• NitkoBitan
    16.7k
    Vezni igrač se sigurno neće dovoditi. Imamo ih previše.Mr Anderson

    Zato smo bili zainteresirani za Gnezdu Cerina te ovih dana pokazali interes za Romaa...
  • Mr Anderson
    7.8k

    Čerin je davno svršena priča, a to što smo se kao interesirali za Romaoa su priče za malu djecu. Da smk prodali Sučića onda bi vjerojatno i tražili nekog.
  • Neki tip
    21.3k


    Ok, evo izbacimo njih četvoricu iz jednadžbe.

    Imaš Mišića, Sučića, Ademija, Roga i Baturinu.

    To je 5. Rog je i dalje i tu i bit će cijelu jesen tu, a na zimu - o tom potom.

    Po 2 igrača za Ligu prvaka na svakoj poziciji ima valjda 10 momčadi Lige prvaka i nijedna nije van liga petica.

    Imaš 5 igrača za 3 pozicije plus nekoliko razvojnih igrača za rotaciju u HNLu.

    1/1 sam siguran da neće dovoditi apsolutno nikakvog veznjaka (osim ako prodaju nekoga, što ne očekujem).
  • Peškaman
    4.2k
    Možda zbog toga što se Rog vraća krajem godine u Cagliari.
    Raspitivanja u slučaju da ne uspiju kupiti/zadržati Marka.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Mješate dva pojma, klasične vezne igrače sa ofenzivnim veznim igračima pod koje spadaju Bati,Kaca,Stojke,Vrbančić.

    Takodjer sam mišljenja da nam je potreban igrač tipa Gnezda Cerin, neke tekme u Lp necemo moci igrati samo s dva klasična vezna igrača.
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    Ljudi moji kako bo ja za jwftine pare zamjenio mišica onako bez osjecaja , covjek igra nogomet veteranski. Prespor za nesto vise od hnl. onak realno. Pricamo maric. Skresao ugovore. Trebao bi i njega,ademija ,perica. Hvala na svemu
  • dinon7
    837

    Slažemo se. Brojčano to izgleda dobro.
    Ne kažem da nisi u pravu.
    Moje osobno mišljenje je da i Pavić i Vrba trebaju sredinu u kojoj će imati ozbiljne minute.
    Imamo jak, ozbiljan roster. Na svakoj poziciji po 2 čak i 3 imena. No jednostavno me nitko neće uvjeriti da naš vezni red u sastavu u kojem je bio u utorak može biti ravnopravan sa 90% momčadi lige prvaka. Nemamo klasičnog razbijača, igrača koji će zaustavljati protivničke napade, raditi pametne prekršaje i korigirati greške suigrača ispred njega. Protiv Osijeka će to proći, protiv Gorice također kao i protiv svake druge ekipe u Hrvatskoj. Isti ovaj vezni red je također bio izdominiran u dosta europski utakmica prošle sezone.
    Pricat ćemo nakon utakmice u Azerbajdžanu. Da je utakmica otišla na bilo koji način na suprotnu stranu, a mogla je jer su stvarno dominirali terenom određene periode utakmice, vjerujem da bi svi pričali o istom. Našoj veznoj liniji.
    Nije nas poremetio izlazak Ristovskog jer smo na tom beku i dalje imali zvijer. A Ogi je lijevo odradio top posao.
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    Gnezda cerin je sve dogovorimo sa paom..Dinamo mu je bio samomigrica za bolji ugovor. Igra, bolji ugovor. Zaboraviti ga
  • blubach
    221
    Također bih htio napomenuti da nema smisla gurati narativ da imamo 9 veznjaka za 3 pozicije jer to nije istina.
    Baturina, Stojković i Vrbančić ne mogu igrat prema iza ništa.
    Pavić je trenutno na "kaljenju" kroz HNL i za LP teško da je ozbiljnija opcija.
    Mišić, Sučić, Rog, Ademi, Kačavenda - po meni svi kvalitetni igrači, ali tko od njih može odigrati pravu šesticu kakva nama stvarno treba, razbijač koji će zaustavljati napade kojih će bit nebrojeno mnogo u LP, a realnost je takva da ćemo se u 80% slučajeva branit jer, jebiga, ne možemo parirat ni financijski ni igrački većini ekipa?
    Qarabag je kvalitetna ekipa, u LP su još kvalitetnije, a koliko su nam oni problema napravili kroz sredinu koju su nam pojeli?

