• NORTE
    11.4k
    Meni je skoro pa svejedno koga ćemo izvuć.
    Sad je to neviđeni zen.
    Potpuno sam opušten i samo klizim kroz sezonu.

    Naš dinamo je financijski osiguran i ima odličnu momčad.
    To su dva strašna podatka.
    Kad tome nadodaš da nema prodaje i da su tribine u ekstazi, kakvo vrijeme za biti navijač dinama.
    dinamo živi u blagostanju.

    Sve što smo trebali napravit u ovoj sezoni već je tu.
    Ušli u LP i gotovo da smo prvaci.

    Naravno da se ne treba opustit i da momčad mora pružat maksimum, ali nikad opušteniji navijački osjećaj u meni je takav već neko vrijeme i nemoguće ga je promijenit.

    Još jednom ću istaknuti da je veliki udio u ovom uspjehu zaslužna dinamova navijačka grupa koja je velikom podrškom podigla momčad u ključnim momentima, nastavila još jače i sada smo svi skupa tu gdje jesmo.
    Imamo sve, od terena do nikad bolje atmosfere.

    Naravno da bih volio posebno određena gostovanja i nadam se da će se nešto poklopit.

    Iduće dvije tekme su nam protiv jedinih konkurenata i najvećeg rivala.
    U miru ih odradimo, puno smo jači od njih, pa se idemo posvetit Ligi prvaka!
    Mirom u ligi dobijamo i mogućnost razvoja naših mladih igrača!

    Vratio nam se i naš DZG na ekrane, nadam se da ostaje zauvijek.

    O prodaji Batigola će se razmišljati tek iduće godine.
    Sad je pravi posao pred SD-om, pronaći zamjenu za Batigola, po meni to je Gabriel Vidović, koji čak ni u kupu protiv niželigaša nije bio ni na klupi Bayerna.
    Možda postoji kupac za njega, ali volio bih ga u dinamu.
  • Schpatz
    473
    Malo su me zanimale Dinamovi rezultati u gostima u europskim natjecanjima, prije svega Play-Off za LP i EL i izvukao sam podatke od sezone 2011./ 2012. pa do danas:
    LP:
    2011./12.: Malmö 0:2 (ukupno prosli s 4:3)
    2012./13.: Maribor 1:0 (ukupno prosli s 3:1)
    2013./14.: Austria Bec 3:2 (ispali 3:4 ukupno)
    2014./15.: Aalborg 1:0 (ispali 1:2 ukupno)
    2015./16.: Skenderbeu 2:1, 4:1 (prosli s 6:2 ukupno)
    2016./17.: RB Salzburg 2:1 (prosli nakon produzetaka, ukupno 3:2)
    2018./19.: YB Bern 1:1 (ispali 2:3 ukupno)
    2019./20.: Rosenborg 1:1 (prosli s 3:1 ukupno)
    2020./21.: nismo igrali playoff, ispali u 3.pretkolu od Ferencvarosa na 1 utakmicu 1:2
    2021./22.: Sheriff 0:0 (ispali s 0:3 ukupno)
    2022./23.: Bodo 0:1 (prosli s 4:2)
    2023./24.: AEK 2:2 (3.pretkolo ispali ukupno 3:4)

    EL:
    2011./12.: Györ 2:1 (prosli s 4:1)
    2014./15.: Petrolul 3:1 ( prosli s 5:2)
    2017./18.: Skenderbeu 0:0 ( ispali radi gola u gostima 1:1)
    2023./24.: Sparta Prag 1:4 ( ispali 4:5 ukupno)

    Ovo je u novijoj povijesti Dinama jedna od najuvjerljivijih pobjeda, gdje smo prosli s 5:0 i gdje prvi put u Play-Offu nekog europskog natjecanja nismo primili gol i gdje smo prosli dalje s najuvjerljivijom razlikom. Zadnji put kada nismo primili gol u nekom pretkolu je bilo jos tamo u sezoni 2009./10. protiv Pyunika (3:0, 0:0). Gledajuci oba dvije utakmice, ako uzmemo u obzir i grupne faze europskih natjecanja onda se to dogodilo jos 4 puta: sezona 2018/ 2019 protiv Anderlechta (2:0, 0:0), protiv Feyenoorda u sezoni 2020/2021 (0:0, 2:0) te WAC-a u istoj sezoni (1:0, 3:0) te u sezoni 2010/ 2011 protiv Club Bruggea (0:0, 2:0)

    Bravo Dinamo!
  • Dudu9
    812
    Mislim da je za klub dobro da iz prva 2 pota dobije atraktivnog protivnika doma tipa Real, jer takav klub u Maksimiru privlači nove sponzore ludnica za kartama itd sve sto ide uz takvu utakmicu, RB nebi ni blizu bio atraktivan a svejedno jak klub za pobjediti
  • Nolifer
    8k
    Sanjao sam da ćemo dobit Real Madrid...
  • Gringo
    72
    Volio bi da nam na Maximir dođe Feyenoord..
  • M94
    1.2k
    Jos jedna odlicna vijest nakon jucer.
  • desno
    13
    Netko je spomenuo financijsku stabilnost i sigurnost pa kad smo već kod toga zanimalo me koliko je to dinamo dao svakom klubu iz HNL-a svojim ulaskom u UCL, evo i podataka:

    Sezona 2015./16. ~391.869€
    Sezona 2016./17. ~391.869€
    Sezona 2019./20. ~398.168€
    Sezona 2022./23. ~550 000€
    Sezona 2024./25. ~1.055.555€

    PS nemojte zamjerit ako je kaj krivo
    DZIS!
  • jakov1
    83
    Ljudi ne zazivajte Brugge, igrali su polufinale KL (izbacili PAOK), godinu prije prosli grupu LP... Objektivno su jaci od nas.

    Rade bi nekog od jakih koji ce doci sa stavom "lako cemo" (kao Atalanta 19/20 ili silni Englezi koji su padali) nego Brugge i Benficu koji znaju da im pobjeda protiv nas i 4. pota znace prolaz dalje.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Glupa fora. bila je kul kad ju je Villa prva pustila, bilo je fora i za Spartu jucer jer su usli nakon skoro 20 godina, ali mi smo igrali LP pretprosle sezone i ovo nam je peta u zadnjih deset godina.

    Fakat meme ne vrijedi za nas.
  • Petar86
    884
    tek nakon ovog videa mi je udarilo u glavu kakav je ovo uspjeh :lol:
  • Nolifer
    8k


    Hahah, dobra fora.. Baš me nasmijalo :up:

    Ali da osjećaj je opet nevjerojatan, neka drhti cijela Europa! :strong: :victory:
  • vjeko1701
    7.9k
    Mozda cak i ne jer bi ponovljeni proces mozda omogucio da ipak trazimo pare od prvog slucaja xD
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.