• skener
    873
    Profa svaka cast
    Zivcirao si nas puno puta, ali zasluzujes naklon
  • IceMan
    2k
    Grande Sergej Jakirović!


    Naklon… :clap:
  • cibona
    2.8k
    Jakir polako, ali sigurno sazrijeva, kao trener i kao čovjek.

    Čestitke na ulasku u ligu prvaka i veliko hvala!
  • diebalo77
    184
    Profa legendo
  • by-tor
    152
    Jakirball jaše i dalje :heart:
  • Nadmocniji
    216
    A lijepo je covjek rekao: "Dajte mi jedne pripreme i jedan prijelazni rok".
    Dali smo mu, i donio je covjek duplu krunu.
    Onda smo mu dali jos jedne pripreme i prijelazni rok i uveo nas je u Ligu prvaka.
    Samo naprijed Profa i idemo u nove pobjede! d!
  • BBBaranja
    2.5k
    Profesorčino :clap:
  • Danko
    1k
    Sjećam se kako su Splićani i Riječani pisali prošlu jesen i zimu po portalima "Jakire izdrži" i naslađivali se, ali gospon Jakir je izdržao , odveo Dinamo do duple krune i u Ligu prvaka.
  • Ali
    2.1k
    Puno puta sam osobno sumnjao u njegovo vodjenje utakmica.
    Ali moram mu priznati da ima statistiku na svojoj strani.
    Vrlo malo trenera se u nasoj povijesti moze pohvaliti u prvoj godini rada dvostruku titulu i ulazak u LP. i on-top proljece u europi kroz dva kola.
  • hardek
    2.8k
    Jakire od 365 dana u Dinamu, psovao sam te barem 260. Moje isprike i svaka čast na startu u ovu sezonu.

    Adaptacija u utakmici protiv Qarabaga doma, minimiziranje prilika protivnika danas, rotacije protiv Gorice, konstantno mijenjanje između 4-3-3 i 3-5-2 tako da se protivnik mora pripremati na obje varijante što im u startu onemogućava kvalitetnu pripremu. U svakom slučaju isto kao što je Dinamo igrački napredovao, tako se i Jakir nadogradio i drago mi je zbog njega.
  • quizzy86
    61
    bravo Profa majstore, puno sam ga puta izvrijeđao i omalovažavao.. i pokazalo se koliko sam bio u krivu!
    ovo je pravi Dinamo, Dinamo zbog kojeg je Jakir doveden!
    Moćni i europski!
  • Mr Anderson
    7.8k
    Kad se uzme u kakav kaos je čovjek upao, napravio je vrhunski posao. Rasulo je bilo na katu i terenu, posrtalo se, bili smo nigdje ali na kraju se uzela dupla kruna i ušlo u LP. On je svoj ugovor debelo isplatio.
    Osobno nikad ne vrijeđam trenere i igrače Dinama, mogu ih kritizirat, ali vrijeđat ne. Ima ovdje budalaša koji su našeg trenera vrijeđali na sve moguće načine. Isti ti bi trebali se ispričat čovjeku ili trajno odlogirat.
  • Dzgšb
    807
    Prvi sam te pljuvao ,ali ovo što si ti izvukao i odradio ono baš profesorski , zato u LP samo jako da nam ostvariše sve snove što sanjamo i ako Bog da što ćemo dugo sanjati ,šefe uživaj otkad si došao iz Rijeke iz one idealne situacije tamo pokazao si koliko si iskren i pošten na svakoj press konferenciji prije i poslije tekme i ponosni smo na ovakvog trenera , profa :clap:
  • wolfgang14
    1.4k
    Prvo sam te dizao u nebesa jer sam te zazivao u dinamo mjesecima prije nego si došao jer sam smatrao da si najbolji izbor za nas (nakon Bjelice). Branio te 100 puta ali nakon ballkanija sam morao stat na loptu, malo sam izgubio vjeru i mislio da neće ići ali onda si sve preokrenuo! Svaka čast legendo, volim te
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.