• scooniepenn
    3.3k

    Lauritsen bolji od Teophillea? Nadam se ili da se šališ ili da imaš manje od 15. U svakom trećem scenariju, bez uvrede, ali nemaš blagog pojma o nogometu. Osim samih igračkih kvaliteta i onoga što su jedan i drugi donijeli Dinamu (što nije uopće za usporedbu) Lauritsen igra u Brondbyju, a prije Dinama je bio u Norkopingu, dok taj isti KTC ima 4 sezone u Rennesu (Ligue 1), 4 sezone u St. Etienneu (Ligue 1) i 2 sezone u Cardiffu (1 godina Premiership i 1 Championship). Dakle, čovjek je došao u Dinamo s 28 godina i naslovnim ulogama kroz 9 sezona igranja u ozbiljnim klubovima Liga Petice. Jesi li svjestan da su jedino Pjaca i Rog blizu tom postignuću, a mimo njih nitko niti izbliza. Toliko o Teu.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    i koliko me pamćenje služi, penal je sviran iz prethofno korner situacije u kojoj je trebalo svirat ofsajd tako da od tog nr bi ništa bilo da su švabe obavljale posao kako treba.



    Protiv istog tog Shaktara je Teophile imao asistenciju kad je nabacio, jer je prinuđen bio igrat desnog beka. Što recimo to nisi spomenuo?

    A druga stvar, čovjek dok se nije vratio imali smo stoperski par neadaptirani Bernauer-Boško Šutalo i onaj traktoraš Mihajličenko, pored kojih su napadači Balkania izgledali ko primeovi Aguera i Suareza.

    Treća stvar, kad Teophile ne bi imao tih sitnih pogrešaka svaku 3-4 utakmicu, igrao bi umjesto Christensena u Barceloni.
  • Ivan0302
    464
    Da nije Theo došao prošlu sezonu izgubili bih prvenstvo i kup sigurno, jer obrana je bila, to jest nije je ni bilo.
  • ShanKu
    734
    Hvala mu!! :clap:
  • Captain America
    17.6k
    Daj mu koju god hoće poziciju u klubu kad ode u penziju za 20 godina. Skaut, trener u omladinskim kategorijama, predsjednik uprave/kluba... Hvala, ikono!
  • miro
    4.4k
    Kakva mrcina! Apsolutni gospodar našeg dijela terena danas
  • Zagi
    7.6k
    Znam ga ja i pohvaliti kada to zasluži.

    Briljantna utakmica danas. Pojeo ih je.
  • Nino Bule
    13.4k
    Doktor, da mi je netko rekao da ce ktc bit starter u LP u 2024.-oj godini ne bi mu vjerovao al on je beton starter
  • NKDZ86
    1.4k
    Stari moj, pretrčao 10km, kapa dolje stvarno
  • ShanKu
    734
    Kad je krenul u tranziciju po desnoj strani, mislil sam da ide do kraja, do gola.. ali onda prepustil Pjacu naprijed :sweat:
  • Twisted1
    537
    Moj stoper!

    Njegovim povratkom smo izvukli prošlu sezonu! Pravi profesionalac, a i vjerojatno stranac koji će ostaviti najveći trag u Dinamu.

    Kapa dolje Kevine!

    Snimka-zaslona-426.png
  • Špicpapak
    25
    Kakve smo lude sreće imali kaj taj čovjek nije našao angažman nakon kaj je otpušten kao tehnološki višak :smile:
  • deda
    32.6k
    Koji je taj lik doktor. Koja inteligencija, koje čitanje igre, koje postavljanje.
  • Crusades1986
    11.9k
    Bez greške danas. Neprelazan.
  • Dzgšb
    812
    Doktorčina!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment