• NitkoBitan
    17k
    Jedva cekam zdrijeb i kalkuliranje gdje trebamo uzet bodove za top24 :rofl:
  • don
    5.5k
    nervozan sam
  • Dr Hofmann
    833
    Od malena mi nema ništa ljepše od ždrijeba. Osjećam se kao osmogodišnji klinac, još samo da papir i olovku uzmem i ajmo...Što god ispadne bit će spektakl, ja bi osobno volio da izvučemo Liverpool da odemo na gostovanje na Anfield, i Dortmund da odemo na Westfalen, jer tamo nismo nikad igrali. Ali više ni sam nisam pametan, kaj god bude bit će veselo...Ajmo Dinamo
  • NORTE
    11.4k
    Nikad ležernije nisam čekao neki dinamov ždrijeb.
    Šta god nam dođe pod noge bit će to bonus za klub i nas.
    Sportski i navijački želje su tu, ali bez imalo straha i nervoze...što god bude dobro je! LP! :cool:
  • CastAway1986
    1.4k
    Moje neke želje bi bile Bayern, Inter, Shakhtar , Brugge , Celtic , Lille , Sturm , Sparta pa da vidimo ocu ikog pogoditi
  • Dani Olmić
    222
    Daj nam Zvezdu u vene!!!
  • NitkoBitan
    17k
    Daj nam Zvezdu u vene!!!Dani Olmić

    Ili ce bit spektakl na Maksimiru ili ZG24, novi film u najavi hehe
  • don
    5.5k
    imate temu u - Mali nogometni razgovori - Uefa Liga prvaka
  • kajjaznam
    44
    Ako bude zvezda izvučena, neg tam bude igrana, tak da cigane posramimo na njihovom terenu
  • Carmichael
    5
    Bayern u gostima
    Dortmund doma
    Arsenal u gostima
    Milan doma
    Celtic doma
    Salzburg u gostima
    Monaco doma
    Slovan Bratislava u gostima
  • desno
    13
    Samo da nam Tola ne presudi...
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Dobro je ovo, gostovanja su sva blizu i možemo se potući sa ekipama iz 3 i 4 pota za prolaz :strong: :cool:
  • NitkoBitan
    17k
    Slovan dobit u gostima, Celtic doma i izvuc nekako jednu pobjedu u ostalih 6 utakmica i to bi trebalo biti to.
  • Jaro
    7.3k
    prvi cilj je top8 (ionak je orevise tekmi), sekundarni top 16, a onda tek ovaj top 24...
  • Zagi
    7.6k
    doma:
    Dortmund
    Milan
    Celtic
    Monaco

    u gostima:
    Bayern
    Arsenal
    Salzburg
    Slovan

    Jako dobar ždrijeb. Doma se sa svakim od ovih može igrati, najjači timovi izvučeni u gostima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.