• Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Najbolje hercegovačko vino je meni Kameno vino.The Undertaker

    Ima i boljih vjeruj mi, mada nije ni Kameno loše.

    Ako netko voli jača crna vina svakako preporučujem hercegovački Trnjak.
  • Neki tip
    21.3k


    Da Talijani znaju kaj im radite od nacionalnog jela, mislim da bi vojsku poslali.. :grin: Doduše, imajući u vidu kakvi su u tome, vratili bi se brzo kući, umrljani majonezom. :smirk:

    I majoneza na pašteti je izum koji sam prvi put dolje vidio. :) Ne velim da se jedino tamo tako jede, ali prvi put sam tu kombinaciju i to masovno raširenu, vidio dolje. Obavezno Argeta, a od majoneza tada je bila popularna Hellmans.. poslije su je zamijenile Thomy i standardna Zvijezda.

    Priznajem, i ja volim tu bolesnu kombinaciju. :zip:
  • Neki tip
    21.3k
    U Hercegovini ima ljudi dosta koji jedu majonezu uz sarmu par ih znam :lol:Dzgšb

    Ja uz sarmu pijem mlijeko, što je većini ljudi van svake pameti, ali eto. :) Za sarmu i majonezu sam čuo također samo dolje i zapravo mislim da imamo obrazac..

    Treba smisliti novi naramak viceva, ono s mercedesima i bijelim čarapama više ne šljaka.

    "Ide Hercegovac i nosi 5 kg majoneze..."
  • Peškaman
    4.2k

    Da,pašteta+majoneza,jbga ide.
    Većina i ribljih pašteta po restoranima se radi tako što se doda malo majoneze.
    Da ne zaboravimo francusku salatu zimi,mjesec dana se jede doručak,ručak, večera :rofl:
    Prijatelj mi jede majonezu s kruhom,namaže kao Nutellu :lol:
  • Tongo Doumbia
    4k
    Probaj Teutu kolega. Isti proizvođač, ali to im je baš premium svih premiuma.
  • The Undertaker
    5.1k
    Zapisujem. Hvala svima.
  • Droljo
    8k
    Jeste nadrobili gluposti da se smrzneš. Gemišt je zakon, bevanda je bljutava. Bambus mi žena pije i to sa vrhunskim vinom. Domaća frankovka barik od godinu prije top topova, probaš gut dva i dalje dereš bambus. A ovo za majonezu na pizzi neću niti komentirati. Kad smo kod njenog veličanstva postoji samo zvijezda i 5 mjesta praznih pa onda te gluposti tipa tomi itd. Bijeli kruh, majoneza i gore par malih kolutića gavrilović čajne... Okus djetinjstva :lol:
    Prijatelj mi jede majonezu s kruhom,namaže kao NutelluPeškaman

    Napisao si ovo kao da je to nešto čudno. Derem i ja tako kad si u cajtnotu i trebaš brzinski snack...
  • Keyser Soze
    10k
    Trudnica u Zagrebu opljačkana od strane dva "doktora i inžinjera" koji traže azil. Kako je krenulo grad će nam se pretvorit u Marseille.

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/naoruzani-mladici-nasrnuli-na-trudnicu-u-visokom-stupnju-trudnoce-pomozite-nam-pronaci-ih-znamo-odakle-su-15494464
  • Dzgšb
    812


    Hahahah mi kad dođemo do naših u Zg ne možemo se čudu načuditi , a tako i oni kod nas kad dodju ali za majonezu kad su vidjeli na pizzi odmah su nas proglasili ludima :lol:

    Definitivno treba viceva sa Hercegovcima i majonezom kantom od 5 kg. :lol:
  • Peškaman
    4.2k

    Volim i ja tanki sloj i na vrh čajna/salama/mortadela plus sir.
    Ali samo majonezu na kruh i to onako debelo namazano kao da Nutellu mažem,osobno ne :lol:
  • Krizy
    43.1k
    Lako za vino, proizvodnja rakije šteka zadnjih godina.
    Ove godine će se valjda izvući nešto.

    Jel bilo išta meda kod nekoga, ako ima tko pčele
  • Neki tip
    21.3k
    Bijeli kruh, majoneza i gore par malih kolutića gavrilović čajne... Okus djetinjstva :lol:Droljo

    Doručak grčkih bogova! Doduše, Gavrilović čajna možda malo odskače tu, to je skoro pa delikatesa, zamijenimo je ovdje Polijem.. Bijeli hruh, majoneza, poli salama i cedevita. Svi djetinji "otrovi" na jednom mjestu.. :love: :yum:
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Jel bilo išta meda kod nekoga, ako ima tko pčeleKrizy

    Čuo sam od par ljudi da im nije baš bajna godina.
  • Oluja
    4.3k
    Mozda je grijeh kvariti vino vodom, ali sigurno nije grijeh vodu oplemeniti vinom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.