• Benito
    822
    Blago ovima koji nakon 3:0 pobjede drame već satima kak su nam stvorili nekoliko šansi za gol i imali posjed lopte, kao da igramo kvalifikacije za županijsku ligu. Ni slučajno da neki naš igrač može pogriješiti u pasu ili izgubiti loptu u nekoj situaciji. Tragedija i teška pljuvačina odmah, naravno jer protivnici nikad ne griješe, samo igrači Dinama.
  • Petar86
    884
    Moja jedina zelja je da Jakir postavi ekipu da izadu zabiti gol, prekvalitetni smo da im ne zabijemo gol kad se oni otvore
  • Mr Anderson
    7.9k
    Sad bi nam pasalo pravilo gola u gostima, s jednim golom si praktički prošao. Ipak, nekako vjerujem da nećemo tamo izgubiti, a kamoli ispasti.
  • Keyser Soze
    10k
    Ključ će biti iskontrolirati ih na početku prvih 20-30 minuta, protiv Sparte i Paoka to nismo uspjeli pa je završilo kako je završilo.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ja sam obje njihove utakmice s Bugarima pogledao i u oba susreta, do produžetka 2. utakmice, Ludogorica im je puno problema radila. Naš je napadački potencijal puno veći od onog Bugara tako da kad se Qarabag otvori imat ćemo puno prostora za iskontrirati ih i demolirati.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja bi rekao da je tu i bio problem, isli smo "iskontrolirat" njihove napade bez ikakve napadacke ambicije.
  • javolimtebejako
    1.5k
    znam ko nema, arena sport...
  • Klenx
    5.6k
    Više manje ste sve što se tiče utakmice i taktike jučer dobro opisali i izanalizirali.

    Samo ću par stvari komentirati. Prvo fascinantno mi je da sam sinoć pročitao komentare ljudi koji pljuju da smo loše igrali, da nas je Qarabag trebao razmontirati itd.
    Ljudi dragi, ovo jučer je bio dvoboj dvije ravnopravne ekipe koje se u Ligi Prvaka neće osramotiti, i osim sa najvećim klubovima dobro će se potući sa svima za bodove.
    Dugo na Maksimiru nisam vidio tako dobro uigranu ekipu prema naprijed, igraju brzo, tehnički su jaki i fino se otvaraju. Zadnje 2 godine niti jedna ekipa s kojom smo igrali nije bila tako dobra na terenu. Pa oni su nama stvorili više šansi nego skoro svaki protivnik (osim Cityja i Milana koji su nas tu razvalili) zadnjih 5-6 godina.
    Njihovi rezultati gdje su zadnjih godina trpali Bragu, Olympiacos, Nantes, Molde, imali u nadoknadi prolaz protiv Leverkusena definitivno nisu slučajni i svi su se jučer mogli uvjeriti u to.
    Koliko puta smo mi prije razmontirali neki Basel, Rennes, Olympiakos, Šahtar, Spartak i slične, napromašivali se i onda izgubili. Nama je ušlo, njima nije, i sada neka love našu prednost.

    Kako sam bio i pisao, transfermarkt jako podcjenjuje te istočnjačke ekipe i njihova vrijednost nije mjerilo.
    Onaj Romao je strašan igrač. Pojeo je sredinu najjednostavnijom mogućom igrom, brzim rješavanjem lopte i savršenom tehnikom. Srećom da ima kartone i nema ga na uzvratu.
    A on vrijedi 650 000 eura po TM-u.

    Bilo bi dobro da se na uzvratu izvede 3-5-2.
    Nevistić - Max, KTC, Mmae - RPG, Sučić, Mišić, Rog, Ogiwara - Baturina - Petković.
    Sa Rogom dobiti još dozu trke u sredini i dati Baturini veću slobodu naprijed. Smiriti azere, a u nedostatku Jankovića, Vešovića i Romaa njima su na klupi uglavnom azeri kojima trener očito toliko ne vjeruje jer je jučer napravio jednu zamjenu.
    U svakom slučaju ne smijemo izaći sa Hoxhom i Pjacom na krilima i Petkovićem naprijed jer taj trojac ne može defanzivno pokriti brze i uigrane azere. Ne dopustiti im da nas rano povedu, kako će tekma ići oni će padati i nadam se da to možemo suvereno privesti kraju i neka još minimalno 4 puta svira himna LP na Maksimiru.
  • Neki tip
    21.3k


    U zadnje vrijeme, ima tome sad već i dosta mjeseci zapravo, dovoljno je da pročitam par redova tvog posta, odmah stisnem lajk i tek onda čitam ostatak.

    I po tome se vide sve ove promjene u Klubu. Nema psovanja, nema "nosačice kuverti", nema frustracija, samo Klenx koji uživa u nogometu, nogometnim analizama, zajebanciji, a za reć si ionako uvijek imao što i znao kako. :clap: :smile:
  • Klenx
    5.6k
    Nema psovanja, nema "nosačice kuverti"Neki tip

    Ne ponovila se ta vremena :lol:
  • Bosskovitz
    11.7k
    Baturina je odigrao strašnu utakmicu, mnogi su bili jako dobri, ali ovo je utakmica koja će puno napraviti za troje ljudi: Nevistića, Kulenovića i Jakirovića. Mislim da je Neva odigrao najveću ulogu od kad je u Dinamu, što nije baš najbolje za nas, ali je odlično za njega jer je bio na razini konstantno, deliverao je vrhunski, skidao je sve i izgledao je reprezentativno moćno. Psiha je kod vratara jedna jako varljiva stvar i ovo će mu se sigurno odraziti na samopouzdanje.

    U njega sam od početka vjerovao da će biti možda i bolji od Livija i čini mi se da tu moju vjeru opravdava, ali jao kako mi je drago kaj sam bio u krivu oko Kulenovića. Uvijek mi je bio super simpatičan tip, ali netko tko naprosto nije dovoljno dobar za Dinamo. No Kule se zadnjih par mjeseci uzdigao i daje važne golove, lijepe golove, killerske golove. Bio je uporan i kad su mu svi okrenuli leđa - vjerovao je da može izboriti svoje mjesto ovdje i mislim da ga je izborio. Predivna priča i jako mi je drago zbog njega.

    Jakirović je večeras odlučio utakmicu sa zamjenama i to je velika stvar za njega. Siguran sam da i on to vidi. Trener je koji meni nikako nije po volji po mnoštvu stvari, ali ovu utakmicu je vrhunski vodio i nek mu to bude poticaj za uzvrat da se dokaže na onome kaj mu se pokazalo kao najveća boljka - uzvrati u gostima. Prošle sezone dvaput smo u gostima prosuli vrlo pristojne prednosti iz domaćih utakmica, 3:1 protiv Sparte i 2:0 protiv PAOK-a. Ovo sada je još malo sigurnije, rekao bih da je i protivnik slabiji, ali za njega će puno značiti da se ta utakmica pripremi i riješi kako treba. Ne samo da prođemo, nego da tamo također pobijedimo.

    __

    I jedna stvar nevezana uz teren: nazvat ću orijentalizacijom Zapada jer nisam siguran da je "poistočnjenje" riječ, ali dolaskom nas s istoka se atmosfera na Zapadu poprilično promijenila. Nekad je to bila tribina mrgudavih ljudi, "sjedi dole" i ultimativno kritična prema svemu, ali danas je to jedna posve drugačija tribina. To je, čini mi se, jučer doživjelo kulminaciju: od navijanja sa Sjeverom do spontanih uključivanja u pjesme i skandiranja, kiša je padala preko pola sata a sa Zapada skoro nitko nije otišao pod tribinu... moram priznati da sam baš uživao u jučerašnjoj utakmici i to je uvelike doprinijelo. Zapad 2.0.
  • NitkoBitan
    17k
    ali dolaskom nas s istoka se atmosfera na Zapadu poprilično promijenila.Bosskovitz

    Imam jedno zanimljivo zapazanje haha. Na zapadu je najvise navijao dio u sredini kao sto su i najvecim dijelom bili na nogama, mislim da se radi o godisnjacima. Ekipa na rubovima je rekla nesto u smislu "kad smo dali 40-50 eura onda ocemo u miru pogledat utakmicu" :sweat:
  • Dani Olmić
    222
    Jel se zna sta u vezi Rileta?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.