• Neki tip
    19.4k
    nije da ne pripada, nego u potpunosti ispunjava stereotip - pogotvo svoje okolice tj. regije.agramZ

    Uh, ružno, jako jako ružno..
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Jos noga preko noge na misi, u tome činu mu je sav pokazatelj respekta prema Crkvi, Bogu , i vjeri ...
  • agramZ
    2.3k
    to je njemu vjerojatno rutina, ono svaku nedjelju kao pravi 'rvat katolik na misu i poslje u svakoj recenici psovati boga.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    je , to mu je trenutno stanje, ne daj Bože da je u ZG.....davanje zemljista, određena svota novca,crne liste, teško drogiranje , jesam li još šta zaboravio ??? Vjerovatno jesam jer se o tome smeću more napisat Biblija(bože me prosti) :brow:
  • Ero
    934
    Smatraš kad netko ide u crkvu da je to loše :brow:
    Nevezano za kriminalca
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ne kad netko tko je vjernik da ide nek ide idem i ja, netko tko za sebe predstavlja vjernika a zapravo to nije, i ne smao za vjeru , nego opcenito, ože tebi primjer netko glumit prijatelja ako imaš para, kad ne budeš imo nema ga, mamic je cigan srbin udbaš mason sve samo ne Rimokatolik.
  • Neki tip
    19.4k
    ne bih rekao da je na to mislio, nego da su Hercegovci i inace kao Mamić.. krimosi u prvim crkvenim redovima
  • Infinity
    15.3k
    Krimosi su svugdje u prvim redovima u crkvama, pa i dzamijama. Vole biti vidjeni, vole da se o njima prica, vole da neka baba od 85 kaze kako su to fina 'djeca' koja su svake nedjelje na misi, jos ako ide na pricest to je sami put do raja. Vole ih i oni s oltara, jer su ipak takvi najdubljeg dzepa.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    po vasem ispadne da mrzim hrvate koji su iz hercegovine, ne ne mrzim ih isti su Hrvati kao i mi na sjeveru ili netko iz srednje bosne kao Infiniy Marcio Amoroso i dr razlika što više oni imaju muslimanskog naglaska i šprehe nego mi ostali ali više manje.. htio sam rec da ne volim DVOLIČNE osobe , osobe koje sebi umisle da su nešto što zapravo nisu
  • agramZ
    2.3k
    gdje sam to rekao? opisao sam samo taj stereotip. a ako ides u crkvu samo zato da ides ili eto, mora se, kao neka rutina, a zivot zivis kao jedan mamic, onda je to lose ili bolje receno bezveze, glumi velikog katolika a cijeli svoj zivot grijesi.
  • Dino
    2.2k
    Mislim da je pohvalno kaj ide u Crkvu bez obzira na to kakav je covjek jer za svakog postoji put, pa vjerujem da ce ga neki barem pod stare dane naci ili se u nekom trenutku zivota pokajati za ono kaj su radili. Jedino ne podrzavam ovu seljaciju s prekrizenim nogama, mada sumnjam da se moze ocekivat drugacija pozicija.
  • Neki tip
    19.4k
    nit sam tebe citirao, niti na tebe mislio :)
  • Neki tip
    19.4k
    opisao sam samo taj stereotipagramZ

    Koji si povezao sa svim ljudima iz jedne regije, a to je.. pa tak, bezveze i ružno u najmanju ruku.
  • deda
    28.1k
    Dečki, znate da ne volimo te sektaške, brojanje zrnaca rasprave. Izbjegavajte upadat u te rupe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.