• rioda
    4.9k
    Sve ovisi o protivniku. Siguran sam da će u Salzburgu biti u prvih 11
  • Jos-Optimus
    2.4k
    Ja jednostavno mislim da Pjacu nema smisla stavljati na onakav teren kakav je bio. Garant je bio u planu da igra, ali vrijeme je sve promijenilo
  • Miro Vugrinec
    5.3k
    Cinjenica je da je Marko najprecjenjeniji igrač u hr javnosti u zadnjih 10 godina. Trebao je biti najbolji krilni igrač u Hrvatskoj i imao je stvarno velik plafon, no nažalost dogodile su se ozljede( i to je sastavni dio sporta). I nakon tih ozljeda nigdje nije mogao igrat. On je zdrav već 6-7 godina, a priča se stalno o tome, treba mu vremena. Vani nakon tih ozljeda nigdje nije mogao igrati, od Schalkea, Fiorentine(najlošije u zadnjih 20 godina), Anderlechta, Genoe, Torina, Empolija, apsolutno svugdje je bio rezerva i nije mogao raditi razliku. U Torinu mu je za primjer konkurencija bio onaj sto nas je izdao i igrao je 5 puta bolje od niega i pjaca mu je bio debela rezerva. Nakon toga probao je u Empoliju klubu s dna talijanske lige, ni tamo nije mogao igrati. Došao u Rijeku, prošle godine odigrao 4-5 odličnih utakmica u hnl i 30 prosječnih ili ispodprosječnih i stvorio se neki mit jedno vrijeme da se radi o naj igraču hnl, a nije realno bio ni među 10. Onda je došao u Dinamo i rekao sam da neće raditi razliku i na kraju tako je i bilo. Jedino di je napravio razliku je golcina Qarabagu(već he sve bilo rjeseno) i hvala mu na tome. Zabio je i onaj lagani gol na Maksimiru Qaarabgu, a utakmicu odradio jako loše. I to je sve sto je pokazao u vise od desetak utakmica u dresu Dinama. Okej mjenjao je pozicije, ali igrao je protiv Osijeka nekih 35 min na lijevom krilu i 55 min na desnom, ihrao je protiv Rijeke 90 na lijevom, protiv Hajduka 90 na lijevom i sve te utakmice nije ništa pokazao niti napravio. I sad se piše o tome zašto ne igra. E pa ne igra upravo zbog toga sto je došao trener koji ne gleda ko je kakvo ime, nego koliko može dati na terenu. A isto tako niko niti ne kaže da neće igrati, dobit će svoju šansu i glupo je reci da je neko otpisan nakon 2 utakmice. Ali su činjenice da je precjenjen i da navijači misle da imamo Neymara na krilu, a ne igrača koji je malo iznad prosječnih hnl krila po svemu zadnjih godina. Želim mu da me razuvjeri i da pokaže da sam u krivu, ali za sada nije ničim to dokazao.
  • Jaro
    7.6k
    istina je da dosad nije nista pokazao, ali iskoristit ce njega pravi trener na nacin da mu zamaskira nedostatke i istakne vrline. Da ce biti neki igrac velike prevage nitko nije ni treba se nadati jer jednostavno on nije ni blizu igraca koji je otisao iz Dinama, ali ima kvalitete koje mogu rjesavati utakmice HNLa sigurno. Kod Bjelice je onaj Kadzior ubijao HNL, a nit je bio brz, nit je bio nesto jak tehnicar, nit jak fizicki... To je ono sto razlikuje trenera od prodavaca magle - kako izvuci najbolje od igraca i pritom mu sakriti mane.
  • Jos-Optimus
    2.4k
    Ja sam mišljenja da je on igrač kojeg treba isprobati na Petkovoj poziciji
  • hardek
    2.9k
    Suditi ofenzivno krilo koje je 80% svojih minuta odigralo na wing-beku je neprimjereno.
  • mlinchica
    1.9k
    Vidim da je Medo počeo provlačiti temu prije 2 dana, nakon 1 utakmice pod Bjelicom (?!), odmah se stvorila priča od toga, naslovi se pišu, a tekstovi puni upitnika, temeljeni na pretpostavkama, piše se o nekom dojmu da trener nije baš oduševljen,… nakon 1 utakmice.

