• jedan u nizu
    8.2k


    Nije to cista matematika. Normalno da slijedi logicni pad forme kada si prvi u prvenstvu, imas niz od 10 pobjeda, i na kraju izgubis prvesntvo i kup u par tjedana. Normalno je da ce se pomalo rasut, pogotovo kada kao Rijeka nemas neka pojacanja.
    Dodaj atmosferu oko kluba, poskupljenje karata, manju dolaznost, sranje po klubu od strane navijaca i medija zbog toga, info da predsjednik kluba zeli prodati taj klub ....

    Nije to jednostavno da kazes da se to desilo odlaskom trenera.
  • MarK
    621
    Dogodilo se i Zrinjskom koji nije imao tih problema. Nakon apsolutne dominacije svrgnut je s trona. Rijeka je bila u teškoj borbi za opstanak, popili 7 komada kući od nas, da bi na proljeće nizom vrhunskih rezultata ulovili Europu. Dolaskom koga na klupu? Nije baš da je u zimskoj stanci doveo Gvardiola, Rodrija i Halanda. Neusporedivo teža situacija za Rijeku je bila tada nego sada. Bez prodajnih eksponata, bez rezultata, bez love.
  • jedan u nizu
    8.2k


    Onda mozemo reci i da je Sopic zasluzan za njihovu odlicnu formu proslog proljeca, i da je njegovim odlaskom sve otislo u k ...
  • MarK
    621
    ne osporavam Sopića, zasluge su i njegove. Po meni je on samo nastavio na taktičkim postavkama Jakira koji je ostavio dobro podmazan stroj. Nešto slično kao kad je Z. Mamić naslijedio Bjelicu. Ostavio ti uigranu momčad. Samo ih pusti da igraju bez puno kemijanja. To će šljakati dok nema prodaje i dok sam ne odradiš vlastite pripreme. Kasnije će se vidjeti čiji je to rad bio.
  • scooniepenn
    3.2k

    Čekaj, analogijom da su oni sve zabili, a mi ne? Pa tako možeš u barem 70 posto utakmica gledati (lani recimo uzvrati protiv PAOK-a ili AEK-a; kakva ti je to logika majko mila). Da je sve s obje strane zabijeno onda bi na poluvremenu bilo 4:3 za nas. Dakle, ni u kojem paralelnom svemiru oni po svim kreiranim prilikama obje momčadi nisu zaslužili voditi 0:2 ili 1:3. Osim toga, ako smo mi imali 7 izglednih prilika ukupno, a oni 3, hajde mi molim te seciraj koje su to naše izgledne prilike u 2. poluvremenu ako osim grede nakon kornera Batka nismo ništa u 1. poluvremenu imali? Tvojom i Underovom logikom, i samo vašom, mi smo ih u 2. poluvremenu imali 6, što je naravno glupost.
  • Zagi
    7.6k
    Sustav s 2 napadača, bilo hibridni ili 352 nam daje mnogo više. Tečnije rotacije, više dubine, kombinatorniji raspored na terenu.Daliban

    Ne misliš da je apsolutna podčinjenost u tom sustavu protiv nogometnih liliputanaca Osijeka i Rijeke razlog za nesigurnost u te teze?
  • Crni
    43
    Ti si svoj odavno donio ali te pamćenje baš i ne služi. Kao ni “marcia amoroso-a” Ili je ovo kao Milijunaš, pa se čeka konačan odgovor? Hahaha, presmiješni likovi.
  • Bernard
    514
    koji si ti lik padobranac, uletit tak i znebuha i govorit ljudima da su smiješni?!
  • Crni
    43
    Nisam padobranac, čitam komentare. Pisali su ti ljudi i puno gore stvari i vrijeđali; trenera i bilo koga tko se nije u potpunosti slagao s njihovim viđenjem situacije. Pa mi je sad smiješan jer kao čeka Svetog Petra da donese konačan sud, a otkaz mu je htio uručit još prije Betisa.
  • marcio amoroso
    36.3k

    Ne izmišljaj stvari koje nisu točne u vezi mene. Nađi mi post gdje sam ja nekoga od forumaša vrijeđao.
  • Noel
    5.9k

    Električna komunikacija nikada neće zamijeniti lice koje svojom dušom ohrabruje drugu osobu da bude hrabra i iskrena. – Charles Dickens.
  • Bernard
    514
    Pa neznam šta bih ti rekao osim da ne čitaš forum očito dobro. Njih dvojica ne vrijeđaju pogotovo Marcio. Ima ovdje dežurnih poklopaca dovoljno tako da neznam kaj si se na njih namjerio.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    U Pragu uslo sve sto nije trebalo i jest, u Solunu i na Kosovu da ne pričamo, al zato doktorske dizertercija kraja sezone, nadoknadio bodove, osvojio duplu krunu, promjenio sustav protiv Qarabaga prvu, dernio ih, ekioe ooja je do sudacke nadokande imala prolaz protiv prvaka Njemačke, i na poteškom gostovanju diplomirao iste te osmanlije.

    Bravo " vrla bosančino" onaj tko te od početka branio, još mu je i draže.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.