• Tradicija bunta
    5.5k
    Mamic je prozvao predsjednika vrhovnog suda da ga je on osobno podmicivao pa su se stvari malo oduzile.
    Predsjednik vrhovnog suda se nakon toga zavukao u misju rupu.
    Nitko ni mu ni bu o tim optuzbama, ni da se na informativni nekoga pozove.

    Inace jedna od nadleznosti vrhovnog suda je :

    • odlučuje o žalbama protiv prvostupanjskih odluka županijskih sudova i Visokoga trgovačkog suda Republike Hrvatske i protiv vlastitih prvostupanjskih odluka, ako zakonom nije drugačije određeno
  • SAS1987
    13.4k
    5.mj je spominjan zbog jednog novinarskog članka u početku godine.

    Ocigledno je da ima Mamić vrlo jaku protekciju, jer je službeno u istraznom pritvoru i bi jao takav trebao sto prije dobiti konacno presudu.
  • xavier
    11.1k
    jer je službeno u istraznom pritvoruSAS1987

    Službeno je bjegunac od hrvatskog pravosuđa, ali zanimljivo je da to uopće ne predstavlja problem većem dijelu javnosti. Kao da se radi o sasvim beznačajnom detaljčiću.

    Mediji rade intervjue s njim, nogometni dužnosnici uredno govore o tome kako se sastaju s njim, čak je i bivša predsjednica jednom prilikom izjavila kako "presuda nije pravomoćna" :rage:
  • marcio amoroso
    32.1k

    Zbog te i sličnih izjava sada može samo raditi “za 8000 preko interneta”
  • SAS1987
    13.4k
    Službeno je bjegunac od hrvatskog pravosuđaxavier

    U jednoj emisiji je bilo kazao da se mu treba pod najvisom prioritetom dati presuda jer se pravno smatra ko da je u istraznom zatvoru. Ali nema veze, cekamo na presudu več predugo.
  • NORTE
    9k
    Molim nekoga da postavi karikaturu "mamić i wc papir" od nik titanika, baš je prikladna sad.
  • marcio amoroso
    32.1k


    Gdje je ta karikatura? Na instagramu je zadnja od Keruma :grin:
  • NORTE
    9k
    Starija je karikatura, možda pola godine-godinu. Mamić na wc-u ali ne treba papir...
  • runtothehills
    382
    16.10.2004

    IZVRŠNI dopredsjednik Dinama Zdravko Mamić podnio je ostavku nakon još jedne blamaže zagrebačkog prvoligaša. Naime, u Maksimiru je Slaven Belupo bez nekoliko standardnih prvotimaca svladao Dinamo 2:1, nakon čega je Mamić najavio odlazak iz kluba.

    "Mislio sad da se svašta može dogoditi, ali da se dogodi ovo što se dogodilo danas nisam mogao zamisliti. Dođe mi da si zapjevam Došao je i taj dan, nije umro Partizan, ali je umro Zdravko Mamić. Žao mi je što nisam uspio u svojoj misiji. 33 godine sam u ovom klubu, i skoro da sam više želio da Dinamo uspije nego da mi obitelj bude na okupu. Ne želim sad iz ovoga izvlačiti nikakvu patetiku. Moja konačna odluka je da odlazim iz Dinama. Sreća je da je za ponedjeljak zakazan redovni sastanak Izvršnog odbora, na kojem ćemo odlučiti što dalje. To je sve što ja imam za reći" - rekao je Zdravko Mamić nakon utakmice Dinamo - Slaven Belupo, dodajući kako ima veliko povjerenje u ovu momčad i siguran je da će Dinamo uspjeti, ali bez njega.

    Mamić je rekao i kako mu je najviše stalo do Bad Blue Boysa koje je izuzetno poštovao. "Oni i ja smo isti, na istoj strani. Malo je nedostajalo da odem neokrznut, ali u 92. minuti su me zakačili" - prenosi Sportnet riječi Zdravka Mamića, kojem su navijači vikali "Mamiću, odlazi".

    "Bez obzira na moj odlazak, neću biti kočničar, rušitelj poput nekih koji su se kleli u Dinamo i sve radili kako bi naudili meni i Dinamu. I dalje ću dolaziti na stadion i navijati. Oni koji će me naslijediti moći će računati na moju podršku." - zaključio je Mamić.
  • Pop corn
    5k
    "...Rođen sam u Bjelovaru, u Zagrebu sam 40 godina, ali želim umrijeti kao Hercegovac..."
    (Zdravko Mamić, Večernji list, siječanj 2011.)

    Pazi što želiš, mogli bi ti se ispuniti! :lol:
  • Crusades1986
    9.6k
    Kaj nije on javno priznao da je mason? Mislim ak njega izaberu za glavnog odvjetnika onda se nemamo čemu nadat posebno oko pravomocnih presuda.
  • NORTE
    9k
    Bravo, da, onda nema ni teoretske šanse da ga izaberu. Možda se baš zato i prijavio, jer je prethodni zato i smijenjen.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.