• Sajla
    5k
    Na zapadu je najvise navijao dio u srediniNitkoBitan

    imali smo zbog toga zamalo i incident na kraju utakmice, izvirio i murjak s vrha stepenica ali se brzo spustio :D
  • mali M
    5k
    meni je najveća pogreška stav koji sam pročital u desetak zadnjih stranica, ako su nam ovi tukli toliko puta, jače momčadi u LP će nas razmontirati. To je toliko pogrešno i površno gledanje da je strašno. Pa jedan Chelsea ne igra igru koju je jučer pokazao Qarabag. Skoro sve jače momčadi s kojima smo igrali ne igraju tako. Qarabag si je prilagodio taktiku njihovoj razini i načinu igre. Momčadi su različite i imaju različite stilove igre. A još i (nadam se) Jakir vidi i uči što najbolje treba u kojoj situaciji. Nakon prošle sezone i frustracija sad sam doživio smislenu promjenu formacije i zamjene koje toj novoj formaciji daju maksimalnu učinkovitost... ono pa tekma ima udarce po golu 20:17. Netko je tako i nas mogao komentirati da smo luđosi koji napadaju bez prestanka i samo tuku po golu. Po toj teoriji, kako ćemo tek razmontirati druge momčadi? Teško je sve gledati kroz statistiku, a kamoli jučerašnju tekmu koja bi recimo nekom neutralcu bila topčina za gledati. Obje momčadi trče, tuku po golu ko šašavi, može završiti 5:5 ili 4:1 ili 2:6... Ma ono.. Isto tako, kako smo mi imali crnu rupu, imali su je i oni u drugom poluvremenu i početku tekme.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Je, ali zaista među godišnjacima na zapadu ima hrpa nas koji smo nekad bili na istoku i to je baš ta sredina. Sjećam se zapada nekad davno kad sam bio baš klinac, još sam s pokojnim dedom išao na tu tribinu jer je on imao onu penzionersku godišnju, to je bila baš mirna, tiha, tribina. Ovo sada je već ozbiljno nogometna tribina.
  • Bosskovitz
    11.7k
    ako su nam ovi tukli toliko puta, jače momčadi u LP će nas razmontirati.mali M

    To je ona logika "Hajduk je dobio Dinama, Dinamo je dobio Betisa, Betis je dobio Reala - Hajduk bi dobio Reala" :D

    Logika za nogometne neznalice.
  • deda
    32.5k
    A Žumberak bi se prosetao Primerom :kiss:
  • mali M
    5k
    tako je.. uopće mi je nevjerojatno da netko ima tako naivno dječiji pogled na nogomet. Zapravo netreba se čuditi, ima nas svakakvih ovdje na forumu, moguće i da pričamo s djecom, zapravo često se nadam da pričamo s djecom jer mi je čudesno da bi odrasla osoba uopće mogla razmišljati tako
  • Jurki
    11.6k
    recimo nekom neutralcu bila topčina za gledati. Obje momčadi trče, tuku po golu ko šašavi, može završiti 5:5 ili 4:1 ili 2:6...mali M

    Upravo to mi je rekel frend koji nije navijac Dinama.. da je utakmica bila bas za nogometne sladokusce. Puno udaraca na gol.. prelijepa utakmica..
    jesu slozili su nam dosta sansi.. ali jebemu pa to nije Istra ili Belupo koji dojdu na Maksimir s autobusom... stani otraga i moli Boga da primis cim manje.

    Ovo jucer je pokazatelj da bez obzira na neke rupe tokom igre igramo nogomet dostojan lige prvaka.
    Napravili smo lijepu zalihu za uzvrat.. dojti tam, potuci se muski.. ak je moguce pobijediti..i potvrditi ulazak u LP.
    Heh kaj je najbolje.. mislim da ova momcad nije dosegla svoj limit.. i da jos ima mjesta za napredak.
    Bit ce ovo lijepa nogometna jesen.
  • BigZ
    461
    Treba igrat kontoliraniji nogomet tamoMlađi referent

    images?q=tbn:ANd9GcRUIG5WDQdQAh86FjQ8pXGn_LnZqkXuTxgHuA&s
  • Kepec
    5.4k
    Glupo je pisati nekakve vlastite dojmove, oni koji su bili osjetili su tu emociju, ne sjećam se kada sam s tolikim guštom slavio pogotke pogotovo 2. i 3., ne znam je li do Kulenovića ili nećeg drugog, ali baš su probudili neku čvrstu snagu i želju za tom Ligom prvaka. Oni koji nisu bili su se već dovoljno načitali u ovih desetke stranica tako da ću dojmove ostaviti za neki drugi put, sada ću samo izdvojiti par najsvjetlijih točaka.

    Sandro Kulenović, kakav dečec, fakin i gospon. Kako je odnio onog njihovog u prvom duelu, ništa prljavo ili za karton, čisto rame, ali u kost. Golove, sprinteve i klizeće neću ni komentirati jer sve ste sami vidjeli.
    Nevistić, najnezahvalnija pozicija u Dinamu, golman. Dinamo mora imati dobru obranu i ne smije primati puno udaraca po golu, a ti udarci kada dođu do gola tu je golman. Kada obrani tih 2, 3 ili 6 udaraca nitko ni riječi, ali čim se prva greška napravi piše se o tome kako ne valja. Nevistić je jučer bio pravi Dinamov golman, bio je tu kada je najviše trebalo i zato sve pohvale ovog svijeta zaslužuje, jer da je bilo obratno sada bi imao sve kritike svijeta.
    Baturina - čarolija. Dovoljno.
    Neću o svakome posebno, neki su bili bolji, neki su imali pokoju crnu crupu. Ako se za tjedan dana greške smanje za barem 50%, prolazimo ovo bez ikakvih problema, u protivnom će biti malo teže ako im napadači budu raspoloženiji.

    Ne znam jesam li na sjeveru jednostavno bio okružen pravim ljudima ili je navijanje stvarno bilo baš dobro, malo se tu i tamo fulavalo s ritmom bubnjeva no nema veze, svaki put si zamišljam kak bi to bilo na mrvu akustičnijem stadionu. Zapad dosta aktivan, navijači zadovoljni, igrači zadovoljni.

    Svi na Goricu
  • Sixthway
    457
    Gledao sam jučer utakmicu sa sjevera I pogledao koliko sam mogao, neke stvari ulovio neke ne. Ali mi puno ljudi kaže koji su gledali doma na TVu da nitko toliko prilika nije stvorio i tako lako kao oni.
  • Felip
    174
    Nigdje nema slova o koreografiji odnosno štimungu dok igrači izlaze na teren. Možda sam frik jer to jedini spominjem, ali osobno volim vidjeti zastavice, šalove ili papire kao nekakav vizual uoči utakmice. Toga jučer nije bilo, ali je zato bilo papirnatih aviona skoro u terenu. Vjerujem da takva jedna akcija zahtijeva i truda i novaca i vremena, ali u ovakvoj utakmici gdje slika ide po cijeloj Europi takve stvari su uvijek poželjne. Recimo plahtu boysa dok pada gol vjerojatno nitko nije primijetio. Bio bi baš efekt da se zapad razmaše dok svira himna, vjerujem da bi i igračima to dalo dodatnu draž.

    Nije negativa nego par opaski s kojima se možete složiti ili ne morate. Mislim da svaka dobronamjerna ideja može biti samo od koristi u budućnosti.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Malo sam gledao statistike njihovih tekmi protiv brage, leverkuzena... protiv oba kluba su oni imali 10+ udaraca prema golu kao i protiv nas. I protivnici su imali i 20+ udaraca kao i mi.

    Run&gun nogomet - tak se to meni čini. Znači prema naprijed sa 7 igrača u završnici i ako se ne prilagodis tome, oni jednostavno moraju doći do određenog broja prilika igrali oni protiv nas ili leverkuzena. Druga stvar je što oni svakoj iole jacoj momčadi dozvoljavaju 20tak udaraca na njihov gol. Uz 3 gola, dve statike i dve kontre 1 na 1 upropastene ili predugim forom ili nedostatkom brzine.

    Zaključak- mi ćemo svojih 5 velikih prilika tamo dobit. Trebamo zabiti jednu ili dvije da riješimo dilemu oko pobjednika.
  • rioda
    4.8k
    Jako malo se govori o nesuđenom penalu. Izgleda mi da je ruka bila skroz unutra
  • Felip
    174
    Da, ovo je više unutra nego ona Nejašmićeva ruka iz prošle sezone koja je bila na liniji. Var je pregledavao i još uvijek nikome nije bilo jasno zašto to nije penal.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.