• Hnlovac
    1k
    Misko je budaletina, srozava vrijednost Rijeke iz dana u dan

    Također svaki put kad je neki moving u Rijeci odma je "Misko" - cijene karata - Misko , poraz u gostima- Misko , transferi - Misko, mijenjanje trenera- Misko

    Pa imaju li ovi uopće SDa ili je Misko kao glava
  • Nogo
    3.6k

    Imaju Sudara koji smije pričati samo kada ovaj kaže.
    Financije i ostalo se znaju koga i šta se pita.
    Glava=Miško
  • E46
    634
    Pa kad je gazda, njegov je klub,sam sebi odgovara za svoje postupke.
  • Jaro
    7.3k
    jel on vlasnik? Je? Ak ti netko nudi 3,5 normalno da trazis 7 ak ti nije stiska za lovu - izvuces 4,5-5 na kraju... Logicno sve...
  • Ivdzo11
    4.2k
    Prelijepo

    Nakon šest godina inozemstva, Domagoj Antolić vraća se u HNL! Kako Germanijak doznaje, bivši kapetan Dinama dogovorio je sve detalje s Lokomotivom i vraća se na Kajzericu gdje je svojevremeno upisao 70-ak nastupa za prvu momčad!
  • javolimtebejako
    1.5k
    kad smo kod miška, po rijeci se priča da su se sopić i on fizički obračunali prije otkaza :rofl:
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Navodno je propao transfer Pukštasa u Parmu. Hajduk previše traži…
  • Jurki
    11.7k
    ak ne ode sad onda bu propal ko kauč. Vidi se da kurca ne igra vec duze vrijeme.. da stagnira ajd jos kak tak.. al dojma sam da nazaduje..
    hahah koji smijeh od kluba.. prvo javno izjave da ce ga prodati jer nemaju pinezi.. onda traze kamione eura.
  • Neki tip
    21.3k


    Jel taj Ižak Ante Sučić ikad ijednu tranfernu vijest javio prije medija? Znači doslovno svaki put nakon što već po medijima pročitam info o nekom potencijalnom transferu eto ti Ižaka s bombom od vijesti.

    Možda ja kasno vidim njegove objave? Jer vidim ih samo tu kad ih prenesete na Zoni, a on možda ima 3 dana objavio za Ivanovića?
  • Jaro
    7.3k
    ja bih rekao da je on germanijakov citac zone i jos pokojeg foruma pa prenosi "ekskluzive"
  • Ivan0302
    464
    https://www.facebook.com/share/p/weUS7n5LoQUB4XEq/?mibextid=oFDknk

    Članak govori da he Edo Pezi otkrio u nekome podkastu, da Gatuzova godišnja plaća je 2.4 milijuna eura. Također, tu ne spadaju njegovi pomoćnici.

    I u slučaju da dobije otkaz, može uzeti otpremninu u vrijednosti od 2.5 milijuna eura.
  • vjeko1701
    8k
    "No, njegov angažman stoji navodno 2.4 milijuna eura, plus pomoćnici. U slučaju otkaza, Hajduk bi mu sve morao platiti"

    Na dvije godine je tako da meni ovo izgleda kao da je 1.2M godišnje i puna isplata ugovora u slučaju otkaza.
  • Hnlovac
    1k
    Nakon što na dan tekme i jutro nakon čitam nas i gustam kako smo dobro odigrali, večer nakon čitam konkurenciju i gledam količinu davljenja i rikanja

    Nisam mislio da ću za života to vidjet ali, tovari su još i jedni od realnijih?

    Naravno, opet je dinamo kriv što drugi nemaju padobrane a sad i (ovo po prvi put cujem) plaća bivšim mamicevim novinarima da šire propagandu uokolo

    Uopće ne želim zlo tim navijačima, dovoljno je zlo što navijaju za te male, provincijske klubove koji ljude u hr zanimaju manje od "Art a le Carte" na HRT3
  • rioda
    4.8k
    ja bih rekao da je on germanijakov citac zone i jos pokojeg foruma pa prenosi "ekskluzive"Jaro

    Ja mislim da njega pokušavaju isprofilirati kao nekog lokalnog Fabrizija Romana kojeg će ljudi pratiti, a s ciljem da indirektno povećaju čitanost portala
  • veselko tenžera
    2.1k
    Meni nikako nije jasan hejt prema Miškoviću. Uzeo je klub koji je političkim makinacijama spašen od ispadanja, doveo investitora, podigao ekipu, napravio stadion i kamp, učinio ih drugim klubom Hrvatske zadnjih 15 godina, uzeo prvenstvo i par kupova, profilirao masu igrača, preuzeo klub od Volpija i samostalno gazi dalje i sve što je HR klupski nogomet učinio u Europi mimo Dinama je njegova Rijeka napravila. Svake godine napravi 13-15 milijuna kojima se klub prehrani uz simboličnu ili nikakvu pomoć sponzora, grada, države ili ne znam koga četvrtog.

    Stalno su komentari kako je bahat, bezobrazan, grobar Rijeke i ne znam što sve ne. Bez njega bi debeli Obersnel bio predsjednik i igrali bi drugu ligu na vječno poplavljenoj Kantridi. Jedini je dao smislen prijedlog kako se može financirati sport u HR, a dočekan je na nož prvenstveno od južnih pravednika koji su time i sebi iskopali jamu. Vidimo gdje nam je nogomet osim Dinama, ali svi će skočiti i ismijati konkretan i itekako provediv prijedlog.

    Problem što je surađivao s Mamićem? Šta je trebao, zamjeriti se gospodaru nogometa u HR tada!? Barem mi ne bi trebali biti licemjerni, Zajec je bio trener u Mamić eri, Pjaca je izjavljivao da se igra za Zdravka i Zorana dok su bili u zatvoru, Ademi i većina prve ekipe, da ne nabrajam više... Jel problem što traži 15 milijuna za 2 igrača iz Njemačke treće lige koji su nuđeni okolo kao 20 godina star golf i nitko ih nije besplatno htio? Nek traži 30, njegovo pravo i nek izvuče što više kad je jedini imao nos za prepoznati potencijal. Jel problem što nama diže cijene? Pa nek diže, čovjek se za sebe bori.

    Ne zagađuje javni prostor previše ni kad je oštećen, ne kuka, ne kmeči puno, radi čovek posao. Jedan od rijetkih koji je napravio ime i milijune u realnom sektoru. Ima rezultat među svjetskim biznismenima i stavio se na raspolaganje svome gradu i klubu bez neke posebne koristi za sebe. Čak štoviše, što mu treba da svake godine osigura 13-15 milijuna eura da bi klub mogao živjeti, nema vjerojatno ništa zarade za sebe i pored svega toga još sluša uvrede likova kojima je vrhunac popiti pivo ispred lokalne trgovine. Čak i da je dobio kakvo zemljište ili nešto slično po povoljnijoj cijeni, zaslužio je koliko je dao Rijeci pa i hrvatskom nogometu, a ne znam da je dobio tako nešto.

    Vjerojatno je to dobra stara komunistička mantra o privatnicima zlikovcima koji konkuriraju dobrim državnim poduzećima i prave štetu poštenom socijalističkom poretku. Daj Bože da Šibenik, Zadar, Istra, Belupo, Varaždin imaju svoje Miškoviće. To bi i Dinamu donijelo samo dobro, bez obzira na sporadične sukobe koji su normalni u svijetu sporta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.