• Droljo
    8k
    Meni se čini po svim tim opisima da majki zgleda ko mate skelin...
  • Noel
    5.9k
    Majki pogledal sam ti malo instargram. Sve 5 al ona slika sa pionirskom kapicom te odala. Kolega @GaijiZG priprema opsežan rad na temu mlade komunjare na zoni ti bi na naslovnici mogao završit. Bog te čuvao dijete drago zatvaraj profil ima zločestih ljudi!
  • Nolifer
    8k
    Dobro jutro svima, osim Azerima
  • Oluja
    4.3k
    Ova tema i Majki su cudo. Jutros nisam vidio zenu niti djecu ali pogledao sam Majkijeve fotke i moram istaknuti da sam uz sve navedene kojima je slican primjetio i pomalo Filipa Hrgovica.
  • Droljo
    8k
    Majki stavljaj sliku ovod za nas koji nemamo instashit, facedrek i slične pizdarije...
  • Marley
    1.6k
    Kakav bi bio idealan muskarac?

    O ukusima se ne raspravlja, ali ipak evo. Mirnijeg, tiseg, povucenijeg karaktera, da ne mora posvuda biti u centru paznje, ne voli se isticat i ne radi ekscese... dobrog srca, jak u glavi, u kriznim situacijama da znas da imas musko uz sebe. Da ne moras ti skidati paletu umjesto njega. Nek ju skine kako god, s dvije ruke ili jednom nebitno.... ali bez kmecanja da ce se ogrebat na paletu.
    Fizicki mislim da nije potrebno da ista pisem :rofl:

    Vi muski ste malo jednostavniji, kakva bi bila idealna zena? Da ima sise, ne prica puno, i zna skuhat. Jesam pogodila?
  • Krizy
    43.1k
    Kad smo kod izgleda, meni je 70 ljudi (bez zajebancije) reklo da sam isti Ante Budimir :lol:
    1280x720-ba0555f2-9d09-11eb-b6b1-cedfb09875dd.webp?v=lxybf768
    ante-budimir-kroatien-2023-24-1700631342-122320.jpg?lm=1700631355
  • Oluja
    4.3k
    [img]http://Screenshot-20240828-073015-Instagram.jpg
  • Marley
    1.6k
    a je da, sad pola foruma lici na nogometase, ne vrijedi bez foto dokaza :grimace: :rofl:
  • jedan u nizu
    8.2k


    ako pored toga ne stavis svoju sliku, ovo nam ništa ne znači.

    Evo meni kažu da sam mix Chrisa Hemswortha i Henry Cavilla, pa nek selo priča :sweat:

    p.s. morao sam guglati najzgodnije muskarce da napisem nesto. Jbt ove liste su bože sačuvaj. Tu su imena poput Hrithik Roshana, Kim Taehyunga, Mads Mikkelsena, Hugh Dancya, Justina Trudeaua.
    Što je ovo? Odkad su to face najzgodnijih muškaraca na svijetu. Jesu se promijenili standardi u zadnje vrijeme?
    Da li to znači i da ja mogu u budućnosti proći kao 'zgodni frajer'? :lol:
  • Neki tip
    21.3k
    a je da, sad pola foruma lici na nogometase, ne vrijedi bez foto dokaza :grimace: :rofl:Marley

    Pa reci ti da ličiš na Anu Mariju Marković i bez problema ćeš promijeniti temu. :smile:
  • Brusa
    1.5k
    Da se i ja priključim :grin: kad sam bio mlađi su mi govorili da sam isti Eduardo :lol:
  • Tercel
    457
    Nisam htio prekidat Majki show jučer. :lol: Znam da stoji taj slobodan dan u Zakonu, ali nisam znao da su poslodavci dužni dati slobodan dan i da država taj dan podmiruje. Mislio sam da to ovisi o tome kako ti stoji u ugovoru i dobroj volji poslodavca.
  • jedan u nizu
    8.2k


    evo sve pise u zakonu o radu

    https://uznr.mrms.hr/obavjestavanje-poslodavca-kod-dobrovoljnog-davanja-krvi/

    Samo to pokazi poslodavcu ;)

    Mislim, na kraju nisam siguran da li se poslodavac 'naplaćuje' od države na kraju ili je samo dužan dati ti slobodan dan, ali mi je uvijek bilo logično da ako ti država diktira da moraš dati plaćeni slobodan dan radniku, da će te ta država i obeštetiti za to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.