• The Undertaker
    5.1k
    Vjerovatno negdje piše ali ne mogu naći...
    Koliko će HNL klubovi dobiti od UEFA ove godine ako Dinamo uđe u LP?
  • DiddyGuela
    2k
    Klub je prodan kome tocno, RBu ili...?
  • E46
    634
    Moze onaj tko ima pristup tome.
  • Common Sense
    796
    I meni se čini da NK Osijek ide u daljnju prodaju. Mađarski vlasnici napravili su ono što je bio cilj, izgradili stadion i vjerojatno preko toga oprali neku lovu. Sponzoriraju klub putem mađarskih firmi za koje ljudi nisu nikada čuli niti iste posluju u RH koliko je meni poznato. Ne vidim koji bi im bio motiv ostajati dalje u klubu, sportski uspjesi im to sigurno nisu...
  • Nogo
    3.6k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-doznaje-dogovoren-transfer-ivanovica-u-belgiju-ali-rijeka-zeli-da-igra-u-ljubljani/134270

    Naime, što se financija tiče, Rijeka i belgijski Royal Union St.Gilloise sve su dogovorili, taj će transfer na kraju i iznositi oko četiri milijuna (s bonusima), kolika je klauzula u ugovoru mladog napadača i U21 reprezentativca Hrvatske.
  • Common Sense
    796
    Evo nešto što sam na brzinu pronašao na e-oglasnoj ploči Trgovinskog suda u Osijeku vezano za NK Osijek:

    https://e-oglasna.pravosudje.hr/objave/dokument/ab1070e5-331b-4b15-a006-414461cbda84/preuzimanje
  • Paggini
    19.6k


    Ako je ovo istina, čestitke Mišku na prodaji, fkt masterclass. A Franji svu sreću u tuđini!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Cudo su ovi Belgijci, nakon flopa Andrijasevica, Frigana opet bacaju ozbiljnu lovu, ovaj put na Ivanovica koji ce po mom skromnom sudu biti - flop.
  • DiddyGuela
    2k
    Butalan transfer Miška. Za Franju tarabu dobit ovoliki novac i to godinu dana nakon sto su ga doveli za 0... Sjajan posao.
  • Captain America
    17.6k
    Pisalo se za Kulea da je taraba u ovo vrijeme prije godinu dana... Ivanović ima 20 godine i kvalitete kakve se danas traže od napadača. USG je pokazao da zna pogoditi s igračem za male novce tako da bi Ivanović mogao biti nova krađa.
  • Neki tip
    21.3k
    Ima kakve šanse da i mi nešto naučimo iz ovoga? Mislim mi kao navijači Dinama i forumaši na Zoni Dinamo.

    Ako je Frigan prodan za >5 mil. eura, ako je Ivanović prodan za >3.5 milijuna eura, onda možda i nije najluđa stvar na svijetu od strane bezobraznog Miškovića da za svoje igrače traži to što od Dinama traži...

    Imamo li mi te novce i vrijede li NAMA ti igrači tu lovu je drugo pitanje, ali stotine su se stranica ispisale da "nek si proda Frigana onda negdje drugdje, neće on musti Dinamo!" i da "nek si proda Ivanovića i Pašalića za tu traženu lovu ak može, neće nitko musti Dinamo!".

    Ok, može, evo prodano.

    Da se razumijemo, ne tvrdim da smo uopće trebali dovesti Ivanovića (vidjet ćemo ubuduće je li USG dobro tržio), a kamoli za 3.5 milijuna eura, samo kažem da je kupaca za Rijekine igrače i dosad bilo i dalje ih ima i ne odlaze za sendvič i kolu.
  • Ludovic IX
    7.2k
    a koji im je motiv ima klub u srbiji, rumunjskoj i ko zna di već.. orbanova posla
  • DiddyGuela
    2k


    Stari za te novce bi morao nesto i odigrati a ne samo trcat ko luđak po terenu. Recimo to ovako, da se nasa uprava odlucila za ovaj transfer pod istim uvjetima s pravom bi im jebali sve zivo.

    Nista protiv Franje, sretno mu bilo.
  • Captain America
    17.6k
    USG ima nekoliko transfera preko 5 milijuna i ne možeš uspoređivati naša plaćanja odšteta s njihovima. Njima je transfer Ivanovića ono što je nama bio transfer Ljubičića ili Špikića. Uzimaš zanimljivog mladog igrača koji može postati top, ali i flop. Nešto u njemu ima, a na njemu i trenerima je da se od toga napravi koristan seniorski igrač.
  • Iskrenjak
    147
    Bit će opet kružnih futacsa u glavu meni se čini :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.