    Danas je i Olivari napisao da su Pjaca i Kule najveći gubitnici od dolaska Bjelice. Nakon 2 utakmice pod Bjelicom, najveći gubitnici.
    A za Pjacu zaključuje da ga Bjelica nije spomenuo (njegovo ime u nabrajanju igrača) pa mu je eto to sumnjivo.
    I tako se stvara narativ o nekom problemu između njega i trenera.

    Ne znam gdje ali mi se čini da je Bjelica spomenuo da Pjaca ima neki problem, s mišićima nekaj, pa ga je zato protiv Lokse malo čuvao. A protiv Monaca se odlučio za opciju bez krila.

    Anyway, ne vidim nikakvu priču koja se kotrlja iza toga, koju nam novinari pokušavaju plasirati i ne lovite se za to.
    Ako je zdravstveni problem, riješit će ga. Da je bilo kaj drugo, isto će se riješiti.
    Pjaca nije neiskusni klinac, zna se što može donijeti i sigurno će ga Bjelica koristiti. Kad za to dođe vrijeme.
    Ja bih da uvijek igra na lijevoj strani jer mislim da je na toj poziciji još uvijek naš najbolji igrač. Pod Bjelicom ćemo vidjet hoće li biti tako.
    I ne mislim da je precijenjen igrač, ni u kojem smislu, pogotovo da je to činjenica. Igrat će kada trener procjeni da ga treba i da mu odgovara za plan utakmice.

    Navijači reagiraju emotivno, a ovima kaj pišu o dojmu je bitno samo da stvore narativ za više klikova. I zadovolje možda nekog urednika koji pati već 20ak godina ili nekog “nesretnog” oca koji će platiti ručak i pivu.
    A ima i onih koji samo žele ponovo zamutiti vodu koja se počela bistriti…
  • Sajla
    5.3k
    "Jedan od onih koji je kod Bjelice proveo najbolje dane karijere bio je Mario Budimir (38).

    - Odlično rješenje! Malo gdje sam u karijeri doživio da su kod nekog trenera svi igrači zadovoljni, i onaj prvi i onaj 25. igrač. U nekim slučajevima ako ne igrate i niste treneru u prvom planu, znate se osjećati kao strano tijelo u svlačionici. Uvijek vas u momčad ima 25, a na terenu ih može biti samo 11. I tu uvijek bude nezadovoljnih igrača, kod Bjelice ih nije bilo."

    Ako Pjaca ili Kule budu nesretni, nezadovoljni, razočarani - skloniji sam povjerovati da je problem u njima nego u tome da ih Neno "ne šmeka".
  • Mali Zeus
    13.6k
    Vidim da je Medo počeo provlačiti temu prije 2 dana, nakon 1 utakmice pod Bjelicom (?!), odmah se stvorila priča od toga, naslovi se pišu, a tekstovi puni upitnika, temeljeni na pretpostavkama, piše se o nekom dojmu da trener nije baš oduševljen,… nakon 1 utakmice.mlinchica

    Upravo to. Znači jedna jedina tekma i taj biser je zaključio da Bjelica ne preferira Pjacu. Umobolno i bolesno, al tak se zakotrlja priča i tako novinari stvaraju narative.
  • don
    6.1k
    Pjaca je osjećao mišić prije Lokomotive i Bjelica nije htio riskrati s njim jer je želio da igraju 100% spremni igrači. Protiv Monaca nije imao di igrati.
  • Nogo
    3.8k
    https://www.24sata.hr/sport/ozlijedila-se-zvijezda-modrih-sigurno-propusta-varazdin-upitan-i-za-utakmice-hrvatske-1008319?24sata_ref=frontpage-sport

    Marko Pjaca (29) propustit će utakmicu protiv Varaždina u HNL-u, a upitan je i za utakmice hrvatske reprezentacije u Ligi nacija. Naime, krilni napadač Dinama osjetio je bol u prednjem butnom mišiću i za Varaždin je sigurno "out", dok je točan datum povratka na teren još upitan.
123456Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.