• SAS1987
    14.6k
    Igrat će duže nego Pepe :cool:
  • hardek
    2.8k
    Ja spadam u onu grupicu koja ga povremeno hejta jer se teško gradi igra preko njega. I dalje stojim kod toga ako igramo sa 4 u liniji. Kao centralni sa 3 odiza to je druga pjesma, pozicija stvorena za njega. Bravo Teofile
  • Medford Hernan
    170
    Užasno me nervira kada recimo kao danas poslije utakmice Matteoni priča kako je KTC bolji u drugom nego prvom mandatu igre za Dinamo.
    To jednostavno nije istina.
    Uvijek i samo se apostrofira Shaktar, West Ham ili Tottenham tamo kad je krivo izbio loptu a Kane zabio za 2 0.
    Njegovim dolaskom u naš klub 2018 zajedno sa Dilaverom smo napokon dobili stopere koji igraju kao treba a nisu ovdje zato što su mladi i perspektivni pa ih se eto treba prodati.
    Možda tehnički nije najbolji, sigurno je griješio i prije, pogriješi i sada (Vž doma na proljeće) ali čovjek već 6 i pol godina igra na vrhunskom nivou i ostati će upisan kao jedan od najboljih stranaca u povijesti kluba.
    Majstor!
  • miro
    4.4k
    potpis i za KTC-a, ali i za Dilavera, jednog od većih frajera te sjajne generacije
  • Mr Anderson
    7.9k
    Theo je ono...u enciklopediji kraj pojma profesionalac treba stajati njegova slika.
  • Twisted1
    537
    Theo je ono...u enciklopediji kraj pojma profesionalac treba stajati njegova slika.Mr Anderson

    Ono kako želim da se svaki igrač odnosi prema dinamovom dresu.

    Kevinov dres imam, cilj mi je da ga potpiše i odma ide u ram.
  • Endeavour
    571
    Standardna KTC utakmica. Rekao sam ovo već prije, pratim Dinamo 40-ak godina, uvijerljivo najdraži Dinamov igrač ikad. Domaći ili strani.
  • Mrvica
    3.9k
    Odmah sam rekao da mi je drago što se vraća u Dinamo, čovjek nam je dokazao više puta kakav je profesionalac. Kevine samo ti izbijaj lopte preko stadiona što se mene tiče i nastavi ne komplicirat jer si IGRAČINA! Čovjek je teški oldschool braniča, beton u obrani. Stvarno se nadam da će se umirovit u našem dresu i da će ostat u krugu kluba pomažući jer mislim da ima kvalitete za odgoj mladih igrača.
  • blubach
    233
    Ono što je meni nevjerojatno je njegovo ubrzanje. Da se razumijemo, nije među najbržim našim igračima, ali čovjek se nevjerojatno dobro postavlja i jučer u par situacija izuzetno brzo reagirao i ubrzao na loptu i stigao do nje pored višestruko bržeg igrača. Klasetina.
  • miro
    4.4k
    par puta kad je odnio loptu izgledao je kao Usein Bolt kraj protivnika
  • Big Daddy
    1.1k
    Bez KTC netamisliva nasa obrana. Drugi ili treci stoper se mogu izmjenjivati, ali KTC mora igrati.

    Jucer lik par puta iznese loptu i krene u napad, prestrasan je!
  • Zagi
    7.6k
    Ako može gif primljenog gola , prosim lepo.
  • Maxova dijagonala
    143
    Amo raskrstit više sa njim danas se Livaja igra sa njim ko sa djetetom na školskom igralištu. U prvoj utk sa Qarabagom namjestio je 3 šanse azerima ali dobili smo pa nitko to nije spominjo. Neka bude u rotaciji i to je to radije bi gledo Zivkovica od 19 da grijesi nego teofila sa 35 kako radi amaterske greske u namjestanju offside zamke.
  • Zagi
    7.6k
    Amo raskrstit više sa njim danas se Livaja igra sa njim ko sa djetetom na školskom igralištu.Maxova dijagonala

    nije
    prvi
    put
  • Praskaton
    2.3k
    to je to radije bi gledo Zivkovica od 19 da grijesi nego teofila sa 35 kako radi amaterske greske u namjestanju offside zamke.Maxova dijagonala

    Je da su vruće glave svima al pobogu ljudi,kakve izjave...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment