• Jurki
    11.6k
    moram se sloziti s tobom.
    Istina, bil sam jaaako skeptican kaj se njega tice.
    Sa velikim upitnikom dal je on dorasel tom zadatku?

    Jbg imamo mi svi "neko znanje" al je definitivno pokazal da ima znanje, a i sposobnost.
    Ocekujem od njega jos bolje stvari i vjerujem da bu to napravil... nakon kaj pocisti sva govna i sranja kaj je napravil bivsi nesportski sektor kluba.

    I dajte covjeku maknite konacno V.D.
  • Debelko
    237
    Jos jednom hvala.
  • cibona
    2.9k
    Mi još nismo niti svjesni kakvu momčad imamo. Popunjeni smo na svim pozicijama, dobili smo željena pojačanja, igrači se međusobno bodre, istovremeno i nadmeću, a samim time i napreduju.

    Sjetite se samo gdje smo bili prošle godine u ovo vrijeme, sjetite se paničnih i populističkih kupovina u zadnji čas.

    Marić je u kratkom roku uspio ono što većina nas nije vjerovala, uspio je pronaći prave kapitalce za malen novac. Također, nije bilo paničnih prodaja, sve je naprevljeno planski za današnji dan. Plan je uspio. I za to mu treba skinuti kapu.
  • Jurki
    11.6k
    prijelazni rok nije gotov.
    Ali Marica mogu sad ocijeniti mirne duse.
    Bil sam poprilicno skeptican, jer sam smatral da nam treba neko ime sa CV-jem i da nam ne treba jos jedan covjek koji se bu ucio na Dinamu.
    Dinamova sezona se u velikoj mjeri ocjenjuje kvalifikacijama.. to smo uspjesno prosli.
    Covjek je napravil jeben posel i dajte mu maknite V.D. nek radi dalje posel.
  • Paggini
    19.6k
    treba neko ime sa CV-jem i da nam ne treba jos jedan covjek koji se bu ucio na Dinamu.Jurki

    Bez ljutnje, ali ovo je tovarska/šaranska retorika.

    Marić je imao itekakvo iskustvo u Dinamu, pokazao je i prije dolaska da zna što radi, a akademiju je digao na visoku razinu kad je to vodio. Stručnost i znanje nikad nisu dolazili u pitanje, ali nema kao neki Botoi wikipedia stranicu pa odmah nije ime.
  • rioda
    4.8k
    Treba istaknuti da su pojačanja pogođena i karakterno, a to je ponekad i važnije za dobru ekipu od kvalitete :clap:
  • Jurki
    11.6k
    Marić je imao itekakvo iskustvo u Dinamu, pokazao je i prije dolaska da zna što radi, a akademiju je digao na visoku razinu kad je to vodioPaggini

    Nije isto voditi akademiju i sportsku politiku kluba. Cinjenica je da do ove sezone nije obnasal funkciju sportskog direktora.
    Nakon proslog ljeta i onakvog prijelaznog roka.. moras puhati i na hladno da ga jebes jer sam ocekival jako puno pa se jebeno razocaral.
    Covjek je polozio sa odlicnim (nije lako se rijesiti tolkog balasta, dopeljat u klub ono kaj treba sa sigurno limitiranim resursima).
    Bravo za Marica.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Ljudi, s oproštenjem, ne serite. :lol:
  • Paggini
    19.6k
    Nije isto voditi akademiju i sportsku politiku kluba. Cinjenica je da do ove sezone nije obnasal funkciju sportskog direktora.Jurki

    Da, mozda sam se krivo izrazio - imao je prirodan slijed "napredovanja" do pozicije SD-a, koju je upoznao i prošle godine kad je sudjelovao u transferima uz Šimića.

    Dinamovac i daleko najbolji SD lige, pa sanjamo...
  • Georg Koch
    4.5k
    Idem ja opet na temu s.d. Marica.
    Necu ga vise hvaliti jer vec jesam dovoljno, a i njegove akvizicije i rad govore dovoljno za njega.

    Hocu samo reci : Kako je mocno u ovim trenutcima biti nas sportski direktor Maric.
    Uradio si cudo transfere, rezultati pokazuju, a sada ces imati dodatni, dosta veliki cash in za ojacati vec jaki kadar.
    Mara, doktorcino :cool:
  • gledatelj
    549
    I sam sam znao kritizirati, ali kapa dolje i samo još jače naprijed.
  • Omake
    2.5k
    Ocjena Marić dosad, od jedan do deset - cigareta nakon seksa
  • Dino
    2.6k
    Osjecam se lose kaj mi je iznenadujuce da sportski direktor Dinama tecno prica engleski.
  • Lynx17
    4.1k


    Da prvi put cujem kako prica engleski (sa taj naglasak) a da nisam vec znao da je Hrvat, stvarno nebi imao pojma koje je nacionalnosti. Pomalo Nijemacki, pomalo Nizozemski, pomalo Francuski, pomalo....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.