• miro
    4.4k
    Odličan kontrast za grb, baš dođe do izražaja
  • Jaro
    7.3k
    Udjemo u LP, a svako malo komentari o prizeljkivanju utakmice s ciganima. Uzas...
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ne vidim problem, vec se par puta unazad par godina uvijek prizeljkivala ta utakmica prije zdrijeba lige prvaka ili europa lige pa se na kraju nije desila.
  • Jaro
    7.3k
    pa zato sam stavio u nepopularno misljenje. S njima ne zelim bas nista... pogotovo ne utakmicu u LP... Mokri snovi index.hr godinama...
  • Blueshadow86
    1.6k
    Ovosezonski Jakirov Dinamo je jači od onoga Nenada Bjelice.
  • Nino Bule
    13.4k
    To ne mozemo znat dok ne odigra s nekim jacine atalante, citya i shakhtara
  • Blueshadow86
    1.6k
    To ne mozemo znat dok ne odigra s nekim jacine atalante, citya i shakhtaraNino Bule

    Tko još može pobijediti Šibenik s 3:0? :wink:
  • Nino Bule
    13.4k
    Sad mi jos i sibenik copras, vec vidim kako ovaj vikend porciju dobivaju
  • Blueshadow86
    1.6k
    Trebala je ispasti zdrava zezancija, al nekako si mi težak po tom pitanju ili jednostavno ne kužiš. Uglavnom, da ne šiljimo temu, uživaj u ovome jutru i bok. :victory:
  • by-tor
    159
    Vidim dosta komentara da Sučić igra loše nakon kaj je došla ponuda od Coma, pa pretpostavljam da je ovo nepopularno mišljenje.
    Sučić je zapravo nastavio tamo gdje je stao prošle sezone – on je velik potencijal i, nakon Batija, igrač s najvišim plafonom, ali i dalje je sklon oscilacijama i "dječjim bolestima". Jednu utakmicu će odigrati savršeno, drugu će biti među lošijima na terenu. To je sve normalno jer mali ima 20 godina i trebaju mu još sezona-dvije da stasa u pravog i iskusnog veznjaka koji neće biti toliko sklon kiksevima.
    Čini mi se da ga se prošle sezone malo previše dizalo u nebesa, treba mu dati vremena i smanjiti očekivanja.
  • ShanKu
    734
    Baturina kao kapetan..?
  • deda
    32.6k
    Neće Baturina nikad biti kapetan Dinama. Previše je ljudi ispred njega. Jedino u nekoj divljoj situaciji da ostane jedini od starijih na terenu sa juniorima.
  • ShanKu
    734
    Znam da trenutno dosta igrača ima zasluge bit kapetan.. kužim. Ademi najviše, Petko, Mišić, Ristovski, Theophile, Pjaca, Marko Rog... ali Baturina bi tada još više bio bitan i možda bi se povečala vrijednost na njemu zbog toga, ko Badelj pred 12 godina
  • Zagi
    7.6k
    Skužio je Deda na kaj ciljaš i bez objašnjenja, bez brige.
    Tako je bivši sistem radio, ovaj ne bude. Trobojnica sa na našim grbom oko ruku je počast i odgovornost, ne alat za dizanje cijene.

    (ionak je skauting velikih klubova danas na previsokoj razini da bi ih varao tim jeftinim trikovima)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.