• E46
    634
    Sad kad je i u novinama objavljeno, Neja je dogovorena prodaja prije nego se znalo da nisu izborene konferencije, trenutno se nalazi u Varšavi na ljecnickom, ali to je puno prije dogovoreno zato je i doveden Soldo.
  • E46
    634
    A da ne govorim o tome kako je Boto trenutno u Italiji gdje pregovara za Matkovića, a Bukvić idući tjedan u Turskoj.
  • Paggini
    19.6k
    Znači Lokomotiva s novim stadionom
  • hardek
    2.8k
    jel moguće :lol:

    Pa kog će Coppiteli izvest na teren za 2 tjedna?
  • E46
    634
    Ne znam jel cilj Mađara prodat sve igrace koji vrijede i onda prodat klub nekom dalje.. Ali eto
  • hardek
    2.8k
    Ne kužim jel to bio plan od početka ili je Mierez bio prva domina koja je pokrenula lavinu? Jer ne vjerujem da bi Boto dolazio da rasproda sve u 3 mjeseca i otiđe
  • E46
    634
    E sad tolko ne znam sta je u glavi Mađarima, dal je bio cilj zamazat oci navijacima sa "projektom" ili nesto trece nemam informaciju, mene u svemu buni da se nije htjelo Miereza Dinamu prodat a nemas nikakve ambicije,mozda zbog ovih sto ne bi kupili godisnje, jer vjerujem da uprava i mađari da se njih pita nemaju nista protiv Miereza u Dinamu.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Sprema li se još jedan transfer s Rujevice? Kako doznaje Germanijak, belgijski Royal Antwerpen 'zapikirao' je hrvatskog U21 reprezentativca Franju Ivanovića.

    Belgijski je klub već krenuo u pregovori, radi na tom transferu, prema našim informacijama spreman je platiti oko 3,5 milijuna eura. Naravno, u startu Damiru Miškoviću to nije dovoljno.

    Rijeka, također, želi zadržati Ivanovića barem do kraja kvalifikacija za Konferencijsku ligu, ne žele Riječani prodavati Ivanovića prije dvoboja s Olimpijom, on je sad prvi napadač, u formi je i zabija. Ali, idućih dana bi sve trebalo biti jasnije.
  • Hectorharatti
    48
    Ja mislim da je 3.5 za ivanovica sasvim dobar iznos
  • Tuba1986
    84
    Za 3.5 milijuna eura Mišković bi ga na leđima nosio do Belgije
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Hahahah magican Miskov broj ove godine je 7 :blush:
  • OsamŠest
    3.3k
    7m za Ivanovića.. hahahahaha jebo majku ludu..

    Nas bi tražio 15 vjerojatno..
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Cuj 7 :rofl: pa ovaj nije toliko golova zabio u karijeri a ne da vrijedi 7 milijuna.
  • hardek
    2.8k
    Mišković je trgovac. Netko nudi 3,5 ti tražiš 7, da biste se na kraju oboje našli na 5.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.