• Endeavour
    571
    Ni blizu. Bio sam u ravnini. Pola metra, ako ne i više izvan 16.
  • Bernard
    514
    Ona dva vatrogasca nakon pjacinog gola kraljevi, fol gledaju na tribine a kad padne gajba podivljaju
  • Boycie
    1.1k
    a mladu damu iz hitne službe niko da spomene...
  • ZgDLions
    395
    Pogledao danas u miru tekmu.
    Ne kuži se baš u koliko navrata su bolje stajali od nas i bili organiziraniji na tv-u.
    Mi se još uigravamo, ipak ima podosta novih sa kraja prošle i početka ove.
    Malo se ne zna ko ide na loptu ili ko koga prati, ali kako će biti više tekmi sve će to sjesti na svoje mjesto.
    Veliki potencijal ima ova ekipa i za rotaciju i za rezultate.
    Meni ovakve tekme puno bolje i pamtivljije nego da smo u nekoj uspavanka utakmici iz tri šanse zabili tri komada, a ostalo natezanje na sredini i hrpa neaktivnog nogometa.
    Ko je bio na stadionu zna koji je to adrenalin i koja se to drama, a na kraju i sreća dala osjetiti.
  • IceMan
    2k
    Možda malo ispod radara je prošla uloga i Roga zadnjih 20 min.

    Svojom fizikom i snagom u ključnim trenucima je donio prijekopotrebnu stabilnost u veznom redu.
  • veselko tenžera
    2.1k
    U paru s Kulenovićem i Cordobom naprijed on je ugasio igru Qarabaga. @Kepec je fino istakao Kuletov prvi šprint i zabijanje u stopera. Do tada su im stoperi izgeledali kao Pique i Beckenbauer iz primea zato što su imali svo vrijeme svijeta da kreiraju, nakon toga je bilo i lopti u kuruzu.

    Teško je prigovarati "bogovima nogometa" za bilo što jučer, ali zaista je šteta da ona kontra u nadoknadi nije okončana golom. RPG briljantan klizeći, Rog lijevom brzo za Kuleta, ovaj povuče 40 metara, savršen pas za Baturinu i na kraju veliki ćevapi za onog što je uletio klizeći. Tek na snimci se vidi sva ljepota te akcije, uživo pod adrenalinom stigneš samo opsovati stativu.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Čudo, posebno Bati, kakva smirenost i energija u tako mladom dečku, baš čudo
  • ivanm43
    11
    Zar stvarno nema nigdje sažetak utakmice na YouTube-u???
    Arena, Max, Dinamo YT kanal... ništa
  • duksy
    290
    Bio je jučer odličan sažetak u emisiji prije lige prvaka.
    Ko ima opciju da si vrati emisiju na telki ili hrti aplikaciji neka pogleda.
  • Dinaminjo
    929


    A bas sad odlican
    Komentator koji zvuci kao da su ga natjerali..
    Izrezane neke sanse.

    Its something
  • Bosskovitz
    11.7k
    oni koji su bili osjetili su tu emocijuKepec

    Baš to. Jučer sam se pred kraj tekme uhvatio u razmišljanju "Ovo je baš lijepa večer, baš se dobro osjećam". Velika pozitiva na stadionu bez nekog grča, netipična za ovako važnu i do pred zadnjih 2 minuta prilično neizvjesnu utakmicu. Baš sam uživao.

    Možda malo ispod radara je prošla uloga i Roga zadnjih 20 min.IceMan

    Rog redovito daje stabilnost i diže utakmicu kad uđe s klupe. Nevjerojatno je koliku razliku on radi, iako uvijek bude nekako ispod radara.
  • MarK
    621
    Qarabag je tanak s klupom. Da sam Jakir odigrao bih identičnu utakmicu u uzvratu. Dobro ih izmoriti do 60.,a onda opet Kule, Rog i Cordoba da ih torpediraju jer pucaju od želje i snage.
  • scooniepenn
    3.3k

    Jedan sam od onih s dugogodišnjim stažem na Istoku i sad sam sa svojom ekipom na dijelu s godišnjacima na Zapadu. Slažem se da je razlika u atmosferi i navijanju u odnosu na period nakon zatvaranja istoka odnosno otvaranja tribina nakon korone i sada nebo i zemlja. Zapad je postao blaža verzija nekadašnjeg Istoka, jer su bivši "istočnjaci" dijelom preobratili, a dijelom utišali gunđavce sa Zapada.
  • Jaro
    7.3k
    ja bih jedino krenuo sa Spikicem prije Pjace desno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.