• Jaro
    7.3k
    Pa istekao mu ugovor, nije htio potpisati novi. Sto Ferencvaros tu moze?
  • nemapredaje
    3.2k


    Valjda su se nadali da će potpisati s njim novi ugovor
  • scooniepenn
    3.3k

    Pa sad sam ti objasnio. Ušao je u zadnju godinu ugovora, jasno im je artikulirao da neće produžiti ugovor i da ima veće ambicije te da je spreman odraditi ugovor do kraja. Koristili su ga primarno u najbitnijim utakmicama jer im je ključan igrač bio i procijenili su da kad ga već plaćaju držanje na klupi nema pretjeranog smisla. Prošlo ljeto očito nisu dobili ponudu koja im je bila financijski dovoljno dobra da ga prodaju. Je li uostalom većina ovdje početkom ljeta zagovarala da se Petka ako ne bude htio produžiti ugovor ne prodaje za siću, već da radije odradi ugovor do kraja (naravno ako netko ranije ne aktivira klauzulu, a on ponudu prihvati).
  • The Undertaker
    5.1k
    Sve ja to razumijem ali ako imaš ovakvu stoperčinu onda ne puštaš da ti uđe u zadnju godinu ugovora već ili produžiš ili ga prodaš. To je kao da smo mi pustili da J. Šutalu istekne ugovor. Nama je netko poklonio 4-5 milijuna eur (barem sada tako izgleda) pa se pitam u čemu je kvaka.
  • GOAT
    1.2k
    Tema opet postaje biopolarna.

    Da igraca prodas, trebas i njegovo odobrenje. Nadali su se da ce produžiti a kad su shvatili da to njemu nije namjera, morali su odraditi ugovor do kraja.

    Naravno da je za njega i managera bolje doci kao besplatan igrac jer tako dobija veci bonus za potpis.

    Usporedba njega i Sutala nije validna, totalno drugi scenarij.
  • Jaro
    7.3k
    pSG je imao Mbappea pa se eto doveo u situaciju da ga je Real doveo bez odstete.
  • Krizy
    43.1k
    Reci mi koliko vremena bi bilo dobro pričekati prije nego što se donese sud i pričekat ćemo.Daliban

    Sam si napisao za Ogiwaru i Roga da su odigrali premalo minuta za donijeti sud o njima, a odigrali su više od Mmaeea. Tako da nemoj se uvijek praviti pametan, jer sam sebi uskačeš u usta. Kakav lik.


    za Ogiwaru još nemam formirano mišljenje. Jednostavno nije dovoljno odigraoDaliban

    Ne znam temeljem čega vidite Roga kao udarnog igrača? Praktički ništa nije odigrao i ne znamo što će biti s njim na zimu.Daliban
  • Nino Bule
    13.4k

    Ovisi koliko dug ugovor je imao i o puno okolnosti, evo rpg je za nas potpisao na 3 godine, sad uskoro ce bit jos dvije do isteka, sumnjam da ce se takvog igraca silit da potpisuje novi ugovor ako nece i dok ne uđe u zadnju godinu standardno ce igrat, meni takav scenarij uopce nije nezamisliv a trenutno je jedan od boljih igraca u klubu
  • Orc123
    7.8k
    uf, treba vec sad ili najkasnije na zimu sjesti s njim, dat mu pravi ugovor i vezati ga do 2028g barem.....on i Mikic su beton naredne 3-4 sezone....dat mu pravi ugovor jer ga zasluzuje....pa svaki analiticar, trener, komentaror, se cudi kako takav igrac zavrsio kod nas...ocito zato jer je strasan karakter, a i tome u prilog govore info iz svlacionice o njemu, uglavnom top lik!
  • Nino Bule
    13.4k
    Pa sigurno ce mu se ponudit nov ugovor to nitko ne dvoji al rpg-u sigurno nije san od malena provest karijeru u dinamu, momak je dosao ozivit karijeru i nazad u lige petice i vidio nas kao savrsenu platformu za to, mozda i klikne s gradom i ekipom pa mu se ne bude zurilo nigdje i ostane 4 godine al pricamo o realnim scenarijima kao primjerom zasto bi mmae mogao na isti nacin u ferencu odradit svoje korektno i cekat istek ugovora za bolji angazman.
  • Orc123
    7.8k
    Bas sad gledam Young Boys, Galatuni ostale tekme malo i ono nista posebne ekipe ali...ali puno su svi motoricniji u sredini od nas.....imat cemo problema u tom segmentu. Ili cemo na brzini morati dobiti sa Rogom ak nis drugo ili dovesti jednu motoricnu 6icu...
  • sebenico
    552
    Mi smo motoričniji ove sezone u odnosu na prošlu, ali i dalje je to ispod nivoa koji nam je potreban za LP. Mišić i Petko su tu dvije najlošije karike i iako su oni klubu donijeli mnogo u proteklom razdoblju, trebalo bi gledati da se na te dvije pozicije dovedu igrači koji mogu tome odgovoriti. Jednostavno su tempo i dinamika u HNL-u znatno niže u odnosu na LP.
  • Keyser Soze
    10k
    Ako uđemo u LP ja bi uzeo igrača poput Gnezde Čerina, ne može Mišić ovo sam izgurat.
  • Nogo
    3.6k

    Morati ćemo sigurno nešto takvo + jednog napadača tipa ovaj Juninho jer nedaj Bože ozljede Petka ili Kulena neće nam Cordoba ili Pjaca to igrati.
  • Orc123
    7.8k
    najproblematicniji je vezni red po pitanju motorike, pogotovo igraci koji ce manje vise biti standardni....sve ostalo smo dosta ubrzali, pa cak i stopere ...

    Ma siguran sam da ce doc jos koji igrac ako se osigura LP
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions