• Captain America
    17.6k
    IMG-2828.jpg

    Došao si u klub kada smo bili na koljenima i odmah pobjednički najavio osvajanje naslova iako si bio svjestan svih problema na terenu, a pogotovo u vladajućim strukturama. Dugogodišnja jezgra momčadi je rasprodana u par dana, a uskoro su momčad pokosile ozljede gdje si za prvih 11 jedva skupio igrače. Nakon šokova na jesen si uspio podići ekipu i s 5 pobjeda u 6 utakmica nas zadržati na vrhu prije odlaska na zimsku pauzu. Nakon šoka s Lokomotivom si opet podigao momčad i izbacio španjolskog velikana Real Betis. Nakon najvećeg šoka i ispadanja od PAOKa si izveo čudo, pobijedio u idućih 12 od 13 utakmica i osvojio duplu krunu kad je bilo najteže. Kao šlag na tortu ovih godinu dana o kojima se može snimiti film si u kvalifikacijama za LP o kojima ovisi budućnost kluba s ukupno 5:0 izbacio ekipu koju je prošlogodišnji hit Bayer Leverkusen jedva izbacio iz EL dvama golovima u sudačkoj nadoknadi s igračem više.

    Vizionarski si vratio i danas ključnog stopera Kevina Theophilea-Catherinea. Čovjek koji nikad nije ni smio napustiti Dinamo je donio nužno iskustvo i smirenost u jako zajebanoj situaciji. Valjda si jedino ti u Hoxhi vidio pojačanje za Dinamo. Stvorio si Kulenovića zbog čijeg su se vraćanja u klub mnogi križali.

    Pokušavali su te poniziti s nazivima poput "trenerčine" i "bosanskog trenera koji može raditi samo u Bosni". Širile su se laži da ne znaš strane jezike pa ti zato moraju igrati domaći igrači. Pretpostavljam da je sudac iz prve utakmice s Qarabagom iz BiH s obzirom da si zbog rasprave dobio žuti karton. Govorili su da ti senatori sastavljaju prvih 11 jer samo zbog njih i dalje imaš posao. Možda su ti ljudi shvatili koliko su senatori važni za ovu ekipu nakon utakmica s Qarabagom. Valjda samo psihijatrijski odjel s transferima ima više postova od tvoje teme. Nadam se da je nekima barem malo neugodno zbog svega što su pisali zadnjih godinu dana.

    Doživio si najveću tragediju par dana prije ključne utakmice s Rijekom i kao pravi vođa poveo ekipu po novi naslov u Zmajevo gnijezdo.

    Uživaj u taktovima himne LP dok izlaziš na teren prije tih 8 (možda i više :cool: ) utakmica s najmoćnijim klubovima na svijetu. Zaslužio si sve što ti se događa zadnjih tjedana.

    Profa/Šefe/Trenerčino s velikim T, hvala ti na svemu u zadnjih godinu dana. Idemo proći grupu LP i opet ispisati povijest ovog kluba!
  • Tongo Doumbia
    3.9k
    IMG-2829.jpg

    Autobus i vožnja idu do Zemlje Sreće.


    Vozač je malo nervozan jer uskoro moramo krenuti...

    Karte rezervirajte kod kolega @Captain America i @Zagi.


    Oprostite mi, morao sam, i zaslužio.
  • Captain America
    17.6k
    Karte rezervirajte kod kolega Captain America i @Zagi.Tongo Doumbia

    Samo za članove Sergej Jakirović fan cluba.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Cestitke iskrene i veliko hvala , nakon svega ,uspona i Padova. Hvala Jakiru, a i hvala onima koji su ga zadrzali, koji su pametniji hvala bogu od vecina nas koja je sumnjala
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Jakire moje isprike, ipak si me razuvjerio i dokazao da si ipak Profa Jakir :cool:
  • Zagi
    7.5k
    a i hvala onima koji su ga zadrzali, koji su pametniji hvala bogu od vecina nas koja je sumnjalaKujtim Shalla

    A, ne bih ja išao tako daleko. Zadržali su ga iz nedostatka sredstava i kvalitetnih alternativa u tom trenutku. Nikakva providnost bivše uprave to nije bila.

    Ono što bi ja naglasio u ovom raspletu događaja je kontinuitet trenerske struke.
    Treneri nemaju magični štapić i trebaju vrijeme da poslože stvari.
    Zaključci o kvaliteti trenera se donose prebrzo i neutemeljeno.

    Ajmo svi zajedno biti strpljiviji i pametniji u budućnosti.
  • Jurki
    11.6k
    Nista ovo ne valja. Treneru momentalni otkaz.
  • Peškaman
    4.2k
    Jakire, čestitam!
    Uživaj u LPa.
  • Jaro
    7.3k
    Kad je dosao smatrao sam da nije trener za Dinamo. I dalje smatram to - da u trenitku dolaska nije bio trener za Dinamo. Putem je on to cesto i dokazivao, ali eto, kod tog Betisa vani, nesto se preokrenulo, odradio je kako treba, i zaradio malo kredita. Nakon PAOKa - sve doktorski.
    Ulazak u ovu sezonu - pokazao koliko mu odradjena ta prosla sezona znaci. On danas ima bas to kaj nema ni jedan drugi nas trener - uspjesno odradjena takva sezona u Dinamu...
    Ove 2 utakmice protiv Qarabaga su pokazale da se ne boji ni riskirati (ostavljanje propuha lijevo kako bi ipak viae manje zatvorio njohovu sredinu i uzimanje medjuprostora).
    Sto duzi mandat na klupi zelim...
  • Paggini
    19.3k
    Šta god mislili o njemu, više neće biti isprika za usranu igru jer odradio je već dvaput pripreme, dobio šta je tražio od igrača, ali isto tako ako to bude sve letilo i gorilo, njegovo je djelo i potpis.Paggini

    Ovo sam napisao prije nešto više od mjesec dana. Jebiga, priuštio nam je svima previše trauma da ne zaboravimo samo tako lako.

    Kad su ga ostavili, dolaskom nove uprave, svi smo rekli da je to spasilo sezonu. Ali sada, mislim da je, ne spasilo, nego diglo Dinamo na ovu razinu.

    Ovo je napolon Jakirov Dinamo, ovo je ekipa koju je htio, ovo je formacija koju je htio. I u Ligi prvaka smo, nadmoćno, autoritativno, znalački. I to je sve i njegova zasluga.

    U eri smo Jakirovog Dinama, neka bude najveća era koju smo imali.

    Čestitke Profa, večeras si doktorirao!
  • Mihaljević
    9.7k
    Ako neki naš trener ima karakter za proći skupinu lige prvaka - to je Sergej Jakirović.
  • Jurki
    11.6k
    Čestitke Profa, večeras si doktorirao!Paggini

    Mislim da bi bilo korektno da se od veceras ono sve lose kaj je bilo prosle sezone "izbrise" da ga jebes zasluzio je.
    Ova Liga prvaka je njegov potpis.
  • Peškaman
    4.2k
    Najveća kvaliteta čovjeka je prihvatiti da si bio u krivu i priznati grešku,što vidim da ovdje ima takvih ljudi.
    Zato i je ovaj forum kvalitetan.
    Idemo svi skupa zajedno za boljitak Dinama,sljedeći korak je knock-out faza LP :cool:
  • Noel
    5.9k
    I rođenog oca bi zvređal nakon onog Balkanija.Jakire svaka čast. Isprike i udaraj dalje. Uz pravog sportskog direktora i sposobnu upravu napravio si jeben posao skupa sa njima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.