• NVKOD
    1.3k
    pjaca.gif

    prof. dr. sc. nogometa, Marko Pjaca!
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Danas odlična tekma u oba smjera, neobranjiv pogodak. Bravo Marko!
  • Crusades1986
    11.9k
    Dva gola u play-offu Lige prvaka... klasa i iskustvo.
  • hardek
    2.8k
    Smrt, porezi i bicikl Marka Pjace
  • ibro1986
    150
    a sta bi on tek danas radio da je bio na ljevom krilu
  • IceMan
    2k
    Al kad malo razmislimo..

    Znači Marko Pjaca je redovio bio pozvan u repku kad je igrao za Rijeku prošle sezone, i sad kad je prešao nama i ono najbitnije forma mu se možda i digla, ne dobije poziv. Ili, dobije pretpoziv.

    Kaj da točno čovjek o tome misli?
  • Neki tip
    21.3k
    Al kad malo razmislimo..

    Znači Marco Pašalić je redovio bio pozvan u repku kad je igrao za Rijeku prošle sezone i ono najbitnije forma mu se možda ponovno sad i digla nakon kaj cijelo proljeće nije zabio, ali ne prijeđe u Dinamo koji ga je htio i ne dobije poziv. Ili, dobije pretpoziv.

    Kaj da točno čovjek o tome misli?
    IceMan

    Malo sam ti izmijenio. ;)

    Bio je problem kad je zvao Pjacu i Pašalića, jer koji klinac ih je zvao ak mu ne igraju.

    Sad ih ne pozove jer možda ni ne želi igrat s krilima u ovom ciklusu, ali opet je problem jer Pjacu ne zove (uz aluziju da je to zato kaj je u Dinamu).

    Znam, jasno je da slijedi "Ali Perišić...", no to je druga rasprava i nema baš veze s "Pjacu ne zove otkad je prešao k nama". Ne zove ni Pašalića iako nije prešao k nama, a zove Perišića iako ne igra nigdje.

    Dalić ne odabire prema formi ni "matematički", to je jasno, no mislim da je to zbog toga o kome se radi, a ne iz kojeg kluba dolazi.
  • IceMan
    2k


    Mislim da Pjaca i Marco s obzirom na trenutnu formu ne mogu u istu rečenicu.

    Al okej, kužim i tvoje mišljenje.
  • Neki tip
    21.3k
    Mislim da Pjaca i Marco s obzirom na trenutnu formu ne mogu u istu rečenicu.IceMan

    A Pjaca je do jučer bio u vrhunskoj formi?

    Pa Pjaca nam pokriva desno krilo, jučer desnog bočnog, ne svojom krivicom naravno..

    Odigrao je jučer fantastično, ali u prvoj tekmi je imao mahom negativne recenzije (i to unatoč golu!). U HNLu se zaključivalo da Hohxa treba igrati prije njega na lijevom krilu.

    Doslovno nijednu jedinu tekmu Pjaca do jucer nije odigrao u Dinamu na reprezentativnoj razini.

    Ponavljam, ne igra na svojoj poziciji, nego je krpao desno do dolaska Cordobe, ali o kakvoj mi to top Pjacinoj formi onda pričamo?

    Valjda možemo pamtiti koji tjedan duže od "evo jučer je odigrao vrhunski, a Dalić mu prije tjedan dana nije poslao pozivnicu".
  • IceMan
    2k


    Dobro, okej. A tko je to odigrao dosad vrhunski od pozvanih?

    Nemožeš ga prekrižit s popisa od EURA zbog “forme” jer do tog očito nije.


    Do čeg je onda? Opet se vraćamo na početak rasprave?

    Zbog čega nije na popisu sad, a bio je prije mjesec dana?
  • Neki tip
    21.3k


    Zbog toga što Pjaca Daliću nije bio važan ni tad ni sad.

    Tad ga je zvao, ali ga nije koristio, sad ga nije ni zvao.

    Ili, ako ćemo se igrati pitalica..

    Ako do forme očito nije, zašto nije zvao Pašalića? Pa se vraćamo na početak i onu moju prilagodbu tvog citata.

    Jer narativi se mogu prilagođavati unaprijed zadanim pretpostavkama i željenim slikama.

    Ti vjeruješ, kao i još jedan dio dinamovaca, da Dalić iz nekog razloga ima neki problem s Dinamom.

    Meni je taj narativ, bez uvrede tebi nit ikome jer ne govorim o osobama nego narativu - blesav.

    Naprosto mi nema nikakvog smisla, neobranjiv je na iole većem uzorku primjera.

    To svejedno neće ništa promijeniti u vašem vjerovanju pa možemo što se mene tiče zatvoriti ovo. Ja to ionako napišem za one "neutralne" koji nemaju unaprijed formirano mišljenje, da ih malo potakne da zastanu i promisle, a ne da bih bilo koga od vas već "formiranih" od ičega razuvjerio. :)

    P. S. Još malo pa će ždrijeb, ajmo na to, a potom je ubrzo, nakon Rijeke, rep. pauza pa ćete ionak u miru moći o dalićevskoj antidinamovštini. :wink:
  • IceMan
    2k


    Ja Dalića u neku ruku i poznajem, zapravo više poznajem ljude oko njega jer živi u Varaždinu kao i ja.

    I znam zašto imam takvo mišljenje formirano.

    I respekt za sve što je Hrvatska reprezentacija napravila s njime ili uz njega.

    Al od mene kao čovjeka i kao Dinamovca nikad neće imat respekt. I to uopće nema veze s time kaj svi znamo, ne da navija, nego svršava na Hajduk.
  • Neki tip
    21.3k


    Ok, sve nek i svršava na Hajduk, to samo po sebi ne dokazuje doslovno ništa.

    Evo ti jedan izmišljeni (ili stvarni nekome, ali ja ga evo sad izmišljam) narativ:

    Oni masnokosi bosančeros mrzi hajduka. Kad mu oni Petko šeće po terenu zove ga, a kad je tribalo stati iza Livaje kad ga vriđaju on šuti ko pićka. Svi vidimo da je ono govno Perišić doša ovdi na rehabilitaciju, iskoristija nas, ali realno ko ga jebe kad ni za nas nije, nista nije napravija. A ono slovojedsko smeće ga zove, samo da bi provocira!! I još zove onog Sučića, jebo mater ako je taj mali skupio 5 pravih utakmica u nikad gorem Dinamu, vidli smo s Paokom kakva je to "igraćina"! I sad kad je dinamu malo 8 milijona, ajmo malo u repkicu da se digne cijena pa možda i masnokosom nešto kapne u transferu.. Mamiči i posli Mamiča, takva je to sorta!!

    ....

    Izmislio iz glave, ali posve zamislivo, kaj ne? :wink:
    Nebitno, nemoj se ljutit, ali ne da mi se dalje, ždrijeb počinje.
  • jp23
    2.6k
    Majko mila kako nisi dobio moždani udar pisajući ovaj narativ :rofl:
  • Neki tip
    21.3k


    Hahaha, a gle, postao sam otporan čitajući temu Hrvatska nogometna reprezentacija na Zoni. :lol:

    Meni je na toj temi prevladavajući narativ uvlas jednako dobar za moždani udar ko i ovaj što ga gore nabacah. :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.