• Daliban
    1.6k
    Definitivno najbolji trenutak kad je Livaja zabio gol. Maje i on to top zatvorili. Ili kad je napucao loptu u aut. Najbolji Dinamov stoper, tko se ne slaže je rasist.
  • nemapredaje
    3.2k
    Tu se spominje kako se Livaja igrao s njim kao s djetetom. Nisam baš to primjetio. U 2,3 slučaja ga je KTC doslovno pregazio. A to što je Livaja nauštrb kvalitete i očito odlične forme došao do par lopti i do prilike za gol najmanju krivnju snosi KTC.



    A ti se smiri. Zona nije mjesto za ispoljavanje vlasitih frustracija kojih ti očito imaš na metre
  • Daliban
    1.6k
    A ti se smiri. Zona nije mjesto za ispoljavanje vlasitih frustracija kojih ti očito imaš na metrenemapredaje

    Svaku utakmicu barem jedna kardinalna greška, od početka sezone. Dokle mislite žmiriti na to radi svog narativa?
  • Jurki
    11.7k
    ako cemo gledat greske stopera (nebitno o kojem se radi) u hnlu onda mi imamo puuuno veci i dublji problem.
    U Hnlu Dinamo mora igrati na gol vise.. ako ti protivnik zabije 3 komada.. ti im moras utrpati 4.

    Svaljivati neku krivicu na zadnju liniju kad ti veznjaci i napadaci nist ne naprave je totalno sjebano razmisljanje.
    Kaj smo mi Dinamo ili Belupo?
  • Daliban
    1.6k
    Kužim, svi su krivi samo KTC nikad nije.
  • Jurki
    11.7k
    de sam ja u svom postu spomenul KTC-a?
    Ako ovakav nas napadacki arsenal nije sposoban stvoriti 5 mrtvih sansi i zabiti minimalno 2 gola protiv ove bokcije onda imamo puno veci problem nego kaj je kompletna zadnja linija.
  • Ali
    2.1k
    KTC i Mae su dobar par, problem nastaje jer zadnji vezni i bocni cesto stanu na nasih 25m i kao nije njihov posao prva trecina. Jucer se lijepo vidi da Pjaca stoji sa rukama u dzepovima i gleda kako lopta ide Livaji u prostor i mrtvaca kojeg je na kraju i iskoristio.
    To se precesto dogadja i Misicu i Xoxhi , Sucicu pa bih rekao da je to trenerov problem u treningu. A rezuktat je paljba po stoperima.
    Istovremno se zanemaruje kako su KTC i Mae izasli i presjeki protivnicku akciju mislim barem 6-7 puta su izasli kvalitetno ispred i pokrenuli nasu kontru doduse jucer je stekala kontra jer Ademi nije vise u godinama da kvalitetno iznesemo u tri dodira. Kada su tu bili Stojkovic, Rog, Kule, Baturina to je bilo to, ok falila je zavrsnica.
    Ok ktc je dvaput isvisio od livaje, prvi put na centru i kbalitetan zuti, drugi put neuspjesan offside i gol. Sve ostalo je bilo dobro. Lopta u aut je dobro rjesenjenjer je za njega kriv Nevistic koji nema napretka u igranju nogom, jer je u toj situaciji trebao odigrati dugu lootu a ne gurati na stopera koji ima napadaca na ledjima
  • Dudu9
    812
    kod gola kriv je Mmaee bio kod Livaje i izašao naprijed u blok jer nije bilo veznih tu KTC nije stigao pokriti Livaju, a ni Nevistić nije baš najbolje reagirao
  • BBBaranja
    2.5k

    Bilo je veznih,Mmaee je totalno amaterski iskočio iz formacije i ostavio KTC-a na širokom prostoru sa četnikom..
  • Dudu9
    812
    U trenutku primanja lopte hajdukovog igraca ni jedan vezni da je krenio na njega, neko je morao kreniti u blok jer je prilika za šut, na kraju izlazi jedini koji to nije trebao napraviti
  • BBBaranja
    2.5k

    Prpic je bio na 35m s loptom ako ga moze od tamo zabiti svaka mu cast..
  • Dudu9
    812
    greška momčadi da on tamo sam stoji
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Možemo mi govorit da je obrana kriva, ali zapravo je najmanji problem bio u KTC-u i Mmaeeu. Problem su bili veza i napad. Nitko ne bi ni otvorio ovu temu da su veza i napad odigrali jučer ne dobro, nego prosječno jer bi zabili minimalno 2 gola.
  • Jaro
    7.3k
    alo strucnjace... cekam odgovor - koji stoperi dinama trenutno su kvaliteta za dinamo, koji s biki zadnjih 5 godina te kiga bi ti doveo? Doo tada kus o KTCu
  • Orc123
    7.8k
    Ktc je defenzivno daleko najbolji stoper lige..zna se da ima problema kod otvaranja igre jer da nema on bi karijeru proveo u Arsenalu, Liverpoolu, Valenciji, Bayernu.....ne u Dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment