• The Undertaker
    5.1k
    Sve pet ali ćemo ga onda početi prodavati već sljedeće sezone. Nećemo igrača vrijednog par milijuna nečega pustiti samo tako.
  • Nino Bule
    13.4k

    Mozes probat al ne mozes igraca na nista natjerat, jedan mbappe je otisao besplatno u real, nije bas svaki takav scenarij tako samorazumljiv i jednostavan kako ga ti prezentiras, i onda iz te hrabre pretpostavke ides dalje i vadis zakljucke o mmae-u i njegovim manama, meni suluda prica.
  • Daliban
    1.6k
    Sam si napisao za Ogiwaru i Roga da su odigrali premalo minuta za donijeti sud o njima, a odigrali su više od Mmaeea. Tako da nemoj se uvijek praviti pametan, jer sam sebi uskačeš u usta. Kakav lik.Krizy

    Nijedan nije igrao u kontinuitetu. Ulazili su s klupe svakih nekoliko. Ne uskačem si u usta nego ti izvlačiš izjave iz konteksta.
  • ksapi
    2.8k


    Ajde reci nam koji stoper je dovoljno dobar za Dinamo. Pitao te kolega par stranica prije. Jako me zanima odgovor
  • The Undertaker
    5.1k
    Ja sam davno naučio da nema besplatnog ručka. Vidim da ovdje dosta ljudi još nije.
  • Dudu9
    812
    Mislim da klub ulaskom u LP neće trošiti novce na pojačanja, realno osigurali bi novce a i 1,2 pojačanja ne mogu napraviti od Dinama momčad koja ce pobjeđivat u LP, a i politika guranja svojih mladih igrača pa nema smisla da neki stranac zauzima to mjesto, vjerujem da ce se traziti veća pojačanja na kraju prijelaznog roka di bi uzeli nekog RPG koji bi ispao višak u nekoj momčadi a nama bio pojačanje besplatno
  • Orc123
    7.8k
    sad ce biti prava prilika ugrabiti pravog igraca. Jedan ili dva, sasvim nebitno ali ako je ikad bila prava prilika onda je to sad. Ako nadam se obranimo prednost i uđemo u LP bit cemo mamac iznimno kvalitetnim igracima, cak i jacim imenima od RPG-a...u svim ligama petice zavrsava rok 1.9. i taman nam ostaje rupa od par dana da oni koji zele promjeniti sredinu a nisu im se ostvarili transferi u lige 5, zavrse kod nas jer ce imati mamac LP, a i osvajanja trofeja plus siguran klub po pitanju financija.

    Jedan ili dva igraca nece od nas napraviti real madrid ali moze nam, ako se pogodi sa igracima drasticno dici sanse da budemo konkurentni svima. Pravom igracu kao sto je RPG ako ne i bolji ne treba faza prilagodbe vec je igrac prevage odmah i sad.
  • NitkoBitan
    17k
    Treci napadac nam svakako treba, to je jedan siguran dolazak. Mislim da se tu pregovara sa vise opcija, a najbolja ce doc u slucaju ulaska u LP.

    Drugi igrac koji ce se eventualno dovest ce bit zamjena Misicu, a tko zna mozda i Misic njemu postane zamjena. Cerin, Elsnik... to je otprilike taj profil. Onaj Romao iz Qarabaga je isto zanimljiv, a bio bi jeftin.

    Rogu istice posudba na zimu i tko zna kaj ce dalje bit s njim tako da bolje da se sad na ljeto osiguramo u veznom redu nego da stvari rjesavamo u nepopularnom zimskom.
  • Dudu9
    812
    Ma dovest ce napadača ali to ili besplatno ili za manje novce 500k itd jer i nema smisla pored Petković i Kulenović za 3 napadača davat neke novce, pitanje hoce i veznog jedino ako ne prodamo nekog, ipak tu su Ademi Rog Pavić, jedino zadnji vezni opet ne vjerujem da ćemo se tu puno trošiti
  • NitkoBitan
    17k
    ipak tu su Ademi Rog PavićDudu9

    Kvantitativno se cini ok, al kad se malo "zaroni"... jedan je vec otisao iz Dinama jer je smatrao da vise nije "materijal", drugi je na posudbi do zime, a na treceg ne mozes (jos) ozbiljno racunat, tu je da skupi neke minutice i iskustvo, odnosno ova sezona mu je za kaljenje.

    Misic realno nema pravu zamjenu, vecinu utakmica odradi bez zamjene i to je jedan od razloga njegovog pada (premorenost).
  • vjeko1701
    7.9k
    Al ti ga baš voliš zagristi i ne puštaš. Lik nije htio produljiti, oni su procjenili da će više od njega dobiti ako odradi ugovor do kraja nego na tržištu. Mi smo ga potpisali za bonus i bolju plaću nego je imao tamo. Tip transfera kakvi se svaki prijelazni rok događaju po Europi. Jako dobar posao Marića.

    Ne kužim kaj hoćeš sad? Dokazati da to mora značiti da ima neku bolesnu manu? Da smo preveslani? Da će sigurno i od nas otići besplatno?

    Još k tome se postavljaš s visoka "besplatnim ručkovima". Čemu?
  • Dudu9
    812
    sve to meni jasno,samo kad neko u klubu gleda da li dati tipa za cerina 3mil i da bude na klupi, ne vjerujem u to bez da ne prodaju tipa Sucica, druga je stvar kad platiš 2mil za cordobu 21god i fali ti desno krilo a možeš na kraju zaradit na njemu
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Decki opet fetis na transfere a? Ovih 30ak milijuna nam prije svega pomaze zatvoriti financijsku konstrukciju bez da prodajemo Baturinu,Sucica… Od ovih novaca se sigurno nece ulagati 7-8 do 10M u kapitalce a nije ni potrebno.
  • Crusades1986
    11.9k
    Još k tome se postavljaš s visoka "besplatnim ručkovima". Čemu?vjeko1701

    Mora se kolega nekako popišati s visoka kad nešto i uspije pohvalit.
  • Dani Olmić
    222
    7-8m mozda ne al sigurno nam treba neki vezni igrac ala kante za siromašne … jucer se vidlo sta su nam u vezi radili i koja je tu rupetina vecinom bila… a sta ce tek bit kad dode real, city itd… cak ni ne moraju oni doc, vec protiv recimo salzburga, benfice, porta ili leipziga bi to moglo bit smrtno…

    Je da s ulaskom u LP krpamo proracun, ali sucic i misic mi jednostavno ne izgledaju dovoljnim da bi se išta uzelo ili dobro konkuriralo u LP… Ovih par tekmi meni Sucic nije igrac od 10m iskreno

    Bar moje misljenje

    A i neki igraci meni se cini nisu svijesni da se nogomet igra i pozada a ne samo prema naprijed … isto jedan kriterij koji bi mogao bit kaznjen (jucer srecom nije) - Al u Ligi Prvaka ce se to kaznjavat

    Edit: A kaj bi nam recimo falio igrac poput Romao-a od Qarabaga? Taj nas sigurno nebi dosao 7m, nego mozda 1-2m…

    Uz to jos lijepo i Juninha, pa da osjete miris LP-a ;-)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions