• Zagreb1992
    1.7k


    Pa diljem europe imaš skupina koji tako rade ..i jednima i drugima su fino rekli i to je to
  • Bosskovitz
    11.7k
    Imali smo ovdje prije par dana raspravu oko onog trača da Red Bull kupuje Osijek, a ja sam napisao da mi oni djeluju kao klub ciji bi navijači najlakše pristali na to da im se obrisu i ime i boje i identitet samo da pobijede tovare ili Rijecane i priblize se nama.

    Evo salje frend screenshot s nekog njihovog foruma:

    IMG-3757.jpg
  • E46
    634
    Klub je prodan, klub je u predstecaju. Imaju otvorene 4 firme preko kojih peru novce, kada se objave prodaje Matkovica, Nejasmica, Bukvica i Jurisica onda ide i prodaja koja je dogovorena. Ne znam jel bi rekao da mi je drago za takvo stanje ili mi je drago da ce ih preuzet netko tko ima vise ambicija(?)
  • Zagi
    7.6k
    Nimalo za nas nije dobro ako RB ulazi u ligu.
  • NitkoBitan
    17k
    Iduce kolo derbi luzera, Hajduk i Osijek igraju. Bas steta sto ne mogu i jedni i drugi izgubit te sto ce vjerojatno jednima minimalno narast samopouzdanje prije reprezentativne pauze.

    Ipak navijam za Hajduk, vise zbog nas nego zbog njih. Nek nam derbi usred rujna prode u sto nabrijanijoj atmosferi. A i gust mi je Osijek gledat na dnu tablice, dojadili su i Bogu i narodu sa svojim stadionom, "perspektivnim" vlasnicima te mesijom na poziciji sportskog direktora.
  • Ludovic IX
    7.2k
    puno pričaš o tome jer kao nešto znaš. Zašto čekaju zadnji dan prijelaznog roka da prodaju onda ta tri igrača? Tak da ne stignu zamjene uzet???

    Demantirali su neki dan prodaju nejasmica. Matkovica ako prodaju, vjerojatno bi i oni izašli na ulice
  • NORTE
    11.4k
    Malo je ispod radara prošlo, usred turističke sezone 18.8. na Poljudu na tekmi 3. kola Hajduk - Varaždin bilo je 16.809 gledatelja, dakle točno 50% ispunjenost stadiona.

    Na ovaj turistički datum, nedjelju produženog vikenda, s toliko turista u Splitu i široj okolici, Gattusa i Rakitića, Livaju i ostatak za ovu ligu "solidne" momčadi koja je "jurišala" na titulu, standardno euforičan početak sezone, ovo je stvarno teški pad za njihove ljetne standarde.

    Hnl sezona je počela 2.8. i nikad brže im završila.

    Jedna utakmica, na Gospu, im je uništila cijelu sezonu.
    Kraj. Krah.
    A mnogi dinamovci su navijali da prođu dalje...jer kao bit će umorni, a ovi se odmah raspali.
    Nisu prošli dalje i zbog toga su u jako teškim govnima.

    A imali su prelagan europski ždrijeb i prelagan Hnl raspored.
    Nikad skuplju momčad i trenera.
    U prva 4 kola protiv vrlo slabih klubova već popušili 4 boda.
    Kolaps!

    Rakitiću povedi ih do dna!
  • Mihaljević
    9.8k
    Nimalo za nas nije dobro ako RB ulazi u ligu.Zagi

    images?q=tbn:ANd9GcSevP2c9oUDMy1KGVNVWPVDRKYeGFAqLkr7BQ&s
  • Omake
    2.5k
    Jose Boto i Nikola Kalinić

    xVRmLPh.jpeg
  • E46
    634
    A tko moze izac na ulice za sto? Pa to je privatni klub i gazda može radit sta zeli moze cistacicu stavit u napad umjesto Matkovića ako hoce. Ko da njega boli tuki za navijace i rezultate nekog Hrvatskog kluba. Vidjet cemo kroz koji dan cijeli rasplet događaja.
  • dmil
    299
    jel se moze negdje vidjeti ta odluka o predstecaju na stranicama Trgovinskog suda?
  • Ludovic IX
    7.2k
    i engleski kluboici su privatni pa njihovi navijači izadju na ulice kad im se ne svidjaju odluke. recimo , ako je istina ovo što kažeš, da će prodat tri najbolja igrača još i prodat klub ko zna kome i ove sezone se borit za opstanak, to ne može čak ni tamo proći samo tako
  • NKDZ86
    1.4k
    treba neko gif složit sa scenom od jučer iz pule kad je kalik fulao gol i pokažu tovara na tribini iza gola u poluplačućem stanju kak psuje kaliku sve po spisku haha
  • Bosskovitz
    11.7k
    Nimalo za nas nije dobro ako RB ulazi u ligu.Zagi

    Sumnjam. Neće Osijek sigurno postati jak kao Salzburg jer im onda ne bi trebao Salzburg, a on im je ipak prvi i domaći, austrijski klub. Prije će poslati klub u kojeg će slati talente na razvijanje, neka stepenica iznad ili umjesto Lieferinga.
  • Cosey
    501
    Klub je prodan, klub je u predstecaju. Imaju otvorene 4 firme preko kojih peru novce, kada se objave prodaje Matkovica, Nejasmica, Bukvica i Jurisica onda ide i prodaja koja je dogovorena. Ne znam jel bi rekao da mi je drago za takvo stanje ili mi je drago da ce ih preuzet netko tko ima vise ambicija(?)E46

    Jel to mišljenje ili činjenica? Tko bi uopće kupio klub koji je u poluraspadu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.