• Kwedi
    3.8k
    Ili neki pametnjakovići to javno na forumu napišu kao podsjetnik
  • SAS1987
    13.5k
    Nemojte više kmecit oko mamica i uprave. Da smo pravi otisli bi tamo i izbacili ih u smjece. Sa obzirom da smo odlucilo na cekanje na punomocnost presude, onda možemo samo cekati a oni nek se sprdaju sa nama.

  • SAS1987
    13.5k
    ma bio sam namjerno sarkastičan i malo provokativan.

    Bit če brzo svibanj kada bi trebala biti punomocnost presude, a nikad se nezna, mozda će sada Uskok preuzeti netko kvalitetan pa se neke stvari rijese jos brze.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    nisam baš bio obraco pažnju na to.........sory

    Nego da li upravnici čitaju forum?
  • Mališan
    1.7k
    Smeće mrtvo našmrkano kar će se više predozirat krepat u teškim mukama
  • Pop corn
    5.2k
    Nego da li upravnici čitaju forum?Navijač Dinama

    čita i potparol kluba i njegove poganske sluge u sastavu SN-a i JL-a
  • Bosna86
    11.6k
    Odvjetnik nakaze Veljko Miljevic priznao da je mason... Velikog Hrvata i katolika zastupa član organizacije koja se zadnja 3 stoljeća bori protiv Crkve.... Svakim danom lik tone sve vise i vise.... Nije da se ne zna da bi taj i sa crnim vragom radi interesa bio, ali nije na odmet ovakve stvari potencirati da i najzatucaniji sloj društva otvori oci
  • ZDS86
    205
    Crkva i nije bas neka suprotnost Mamiću i ekipi.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Prijatelju, tko ih nije otvorio do sada neće nikada.
  • Bosna86
    11.6k
    Par puta sam otvarao njegovu fb stranicu, komentare ispod gnk objava ili komentare ispod novinskih članaka pa sam bio u dvojbi da li ljudi uopće ista i znaju... Čim se sklonis od ljudi koji konstantno prate Dinamo, skuzis da ljudi nemaju pojma
  • immerwieder
    1.2k
    onoj alkoholičarki iz rijeke vrhovni sud donel pravomoćnu presudu par mjeseci nakon osnovne, a mi čekamo, i čekamo
  • xavier
    11.1k
    Čim se sklonis od ljudi koji konstantno prate Dinamo, skuzis da ljudi nemaju pojmaBosna86

    Pa naravno da nemaju. Ljudi koji su "unutra" često nemaju pojma koja je razlika između dioničkog društva i udruge te da udruga nema vlasnika. Zatim novinari koji svako malo vlasnika nekog istočnoeuropskog kluba nazovu "rumunjskim/moldavskim/gruzijskim Mamićem", a govore o čovjeku koji je tamo kupio klub i financira ga svojim novcem...znači čista suprotnost od onog što je Zdravko ovdje radio.

    A kad govorimo o ljudima koji nisu "unutra", oni pojma nemaju. Oni samo znaju da je Mamić "odličan menadžer i da navijači imaju nešto protiv njega", ali ne znaju baš točne detalje o čemu se radi.
  • Plava Slavonija
    65
    Pa jel nismo cekali 10.mj, pa kraj 11. mjeseca za tu pravomocnost? ili sam ja nesto pobrkao ? sada vidim spominje se 5.mj ?
  • xavier
    11.1k
    Po medijima se neko vrijeme spominjao kraj 9. mjeseca prošle godine kao rok, ali to je davno prošlo. Kako god bilo, sad je prošlo stvarno već jako puno vremena od nepravomoćne presude i očito je da je negdje zapelo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.