i krenula jebat majku englezima sa nama. Sta se tice grada tad su me odusevile cijene i hrana. Slovaci jako lezerni i jako su nas cijenili. Odlazak za Trnavu medugradskim busom, pola sata voznje cca. U Trnavi centar(trg) Crkva sicam se, kampanel full visoko na vrhu Hrvatska zastava vijori. Nije mi jasno dan danas kako su nasi to napravili. Naravno okupirali smo centar, a okolo centra grupice u crnom mladih navijaca Spartak Trnave koji nas gledaju preko oka i traze potencijalni obracun. Pobjeda u Trnavi nazad u Bratislavu i izlazak, naravno da sam izgubija jedinu stvar koju ne smijes (osobnu iskaznicu) a vikend bio, ne rade ambasade ne mozes iz drzave. Da ne duljim sve se rjesilo dobro. Bratislava grad koji nudi sve sta pozelis :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.