• Kruno
    307
    Najvise sam mu zamjerao prosvjed protiv molitelja krunica. Sem toga ok je bio.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    brate nisi jedini , i meni je majoneza ,i to zvijezda sve . Znaci bukvalno ide u sve :lol: i uz salatu i uz meso , ja i cevape roknem sa majonezom kad Niko ne gleda
  • NitkoBitan
    17k
    ja i cevape roknem sa majonezom kad Niko ne gledaKujtim Shalla

    Sramoto :rofl:

    Ja u frizideru imam doslovno sve umake osim majoneze. Blagi i ljuti kecap (Heinz brutalan), curry umak, slatko-kiseli (eksperimentirao malo), senf, BBQ, blagi i ljuti ajvar...

    Majoneza meni nista posebno, jedino mi pase sa hrenovkama.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    od to svega ajvar mi je isto uvijek u frizuderu. Volim ga Ali samo domaci ili neki kupovni koji vuce na domaci. Gdje me sad nadkæjoste sa tim . Preskocit veceru ,rekao zeni da mi nista ne sprema . Kao lagana dijeta
    Sad cu pijest 30 hrenovki ,i djeci dorucak ,svu majonezu i ajvar sto imam. Shit kakvibste vi ludjaci ovdje . I uz to sodu bukarbonu i dva lazoprazola za kiselinu unapred ,da se zna
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    I uz sve to dok pišem ili tipkam kako vec. Cujem u kuhinji kako pas Svoju hranu jede , a ja gladaaaaaaan
  • Dinamosaur
    1.5k
    Hot-dog moze proci samo uz hrpu senfa. Nikakve majoneze il kecapi haha
    Sto ljudi sto ćudi
  • Mrvica
    3.9k
    bez majoneze ni u crkvu! :lol:
  • Patak
    2.9k
    A kaj velite na majonezu i ketchup pomiješane pa s ćevapima? To mi klinac voli, a nije ni meni loše.
  • Petar86
    884
    Msm da je taj combo baza za hambi umak koji je meni bolesno dobar, doduse u kombinaciji s cevapima nisam siguran kako to izgleda
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ide sve ko halva brate , to dvoje pomjesano je ko ajvar za nas u dijaspori kad se sve zalihe ajvara isprazne :lol:
  • Petar86
    884
    Ja imam otprilike za svaki umak s cim mi najbolje pase i tog se drzim

    Majoneza (najdraza) - sve vrste toplih sendvica, hamburger, cheeseburger, pizza, nekad cevapi
    Ketchup - Pomfrit, pohano meso, kajgana/jaje na oko
    Ajvar - Kotleti, vratina, cevapi, ramstek, leso meso
    Senf - kobasice
  • NitkoBitan
    17k
    Kecap sa jajima... prvi put u zivotu to cujem :yikes:
  • Petar86
    884
    Je cudno je, jaje na oko i ketchup je meni bomba

    Pogotovo kad se pomijesa zumanjak i kecap pa to kruhom pokupiti... top
  • Brusa
    1.5k
    Pogotovo kad se pomijesa zumanjak i kecap pa to kruhom pokupiti... topPetar86

    :ok: :ok: :ok: :ok:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.