    Razumijem da smo stvarno natrpani veznim igračima, ali realno, ako se bolje pogleda, imamo 3 igrača za ofenzivnog veznog i 5 za box to box ili osmicu, nijedan koji će ostajat iza i čistit stvari ispred stopera, a to bi nam trebalo biti dosta bitno...
  • Neki tip
    21.3k


    Ma ja se skroz mogu složiti s tobom da bi nam "dobro došao još jedan (zadnji) vezni", stvar je u tome da mi se to ne čini ni vjerojatnim ni prioritetnim ulaganjem.

    Ne može klub kao Dinamo imati na 2 pozicije 5 iskusnih igrača "na razini Lige prvaka". Bi li nas ojačao dobar zadnji vezni, neka klasična 6ica? Pa bi, slažemo se, ali što bi nam to točno jamčilo ulaganje od recimo 3 do 5 milijuna eura plus 600k godišnje plaće za jednog takvog? Pa jamčilo bi nam još više muke oko minuta za sve, za HNL nam ne treba, a Ligu prvaka pokoriti nećemo...

    Mislim, ponavljam, meni je posve jasna tvoja argumentacija, i to stoji, no istom linijom argumentacije možemo dokazivati da bi nam dobro došao i još jedan stoper i još jedan lijevi bek i još jedan napadač (koji nam jedini svakako treba) po mogućnosti bolji od Petka i Kuleta jer kaj ćemo ako Petku ne ide ili se ozlijedi, a Kuleta stane gol.

    Ne velim da ti to kažeš, nego da bi nam jedan dobar igrač uvijek dobro došao na valjda svakoj poziciji. :)

    Osim na rezultat, koji je naravno važan, nužno se mora misliti i na odnose u ekipi, na priliku za igrače koji su već tu, pa i na budžet (mada mi je to navijački svakako sporedno, ali pokušavam se staviti u kožu ekipe u klubu).

    Sve u svemu, mi bi bili vjerojatno jači s jednim terijerom iza, ali mislim da nam to definitivno nije prioritet i da bi nepotrebno u HNLu zatvorilo prostor postojećim veznjacima (mislim da ćemo se na Pavića u HNLu vrlo brzo moći osloniti), a u Ligi prvaka ne bi bilo presudno za nekakav, takvog ulaganja i rizika, vrijedan rezultat.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    https://www.b92.net/sport/fudbal/srpski-fudbal/52163/hrvati-kupuju-u-srbiji/vest

    B92 prenosi AfricaFoot da se zanimamo za veznjaka Čukaričkog, Sambua Sissoka, navodno smo zainteresirani mi, Gent i Kryvbas.

    24 godine, zadnji vezni, mladi reprezentativac Malija
  • Mihaljević
    9.7k
    1663409852sambou_sissoko.png
    Jako dobar igrač, čim se za njega zanima Gent to je odličan znak da je igrač klasa jer oni godinama pogađaju sa afričkim igračima, ali mislim da nam ne treba jer smo vidjeli Pavića na šestici kako lagano oduzima lopte kao hajdukov trener u najboljim danima, nećemo pogriješiti ako ga dovedemo, ali samo u slučaju da neko iz veznog reda ide na zimu, Rog npr.
  • sebenico
    485


    Jesi kad gledao Čukarički pa znaš da je ''jako dobar igrač'' ili ...
  • LaznjakProsineckog
    595
    Kakve su šanse da Rog ostane kod nas nakon zime?
  • duksy
    289
    Rog bi trebao biti naš kapitalac kojeg kupujemo ovaj prijelazni rok.
    Bojim se da bi mogao puno više koštati ako ćemo čekati zimski rok, a uđemo u ligu prvaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions