• Olmic
    3.6k
    Gojak iz loze gledao Dinamo, novi povratak?
  • KibiciZapad
    4
    S obzirom na dosadašnje utakmice, ne bih imao ništa protiv da ne dovedemo napadača, već da umjesto toga dovedemo ozbiljno pojačanje u obrani, koje može odmah izgurati Teophila na klupu. U napadu imamo velikog Petkovića i Kulenovića koji je u nevjerojatnoj formi. Uz to mi se čini da i Cordoba može igrati drugu špicu u formaciji 3:5:2, a imamo i mladog Čutuka. Ako je on stvarno dovoljno velik talent, treba i za njega ostaviti prostora. Dovoditi nekoga tko će izbaciti Petka ili Kulenovića iz prvih 15 nema baš smisla mi u ovom trenutku
  • Nogo
    3.6k


    Nadam se ipak nekom jačem imenu na 6 ili 8 a ne Gojaku
  • Maki2
    609
    Nadam se da taj film necemo gledat
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    već da umjesto toga dovedemo ozbiljno pojačanje u obrani,KibiciZapad

    Mmaee igra u Valpovu?
  • KibiciZapad
    4
    Ž
    Mmaee je odličan, ali uz njega je u prvoj još uvijek Teophil
  • Maki2
    609
    A kud bi onda sa tolikim stoperima? Mmae, Theo, Max, Torrente, Perkovic, Jakirovic Jr. + Dino Peric ako ce ikad vise igrat profesionalno nogomet. To lijepo zvuci al mislim da nema bas smisla sad.
  • Paggini
    19.3k
    bih imao ništa protiv da ne dovedemo napadača, već da umjesto toga dovedemo ozbiljno pojačanje u obrani,KibiciZapad

    Dalibane, izduraj tih 5 dana što si dalibaniran, ne moras raditi novi account
  • dinon7
    838
    Nikakav stoper nego ozbiljan vezni igrač. Koliko god da mi volimo i cijenimo klince, protiv Gorice se nisu mogli nametnuti. Ozbiljan vezni igrač je za mene apsolutni prioritet. Imat ćemo 2,3 tekme s suparnicima protiv kojih će se itekako moći igrati i trebat ce dodatne kvalitete u sredini da se uzme sto je vise moguće bodova.
  • Neki tip
    21.3k
    Mišić, Sučić, Baturina, Rog, Ademi, Stojković, Vrbančić, Pavić.

    Za 3 pozicije. 8 igrača. Svaka pozicija dupla plus 2 perspektivna mladića.

    Ali treba nam vezni. I to kao prioritet.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mmaee je odličan, ali uz njega je u prvoj još uvijek TeophilKibiciZapad

    Stvarno si naporan više, nimalo srama nemaš. Gledaš kako još nekog na ban navući?
  • Hebimir Strašni
    3
    + Kača ... Stvarno premalo :smile:
  • Mr Anderson
    7.9k

    Vezni igrač se sigurno neće dovoditi. Imamo ih previše.
  • dinon7
    838

    Ako stvarno misliš da su Kacavenda, Stojković, Pavić i Vrbančić igrači koji mogu uskočiti u bilo kojoj od 8 utakmica lige prvaka onda ok. Imaš pravo na to.
    Utakmica protiv Azera je itekako prokazala sve boljke naše vezne linije. Bio sam na rubnom djelu sjeverne tribine gdje se jasno vidjelo koliko su dominantni u sredini terena.
    Plus ova danas u kojoj je Kaca bio za koplje najgori na terenu uz Maxa. Poštujem mišljenje, no mislim da smo dovoljno ozbiljan klub da ne trebamo ovisiti o 4 vezna igrača na razini kroz sezonu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions